O kartach kredytowych

2014-07-18
Ile kosztuje konto walutowe?

Konto walutowe służy do przeprowadzania rozliczeń w innej walucie niż złotówki. Większość banków umożliwia założenie takiego rachunku w następujących walutach: euro, dolar amerykański, funt brytyjski oraz frank szwajcarski. Czy tego typu konta są darmowe?

www.comperia.pl
2014-07-18
Polacy wolą zabierać na urlop gotówkę

Jak wynika z przeprowadzonego badania nawyków płatniczych Polaków na urlopie, Polacy wciąż przywiązani są do gotówki na wakacjach. Z bankomatów na wczasach korzysta aż 81 proc. urlopowiczów.

www.comperia.pl
2014-07-17
Sięgnij po 50 zł w promocji Lato z Kartą kredytową w BZ WBK

Wakacje to okres wzmożonych wydatków. Każdemu przydałaby się dodatkowa gotówka na bilet lotniczy lub nocleg w wymarzonym hotelu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszedł Bank Zachodni WBK, który pozwala zarobić na karcie kredytowej.

www.comperia.pl
2014-07-16
Jak doładować karty prepaid Banku Pekao?

Karty prepaid są doskonałym pomysłem na prezent, mogą posłużyć jako zabezpieczenie finansowe dziecka na wakacjach czy nawet pomóc w kontrolowaniu własnych finansów, byśmy nie wydawali więcej, niż zaplanujemy. By ułatwić korzystanie z tego rodzaju kart, podpowiadamy, w jaki sposób można je doładować na przykładzie oferty Banku Pekao.

www.comperia.pl
2014-07-15
Kto może płacić kartą NFC?

Klienci banków poszukują coraz to wygodniejszych rozwiązań, umożliwiających między innymi dokonywanie szybkich płatności za zakupy. Taką możliwość dają między innymi płatności NFC, ale korzystać z nich nie może każdy.

www.comperia.pl
2014-07-15
Tankuj taniej z kartą dla kierowców

Wysokie ceny paliwa sprawiają, że kierowcy szukają możliwości nawet na minimalne obniżenie jego kosztu. Bardzo pomocna będzie dla nich karta debetowa dla kierowców. Wystarczy opłacić nią tankowanie na stancji benzynowej, żeby zbić cenę paliwa.

www.comperia.pl
2014-07-14
Kartę kredytową w portfelu ma co drugi Polak

Karty kredytowe obecne są w Polsce już od 20 lat. W tym czasie zdobyły tak dużą popularność, że w swoich portfelach trzyma je już prawie połowa Polaków.

www.comperia.pl
2014-07-14
Pożyczka gotówkowa czy karta kredytowa? Rozwiewamy wątpliwości

Gdy pilnie potrzebna pożyczka, najprościej skorzystać z dwóch rozwiązań - karty kredytowej lub pożyczki. Które z nich bardziej się opłaca i dlaczego?

www.comperia.pl
2014-07-10
Ile kosztują karty kredytowe?

Karta kredytowa to doskonałe rozwiązanie na czarną godzinę. Możliwość otrzymania szybkiego i łatwego wsparcia finansowego niestety sporo kosztuje, nawet wtedy, gdy w rzeczywistości nie decydujemy się z niego skorzystać.  

www.comperia.pl
2014-07-09
Kartą prepaid zarządzaj przez aplikację mobilną

W Banku Pekao S.A. zarządzać kartą prepaid możemy już z poziomu własnego smartfona - wystarczy odpowiednia aplikacja mobilna.

www.comperia.pl
2014-07-04
Co warto wiedzieć, płacąc kartą na wakacjach?

Płacąc kartą na wakacjach, warto mieć świadomość kilku ważnych spraw.

www.comperia.pl
2014-07-04
Karta kredytowa w telefonie?

W finansach i bankowości coraz częściej mamy do czynienia z innowacjami. Niedawno nowością była możliwość dokonywania płatności mobilnych − dzisiaj możemy też skorzystać z limitu kredytowego karty kredytowej w telefonie. Jak to działa?

www.comperia.pl
2014-07-02
Ile kosztuje karta prepaid w Banku Pekao?

Jest wiele rodzajów kart płatniczych, wśród nich karty przedpłacone, zwane też kartami prepaid. Ile kosztuje karta prepaid w Banku Pekao?

www.comperia.pl
2014-06-30
Polacy wolą kredyty gotówkowe od kart kredytowych

Jeszcze w 2009 r. karty kredytowe biły rekordy popularności. Obecnie Polacy preferują jednak tradycyjne formy pożyczania pieniędzy, takie jak kredyty gotówkowe.

www.comperia.pl
2014-06-28
Bank Pekao mecenasem Przystanku Woodstock

Bank Pekao zacieśnił swoją współpracę z WOŚP i został mecenasem Przystanku Woodstock.

www.comperia.pl
2014-06-27
Gotówka czy karta - z czym jechać na wakacje?

W podróż najlepiej zabrać ze sobą kilka środków płatności. W portfelu powinna więc być i gotówka, i karta płatnicza.

www.comperia.pl
2014-06-25
Polacy wciąż nie ufają kartom zbliżeniowym

Karty zbliżeniowe mają coraz więcej zwolenników, ale nadal większość Polaków niewiele wie na ich temat i tym samym niezbyt ufa tego rodzaju środkom płatniczym.

www.comperia.pl
Najnowsze porady