O kartach kredytowych

2014-08-05
Bitcoinomat, czyli bankomat na bitcoiny, już w Polsce

Prawie 70 proc. ankietowanych Amerykanów nie słyszało o wirtualnym pieniądzu zwanym bitcoinie. Czy w takiej sytuacji można się dziwić, że większość Polaków również nie wie nic na ten temat? Tymczasem przy ul. Kruczej w Warszawie stanął pierwszy w Polsce bitcoinomat.

www.comperia.pl
2014-08-04
Oceniamy kartę kredytową Raiffeisen Polbank T-Mobile

Na rynku kart kredytowych można znaleźć wiele atrakcyjnych i mniej interesujących ofert. Jak na ich tle wygląda karta kredytowa Raiffeisen Polbank T-Mobile?

www.comperia.pl
2014-07-31
Karty kredytowe specjalnie dla studentów

Karta kredytowa budzi wśród konsumentów spore kontrowersje. Specyfika jej działania może być dla klienta zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Czym różni się karta kredytowa dla studenta od zwykłej karty?

www.comperia.pl
2014-07-31
Jak odróżnić kartę debetową od kredytowej?

Banki oferują kilka rodzajów kart płatniczych, służących do dokonywania bezgotówkowych i gotówkowych transakcji. Najpopularniejszymi z nich są karty debetowe i kredytowe, które wciąż są przez wielu konsumentów ze sobą mylone. A różni je wiele.

www.comperia.pl
2014-07-30
Bitcoiny z bankomatu?

Bitcoiny to wirtualna waluta, która nie jest nadzorowana przez żaden kraj, a przez prawo podaży i popytu na giełdzie. Kilka miesięcy temu polską premierę miało narzędzie do wymiany owej waluty.

www.comperia.pl
2014-07-30
Karta kredytowa sposobem na nagły brak gotówki

Karta kredytowa to bardzo ciekawy instrument finansowy, który pozwoli na szybkie uporanie się z brakiem gotówki. W dodatku, umiejętnie korzystając z karty, za pożyczkę nie trzeba płacić nic.

www.comperia.pl
2014-07-25
Korzystaj na wakacjach z karty kredytowej za darmo

Wakacje to czas bliższych i dalszych wojaży, często nawet zagranicznych. Podczas podróży warto na nich mieć ze sobą kartę kredytową. Nie dość, że w prosty sposób będziemy mieś stały dostęp do gotówki, to jeszcze mamy możliwość korzystania z karty za darmo.

www.comperia.pl
2014-07-25
Z Przejrzystą kartą kredytową PKO Visa zapanujesz nad finansami

Obiecywano przejrzyste zasady korzystania z Przejrzystej karty kredytowej PKO Visa: żadnych problemów w zapanowaniu nad własnymi finansami, prościej, łatwiej i przyjemniej. Jak jest w rzeczywistości?

www.comperia.pl
2014-07-25
Czytaj regulaminy kart kredytowych - unikniesz niespodzianek

Karta kredytowa może być doskonałą pomocą w kontrolowaniu wydatków, ale może też stać się powodem pojawienia się wysokiego zadłużenia. Często, niestety, przez brak wiedzy użytkownika karty o zasadach jej funkcjonowania.

www.comperia.pl
2014-07-25
Co z popularnością bitcoinów?

Popularność bitcoinów z roku na rok rośnie, jednak długo będziemy musieli poczekać na to, aż staną się one powszechną walutą. Anonimowość dysponentów wirtualnych pieniędzy wiąże się bowiem z niepewnością co do legalności źródła, z którego pochodzą.

www.comperia.pl
2014-07-24
Skąd wziąć walutę na wakacje za granicą?

Większość osób, planując zagraniczne wakacje, robi to z dużym wyprzedzeniem. Jak wiadomo, wyjazd za granicę to nie tylko wcześniejsza rezerwacja, opłata za przelot czy nocleg w kurorcie zagranicznym, lecz także wydatki w czasie pobytu. Dokąd najlepiej udać się po walutę kraju, do którego mamy zamiar wyjechać? 

www.comperia.pl
2014-07-24
Wynajmij terminal kart płatniczych na wakacje - za darmo

Dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zmagają się z decyzją zakupu terminala płatniczego mBank przygotował ofertę, w ramach której mogą oni wynająć urządzenie na dwa miesiące za darmo.

www.comperia.pl
2014-07-23
Polacy będą płacić kartą na targu?

Karty płatnicze już dawno temu podbiły serca - czy raczej: portfele - konsumentów. Można nimi płacić niemal wszędzie. Możliwość płatności kartą być może zawita również do takich miejsc jak targi.

www.comperia.pl
2014-07-23
3x więcej punktów PAYBACK z kartą kredytową MasterCard - tylko w lipcu!

Oferty banków dotyczące kart włączonych do programu Payback to żadna nowość na polskim rynku. Instytucje finansowe są w stanie wiele dać klientowi tylko po to, aby ten zdecydował się założyć rachunek lub kartę kredytową. Aktualnie w programie można zdobyć 3 razy więcej punktów, płacąc dedykowaną kartą kredytową. Promocja trwa tylko do końca lipca.

www.comperia.pl
2014-07-23
Karta prepaid się opłaca

Karty prepaid umożliwiają dokonywanie płatności na podobnych zasadach, co karty debetowe czy kredytowe, jednak różnią się od tamtych sposobem funkcjonowania w ramach karty pieniędzy na niej zgromadzonych.

www.comperia.pl
2014-07-18
Kanada bierze bitcoiny pod lupę

Pomimo globalnego wzrostu zainteresowania wirtualnymi walutami, wciąż brakuje regulacji prawnych dotyczących obrotu i płatności nimi. Kanada jest pierwszym krajem, który przyjrzał się bitcoinom i innym krypto-walutom.

www.comperia.pl
2014-07-18
Przekaż datek kartą dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Przekazanie datku za pomocą karty kredytowej to nowa forma pomocy Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce dostępna dla tych wszystkich, którzy chcieliby wspomóc dzieło pomocy opuszczonym i osieroconym dzieciom.

www.comperia.pl
Najnowsze porady