O kartach kredytowych

2014-02-05
Na czym polega PayBack przy kartach kredytowych?

Posiadacze kart kredytowych mogą być uczestnikami programu PayBack, zyskując szansę na atrakcyjne nagrody. Wystarczy, że złożymy wniosek o odpowiednią kartę płatniczą.

www.comperia.pl
2014-02-04
Jak zarabiać na karcie kredytowej?

Karta kredytowa dla wielu ludzi oznacza poważne zagrożenie, wiążące się z koniecznością ponoszenia wysokich opłat związanych z jej użytkowaniem. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że na karcie kredytowej można także zarabiać, a przykładem tego może być usługa moneyback.

www.comperia.pl
2014-02-03
Sprawdź stan konta na karcie płatniczej

Getin Bank oferuje swoim klientom rozwiązanie nowej generacji. Jest nim karta debetowa MasterCard Display, która umożliwia użytkownikowi szybkie sprawdzanie stanu swojego konta bankowego na wyświetlaczu karty płatniczej.

www.comperia.pl
2014-01-28
Wyjeżdżasz za granicę? Możesz płacić w bitcoinach!

Wyjazd za granicę wiąże się zazwyczaj z koniecznością wymiany waluty. Obecnie możliwe jest jednak płacenie nie tylko w walucie danego państwa, do którego się udajemy - rachunki w podróży możemy regulować bitcoinami.

www.comperia.pl
2014-01-28
Karta debetowa do kont walutowych w Credit Agricole już dostępna

Po wprowadzeniu przez Credit Agricole możliwości otwierania rachunków walutowych w euro, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich dla posiadaczy 1 Konta i Konta PROSTOoszczędzającego, przyszła kolej na umożliwienie im korzystania z karty debetowej Visa Walutowa. Konsumenci mogą również zakładać produkty oszczędnościowe w walutach obcych.

www.comperia.pl
2014-01-23
Czy płacenie bitcoinami jest bezpieczne?

Kryptowaluty to na ogół bezpieczne środki płatności. Stopień bezpieczeństwa transakcji w dużej mierze zależy od sposobu realizowania operacji. Dowiedzmy się, jakie zagrożenia niesie za sobą płacenie przy użyciu bitcoinów.

www.comperia.pl
2014-01-22
Co lepsze za granicą - kantor czy bankomat?

Zanim zdecydujemy się na wakacyjne podróże poza granice kraju, powinniśmy wymienić gotówkę po korzystnym kursie lub zastanowić się nad wyborem banku, który zagwarantuje nam tanie wypłaty z zagranicznych bankomatów. Sprawdźmy, która z możliwości - bankomat czy kantor - jest bezpieczniejszą oraz bardziej opłacalną formą dokonywania płatności za granicą. 

www.comperia.pl
2014-01-21
Poznaj rodzaje e-portfeli bitcoin

Bitcoin to waluta wirtualna pozwalająca na inwestowanie i przeprowadzanie transakcji tak samo jak każda inna waluta realna. Osoby, które chciałyby sprawdzić, jak ona działa, powinny najpierw zaznajomić się z rodzajami e-portfeli bitcoin.

www.comperia.pl
2014-01-20
Co robić, jeśli karta płatnicza nie działa?

Karty płatnicze mogą nie działać z różnych powodów, począwszy od uszkodzeń mechanicznych. Karta może zostać złamana, zarysowana czy naelektryzowana. Zanim dokonamy jej wymiany, warto upewnić się, czy jest to konieczne, określając przyczynę problemu. 

www.comperia.pl
2014-01-17
Bitcoiny - nowa waluta, która podbija Europę

Bitcoiny to oparte na zabezpieczeniach kryptograficznych środki płatnicze funkcjonujące w Internecie. Korzyści, które niesie za sobą ta wirtualna waluta sprawiają, że staje się ona coraz popularniejszym środkiem wymiany wartości. 

www.comperia.pl
2014-01-17
Czy można korzystać z karty płatniczej bez podpisu?

Wiele kart płatniczych posiada miejsce na podpis, które powinniśmy wypełnić zaraz po otrzymaniu karty. Brak autografu może wiązać się z przykrymi konsekwencjami dla właściciela karty. Istnieją jednak karty, których podpisywać nie trzeba.

www.comperia.pl
2014-01-16
Czy w Polsce można płacić bitcoinami?

Rosnąca popularność wirtualnej waluty, jaką jest bitcoin, oraz coraz większe grono użytkowników posiadających ten środek płatniczy sprawiają, że wzrasta liczba podmiotów, które przyjmują płatności w tej kryptowalucie. Na świecie zapłacimy bitcoinami już nie tylko w sklepach czy serwisach aukcyjnych ale nawet w niektórych instytucjach państwowych. Sprawdźmy, gdzie w Polsce spotkamy się z możliwością zapłaty bitcoinami.

www.comperia.pl
2014-01-16
Jak działają bitcoiny?

Bitcoin to obecnie najpopularniejsza waluta oparta na kryptograficznym kluczu publicznym. Na jakiej zasadzie działa?

www.comperia.pl
2014-01-16
Co to są bitcoiny?

Bitcoin to wirtualna waluta, która pozwala na dokonywanie za jej pomocą transakcji na całym świecie. Przeczytaj, w jaki sposób funkcjonuje i jakie są jej atuty.

www.comperia.pl
2014-01-14
Czy polskie złotówki zostaną wyparte przez bitcoiny?

Bitcoin to nowa waluta, która ostatnimi czasy robi prawdziwą furorę. W związku z jej popularnością niekiedy daje się słyszeć nieśmiałe pytania ze strony entuzjastów o przyszłość cyfrowego pieniądza. Czy bitcoiny mogą w niedalekiej przyszłości wyprzeć polskie złotówki?

www.comperia.pl
2014-01-13
Czy karta płatnicza z wyświetlaczem jest lepsza?

W tej chwili klienci mają do dyspozycji nie tylko standardowe karty debetowe, ale mogą również korzystać z takiego rozwiązania, jakim jest karta płatnicza z wyświetlaczem. Czy nowe plastiki są lepsze od tradycyjnych?

www.comperia.pl
2014-01-13
Uwaga! Liczba trefnych transakcji kartami rośnie

Narodowy Bank Polski opublikował zestawienie trefnych transakcji kartą dokonanych w 2013 r. Ich liczba względem poprzedzającego go roku znacznie wzrosła. Średnia wartość takiej operacji to około 450 zł.

www.comperia.pl
Najnowsze porady