O kartach kredytowych

2016-12-26
Nowość: bankomaty zbliżeniowe od Euronet i Planet Cash

Od 20 grudnia Polacy mogą już korzystać z ponad 5,3 tys. bankomatów zbliżeniowych, wprowadzonych przez Euronet. Z początkiem 2017 roku podobną funkcję wprowadzi Planet Cash w około 200 maszynach sygnowanych własnym logo.

www.comperia.pl
2016-12-19
Sylwester za granicą: o czym pamiętać, płacąc kartą?

Spędzasz tegorocznego sylwestra za granicą? Poświąteczny urlop na górskich stokach Słowacji, Włoch czy Austrii czy choćby dwudniowy wypad na noworoczną imprezę do Paryża mogą być wspaniałą przygodą, o ile tylko nie przesadzisz z wydatkami - i mowa nie tylko o samych zakupach. Pamiętaj, że posługiwanie się kartą za granicą dodatkowo kosztuje. Czasem wręcz całkiem sporo! Na szczęście wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

www.comperia.pl
2016-11-20
Ile razy dziennie można płacić kartą zbliżeniową?

Na temat zagrożeń związanych z płaceniem kartami zbliżeniowymi narosło już wiele mitów. By płatności bezstykowe nie stały się łatwym sposobem kradzieży pieniędzy z kont, banki stosują limity transakcji, po których przekroczeniu klient zostanie poproszony o podanie kodu PIN. Ile razy zatem można zapłacić zbliżeniowo kartą w ciągu dnia?

www.comperia.pl
2016-09-19
Zablokować czy zastrzec? Co w przypadku zagubienia karty?

Podejrzewasz, że ktoś ukradł Ci kartę płatniczą? A może jesteś pewien, że ją gdzieś zgubiłeś albo po prostu nie wiesz, gdzie aktualnie się znajduje? Jeśli już szukasz numeru kontaktowego na infolinię Twojego banku, by zastrzec kartę, wstrzymaj się na chwilę. Zastrzeżenie to nie jedyna droga.

www.comperia.pl
2016-09-07
5 sposobów płacenia przez Internet

Chcesz uregulować płatność przez Internet? Nie musisz robić tego przelewem zleconym przez bankowość elektroniczną. Zobacz, jakie opcje udostępniają obecnie banki.

www.comperia.pl
2016-08-19
Jak tanio i bezpiecznie płacić kartą za granicą?

Korzystanie z karty na wakacjach może okazać się zgubne dla stanu naszego konta. Oczywiście tylko wtedy, gdy będziemy używać jej w niekontrolowany sposób, posługując się plastikowym pieniądzem tak swobodnie, jak w Polsce.

www.comperia.pl
2016-02-22
Jak aktywować kartę w Banku Millennium?

Przedstawiamy, w jaki sposób najprościej aktywować kartę wydaną przez Bank Millennium.

www.comperia.pl
2016-02-08
Jak aktywować kartę w T-Mobile UB?

Szukasz wskazówek na temat tego, jak aktywować kartę w T-Mobile UB? Podajemy potrzebne informacje.

www.comperia.pl
2016-01-29
PKO BP: jak zmienić PIN do karty?

Nie odpowiada Ci kod PIN, który bank nadał do Twojej karty? W prosty sposób możesz zmienić tę kombinację cyfr na łatwiejszą do zapamiętania. Sprawdź, jak zmienić PIN do karty w PKO BP.

www.comperia.pl
2016-01-25
Jak aktywować kartę w Deutsche Banku?

Zastanawiasz się, w jaki sposób najwygodniej aktywować kartę do konta w Deutsche Banku? Przeczytaj naszą poradę.

www.comperia.pl
2015-12-31
Jak aktywować kartę w Citi Handlowym?

W swojej Citi Handlowy posiada: konta bankowe, produkty inwestycyjne i lokaty, karty kredytowe i kredyty gotówkowe. W jaki sposób aktywować kartę, będąc klientem banku Citi Handlowy?

www.comperia.pl
2015-12-25
Jak działa chargeback?

Pomimo tego, że wielu Polaków korzysta z kart płatniczych na co dzień, to niewielu z nich ma świadomość, czym jest i do czego służy usługa chargeback. Sprawdź, jak korzystać z chargebacku, by w prosty sposób odzyskać pieniądze, gdy kupiony towar nie spełnia naszych oczekiwań.

www.comperia.pl
2015-12-18
Jak aktywować kartę w Raiffeisen Polbanku?

Czy wiesz, w jaki sposób najszybciej aktywować kartę, będąc klientem Raiffeisen Polbanku? Poznaj dwie metody.

www.comperia.pl
2015-12-10
Jak aktywować kartę w eurobanku?

Zawnioskowałeś o kartę do konta w eurobanku? Zanim jej użyjesz, trzeba ją aktywować. Sprawdź, jak to zrobić.

www.comperia.pl
2015-11-30
Jak aktywować kartę w Banku Pocztowym?

Otrzymałeś nową kartę do konta w Banku Pocztowym? Zanim zaczniesz z niej korzystać, musisz ją aktywować. Sprawdź, jak to zrobić.

www.comperia.pl
2015-11-24
Jak działa karta studencka ISIC?

Karta ISIC to legitymacja studencka, uprawniająca do wielu zniżek. Karta jest honorowana w ponad 100 krajach, przydaje się m.in. w podróży do USA, Kanady i Australii. Przekonaj się, dlaczego warto mieć ISIC w portfelu, na jakiej zasadzie ta karta działa i ile kosztuje.

www.comperia.pl
2015-09-15
Jak aktywować kartę w ING Banku Śląskim?

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z kartą kredytową, czy też kartą debetową, aby móc cieszyć się jej funkcjonalnością, musimy ją najpierw aktywować. Choć taka procedura jest prosta i można przez nią przejść w ciągu kilku minut, jej szczegóły w każdym banku mogą wyglądać nieco inaczej. Poniżej znajdziesz informację o tym, jak aktywować kartę płatniczą w ING Banku Śląskim.

www.comperia.pl
Najnowsze porady