O kartach kredytowych

2014-06-25
Dane z kart zbliżeniowych zbyt łatwe do odczytania?

Karty zbliżeniowe są tematem wielu dyskusji dotyczących bezpieczeństwa przeprowadzanych nimi transakcji bezstykowych. Czy rzeczywiście jest się czego bać?

www.comperia.pl
2014-06-23
O czym pamiętać, płacąc kartą na wakacjach?

Płacąc kartą (kredytową lub debetową) na wakacjach, trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach, niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa finansowego.

www.comperia.pl
2014-06-18
Jak nie wpaść w pułapkę finansową karty kredytowej

Korzystanie z karty kredytowej może być niebezpieczne. Wyjaśniamy, w jaki sposób najskuteczniej uniknąć pułapki finansowej.

www.comperia.pl
2014-06-13
Zyskuj z kartami kredytowymi w programie PAYBACK

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele kart kredytowych pozwalających na zdobywanie punktów w programie PAYBACK. Warto uczestniczyć w programie?

www.comperia.pl
2014-06-13
Karty kredytowe - ile płacisz za stały dostęp do kredytu?

Dostęp do stałego kredytu za pomocą kart kredytowych często może być ratunkiem dla naszych finansów, zwłaszcza kiedy przyjdzie nam się zmierzyć z nieplanowanymi wydatkami. Przyjrzyjmy się zatem, ile przyjdzie za ten luksus zapłacić.

www.comperia.pl
2014-06-13
Limit w koncie czy karta kredytowa - co lepsze?

Wybór między limitem w koncie a kartą kredytową nie musi być trudny, jeśli poznamy różnice między tymi dwiema formami kredytowania.

www.comperia.pl
2014-06-12
Czym grozi brak podpisu na karcie płatniczej?

Karta płatnicza jest ekwiwalentem fizycznej gotówki. Dzięki niej można posługiwać się wirtualnym pieniądzem bez konieczności noszenia przy sobie pieniędzy. Pamiętać przy tym należy, żeby kartę płatniczą zawsze podpisywać.

www.comperia.pl
2014-06-12
Ile trwa najdłuższy okres bezodsetkowy na karcie kredytowej?

Z ostatnich badań wynika, że polscy użytkownicy kart kredytowych w 30 proc. w ogóle nie są świadomi, że posiadają ową kartę. Jeszcze większa część konsumentów sporadycznie korzysta z dobrodziejstw karty kredytowej.

www.comperia.pl
2014-06-11
Karta kredytowa najlepszym przyjacielem kobiety

Karta kredytowa z wielu względów może być nazwana najlepszym przyjacielem kobiety, a to ze względu na to, że umożliwia uzyskanie wielu zniżek m.in. w sklepach z odzieżą czy salonach piękności.

www.comperia.pl
2014-06-02
Pożyczka bez odsetek, czyli okres bezodsetkowy na karcie kredytowej

Korzystanie z kart kredytowych nie zawsze musi nieść ze sobą jakieś koszty. Wystarczy jedynie dokładnie przeanalizować umowy i stosować się do reguł rządzących okresem bezodsetkowym.

www.comperia.pl
2014-05-29
Zabierz kartę płatniczą na wakacje

Wyjeżdżając na wakacje (zwłaszcza zagraniczne), warto zabrać ze sobą zarówno gotówkę, jak też kartę płatniczą. Jakie są korzyści z użytkowania karty debetowej lub kredytowej na urlopie?

www.comperia.pl
2014-05-29
Portfel elektroniczny V.me by Visa ogólnodostępny

Od początku maja klienci ING Banku Śląskiego mogą jako pierwsi w Polsce korzystać z portfela elektronicznego V.me by Visa. Opcja ta jest bezpłatna, a dodatkowo, aby założyć i płacić za jej pomocą, nie trzeba być klientem banku.

www.comperia.pl
2014-05-26
Najlepsze karty kredytowe dla studentów

Karta kredytowa może być niezwykle przydatnym rozwiązaniem, z którego skorzystać mogą różne grupy klientów, w tym studenci.

www.comperia.pl
2014-05-22
Zgubienie karty do bankomatu może słono kosztować

Utrata karty płatniczej może się wiązać z niebezpieczeństwem kradzieży środków znajdujących się na koncie, co może słono kosztować. 

www.comperia.pl
2014-05-20
Pamiętaj o podpisaniu karty debetowej

Posiadacze karty debetowej (a także kredytowej) powinni pamiętać o jednej istotnej kwestii, jaką jest podpisanie karty.

www.comperia.pl
2014-05-19
Karty kredytowe ze zniżkami na bilety lotnicze

Banki w walce o klienta proponują rozwiązania, które mogą okazać się niezwykle korzystne dla określonych grup odbiorców. Jedną z takich grup są osoby korzystające z usług linii lotniczych, które zapłacą za bilet kartą kredytową.

www.comperia.pl
2014-05-19
Oblicz, kiedy spłacić kartę kredytową, żeby nie zapłacić odsetek

Karta kredytowa może oznaczać wiele korzyści, ale może też być powodem dodatkowych kosztów. Radzimy, co zrobić, aby nie płacić niepotrzebnych odsetek. 

www.comperia.pl
Najnowsze porady