O kartach kredytowych

2014-05-19
Karty kredytowe ze zniżkami na bilety lotnicze

Banki w walce o klienta proponują rozwiązania, które mogą okazać się niezwykle korzystne dla określonych grup odbiorców. Jedną z takich grup są osoby korzystające z usług linii lotniczych, które zapłacą za bilet kartą kredytową.

www.comperia.pl
2014-05-19
Oblicz, kiedy spłacić kartę kredytową, żeby nie zapłacić odsetek

Karta kredytowa może oznaczać wiele korzyści, ale może też być powodem dodatkowych kosztów. Radzimy, co zrobić, aby nie płacić niepotrzebnych odsetek. 

www.comperia.pl
2014-05-19
Czy warto spłacić kartę kredytową kredytem?

Karta kredytowa do niezwykle użyteczne rozwiązanie, które nieumiejętnie wykorzystane może jednak doprowadzić nas do poważnych problemów finansowych. Czy ich rozwiązaniem może być kredyt na spłatę zadłużenia na karcie?

www.comperia.pl
2014-05-19
Płatność kartą uchroni przed skutkami bankructwa biura podróży

Jeśli biuro podróży ogłosi bankructwo, można stracić środki zainwestowane w wycieczkę. Przed taką sytuacją można się uchronić, dokonując płatności na rzecz biura podróży kartą.

www.comperia.pl
2014-05-19
Elektroniczne kieszonkowe dla dzieci to dobry pomysł

Rozwój elektronicznych płatności sprawia, że pojawiają się możliwości przekazywania dzieciom elektronicznego kieszonkowego. Czy to dobry pomysł?

www.comperia.pl
2014-05-14
Jak aktywować kartę debetową online?

Po podpisaniu wniosku o kartę debetową przez klienta bank w ciągu 14 dni roboczych wysyła do niego dwa listy: jeden z nieaktywną kartą, zaś drugi z kodem PIN. Nie ma możliwości użycia nieaktywnej karty, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest jej niezwłoczna aktywacja w placówce banku, przez telefon bądź online.

www.comperia.pl
2014-05-12
Gdy na wakacjach trudno o bankomat

Co zrobić, gdy będąc na wakacjach, nie możemy znaleźć żadnego bankomatu, a musimy wypłacić pieniądze?

www.comperia.pl
2014-04-16
Karty zbliżeniowe coraz bezpieczniejsze

Karty zbliżeniowe to instrumenty płatnicze, które z każdym miesiącem stają się coraz bardziej bezpiecznym sposobem płacenia za zakupy.

www.comperia.pl
2014-04-16
Karta kredytowa w pojedynkę czy z małżonkiem?

Wspólna karta kredytowa, z której mogą korzystać oboje małżonków, potrafi bardzo ułatwić im robienie codziennych zakupów i planowanie domowego budżetu.

www.comperia.pl
2014-04-15
Czy można skonsolidować kartę kredytową?

Karta kredytowa to instrument finansowy, który pozwali na optymalizację wydatków, jednak czasem doprowadza do nadmiernego zadłużenia się przez jej posiadacza. Czy w razie problemów z jej spłatą można zadłużenie na takiej karcie skonsolidować?

www.comperia.pl
2014-04-14
CashBack przyda się na majówce

Usługa CachBack pozwala na wypłacenie pieniędzy w sklepach oraz punktach obsługi honorujących transakcje bezgotówkowe. Jak Cash Back może przydać się na majówce?

www.comperia.pl
2014-04-01
Jak złożyć wypowiedzenie karty kredytowej?

Wiele osób chciałoby korzystać z karty kredytowej, ale nie wiedzą, czy możliwe jest późniejsze jej szybkie wypowiedzenie, kiedy przestaje nam być już potrzebna. Złożenie wypowiedzenia jest jednak bardzo proste.

www.comperia.pl
2014-03-27
Zadbaj o bezpieczeństwo firmowych kart kredytowych

Firmowe karty kredytowe to rozwiązanie, które daje wiele korzyści, ale oznacza też potencjalne zagrożenia, związane np. z utratą karty. Dlatego też warto wiedzieć, jak zadbać o jej bezpieczeństwo.

www.comperia.pl
2014-03-21
Jak działa karta obciążeniowa?

Karta obciążeniowa to rodzaj karty płatniczej wykorzystywanej głównie przez firmy, choć powoli przekonując się do niej także konsumenci. W jaki sposób działa?

www.comperia.pl
2014-03-18
Z karty kredytowej korzystaj rozsądnie

Karta kredytowa to wygodne rozwiązanie finansowe, z którego warto korzystać w sposób rozsądny. O czym dobrze pamiętać, używając kart kredytowych?

www.comperia.pl
2014-03-18
Czy można korzystać z karty płatniczej małżonka?

Płatności bezgotówkowe niewątpliwie są coraz bardziej popularne. Sprzyja temu możliwość upoważniania przez właściciela karty debetowej bliskich osób do płacenia pieniędzmi znajdującymi się na jego koncie. Dzięki temu coraz szybciej wdrażana jest idea płatności bezgotówkowych w naszym kraju.

www.comperia.pl
2014-03-18
Czy sprzedawca może zatrzymać niepodpisaną kartę płatniczą?

Osoby korzystające z kart płatniczych muszą pamiętać o ich niezwłocznym podpisaniu, ponieważ inaczej narażają się na przykre konsekwencje.

www.comperia.pl
Najnowsze porady