O kartach kredytowych

2013-11-25

Karty kredytowe są stosunkowo prostym sposobem na zdobycie dodatkowego finansowania. W razie nagłej potrzeby bez zbędnych formalności możemy uzyskać brakujące nam fundusze w oparciu o limit kredytowy, przyznany wcześniej przez bank.

www.comperia.pl
2013-11-24
Mimo iż coraz częściej korzystamy z kart kredytowych, rzadko kiedy dysponujemy wystarczającą wiedzą na ich temat. Doradca bankowy podczas rozmowy z przyszłym właścicielem karty nie zawsze zdąży wspomnieć o wszystkich istotnych faktach, jakie powinniśmy poznać, by móc bezpiecznie korzystać z tego rodzaju produktu. Z tego powodu sami powinniśmy w porę dowiedzieć się tego, co może się przydać w nieoczekiwanych sytuacjach. Z pewnością jednym z elementarnych zagadnień, które musimy poznać, jest wiedza na temat tego, jak zastrzec kartę kredytową.
www.comperia.pl
2013-11-20
W erze postępującej elektronizacji i technicyzacji społeczeństwa coraz więcej banków skupia się na popularyzowaniu swoich usług udostępnianych w formie elektronicznej. Gros z nas obsługuje już swoje rachunki osobiste przez Internet, niejednokrotnie płacąc za zdalne zakupy kartą (debetową bądź kredytową). Tylko, jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej w sieci, by uchronić się przed kradzieżą danych?
www.comperia.pl
Najnowsze porady