Artykuły polecane

2019-02-12
Konferencja IT w ubezpieczeniach GIGACON

Zapraszamy przedstawicieli sektora finansowego do wzięcia udziału w XVIII edycji konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego.

www.comperia.pl
2019-02-06
BEZPŁATNA KONFERENCJA DATA CENTER 19 LUTEGO W WARSZAWIE!

Zastanawiasz się jak zaprojektować nowoczesne centrum danych? A może chcesz wiedzieć, jak nim sprawnie zarządzać? Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania możesz znaleźć podczas konferencji Data Center, która odbędzie się już 19 lutego (wtorek) w Warszawie.

www.comperia.pl
2018-12-27
ŚWIAT CYFROWEJ REKLAMY- DIGITAL SIGNAGE SUMMIT- 24 STYCZNIA 2019

Digital Signage to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. Rozwiązania Digital Signage mają szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przekazanie aktualnej oraz dynamicznej informacji reklamowej. Systemy DS mają wiele niewątpliwych zalet, dzięki którym stają się niepodważalnym konkurentem w obszarze nowoczesnych nośników reklamy. Kluczową zaletą rozwiązań Digital Signage jest przede wszystkim możliwość aktualizacji przekazu oraz treści poprzez Internet oraz szybka komunikacja z wieloma odbiorcami jednocześnie – w jednej lub wielu lokalizacjach. O tych oraz wielu innych możliwościach systemów DS, będą rozmawiać branżowi liderzy oraz eksperci.

Poznaj najnowsze technologie komunikacji cyfrowej, zarejestruj się na wydarzenie Digital Signage Summit już dziś!

www.comperia.pl
2018-12-20
Bezpłatna konferencja - IT SECURITY TRENDS, już 23 stycznia 2019 w Warszawie!

Wydarzenie IT Security Trends to wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej wiedzy i spostrzeżeń w zakresie najnowszych trendów bezpieczeństwa oraz ich funkcjonowania w organizacji. Rozwój nowoczesnych technologii jest obecnie globalny i niezwykle szybki. Wywiera duży wpływ na bezpieczeństwo firm oraz instytucji. Celem utrzymania odpowiedniego poziomu polityki bezpieczeństwa, przedsiębiorstwo musi chronić swoje zasoby przed cyberatakami, kradzieżą danych, awariami, a jednocześnie zwiększać dostępność danych i aplikacji. To trudne zadanie i wymaga odpowiednich narzędzi, wiedzy i kwalifikacji. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania, zapewniające skuteczną i niezawodną politykę bezpieczeństwa w organizacji.

www.comperia.pl
2018-11-22
Kongres Bezpieczeństwa Sieci w Krakowie już 31 stycznia 2019 r.

Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń! Już 11 grudnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :)

www.comperia.pl
2018-11-20
Cały świat na Targach TT Warsaw

Już w dniach 22-24 listopada do stolicy przyjadą goście z całego świata, aby zaprezentować swoje oferty podczas 26. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.

www.comperia.pl
2018-11-14
24-25 listopada: Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym

Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

www.comperia.pl
2018-11-13
Ranking kont firmowych z darmowym terminalem

Porównaliśmy oferty kont firmowych, dostępnych w pakiecie z darmowym terminalem płatniczym. Osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą i chcą zacząć przyjmować płatności kartą, mogą liczyć nawet na 18 miesięcy dzierżawy terminali za 0 zł. Oprócz tego mogą zgarnąć 200 zł premii, a po spełnieniu prostych warunków, będą korzystać z rachunku firmowego za 0 zł.

www.comperia.pl
2018-11-09
Najlepsze konta oszczędnościowe na 50 000 zł. Ranking: listopad 2018 r.

Twoje oszczędności mogą teraz zarabiać dla ciebie nawet 2,5% w skali roku – i to aż przez 6 miesięcy. Na najwyższe odsetki mogą liczyć osoby, które skorzystają z promocji Konta Oszczędnościowego w banku Citi Handlowy – zwycięzcy listopadowego rankingu rachunków oszczędnościowych, przygotowanego przez Comperia.pl.

www.comperia.pl
2018-11-09
Najlepsze konta osobiste: listopad 2018 r.

Karta multiwalutowa za 0 zł, bezpłatne konto, darmowe przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a do tego moneyback – na m.in. takie korzyści mogą liczyć osoby, które przeniosą konto do Alior Banku. Więcej o Koncie Jakże Osobistym i pozostałych ofertach najlepszych rachunków bankowych w listopadowym rankingu ROR-ów, przygotowanym przez Comperia.pl.

www.comperia.pl
2018-11-08
Ranking lokat 6M na 5000 zł: listopad 2018 r.

2,6%, 2,4% i 2,2% - tak prezentuje się oprocentowanie czołówki ofert listopadowego rankingu lokat 6M na 5 000 zł. Na najwyższe odsetki liczyć mogą nowi i obecni klienci PlusBanku, którzy skorzystają z promocji Nowa Kasa = Większy Zysk.

www.comperia.pl
2018-11-08
Porozmawiajmy o IT Security Management w Zakopanem!

Zapraszamy w dniach 28-30 listopada do Hotelu Aquarion****.

www.comperia.pl
2018-10-30
ZBP i ALK zapraszają na konferencję z cyklu Wyzwania Bankowości

Związek Banków Polskich wraz z Akademią Leona Koźmińskiego oraz Ośrodkiem Badań i Analiz Systemu Finansowego ALTERUM po raz kolejny organizuje konferencję z cyklu „Wyzwania Bankowości”, która odbędzie się 8 listopada 2018 r. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie.

www.comperia.pl
2018-10-12
Ranking kont oszczędnościowych: 50 000 zł na 6 miesięcy

Nawet 507 zł odsetek od 50 000 zł można uzyskać w ciągu 6 miesięcy na rachunku oszczędnościowym. Na najwyższe zyski (2,5% w skali roku) mogą liczyć osoby, które wezmą udział w promocji banku Citi Handlowy i założą konto Citi Priority.

www.comperia.pl
2018-09-17
Ranking tanich pożyczek pozabankowych: wrzesień 2018 r.

Pilnie potrzebujesz dodatkowej gotówki na jesienne wydatki? Sprawdziliśmy, które firmy pozabankowe najtaniej pożyczą 3000 zł na rok, bez zbędnych formalności. Wynik: na najniższą ratę możesz liczyć w ramach limitu odnawialnego w Euroloan.

www.comperia.pl
2018-08-31
Najlepsze kredyty bankowe na 20 tys. zł: sierpień 2018 r.

Pożyczając 20 000 zł od banku na długi termin (84 miesiące), różnica w kosztach spłaty między najtańszą a najdroższą ofertą wyniesie – bagatela – ponad 11 000 zł. Gdzie za kredyt zapłacimy najmniej? Aktualnie: w banku Citi Handlowy. Osoby, które skorzystają z promocji Pożyczki Gotówkowej Online dla nowych klientów, mogą liczyć na ratę już od 309,40 zł.

www.comperia.pl
2018-07-12
Ranking kont z premią

Premie za samooszczędzanie, darmowe karnety na siłownię, zwrot za wydatki w sklepach czy opłacanie domowych rachunków – m.in. na takie nagrody mogą liczyć osoby, które otwierają konto w nowym banku. Bonusy to jednak nie wszystko, co powinna zawierać dobra oferta. Co najmniej tak samo istotne powinny być potencjalne opłaty związane z obsługą ROR-u. Im niższe koszty korzystania z rachunku, tym lepiej dla kieszeni jego posiadacza. O tym, które konta z premią pozwolą zyskać najwięcej, dowiesz się z najnowszego rankingu Comperia.pl.

www.comperia.pl