Artykuły polecane

2019-05-28
Ranking kredytów online: 16 tys. zł na 5 lat

Potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, ale nie masz czasu na wizyty w bankach? Sprawdziliśmy, które z nich najtaniej pożyczą 16 tys. zł przez internet.

www.comperia.pl
2019-05-14
Gdzie najtaniej ubezpieczyć samochód? Ranking: kwiecień 2019 r.

Porównując oferty ubezpieczeń samochodowych, możesz zaoszczędzić ponad 700 zł rocznie na samym OC oraz prawie 2300 zł na pakiecie OC+AC - właśnie tyle wyniosły różnice pomiędzy najtańszymi a najdroższymi polisami w kwietniowym rankingu Comperia.pl. Pierwsze miejsce dzięki najniższym składkom w każdym z zestawień zajął Link4.

www.comperia.pl
2019-05-06
IT W BANKOWOŚCI GigaCon 2019

16 maja | Warszawa

www.comperia.pl
2019-04-02
Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń!

10 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :)

www.comperia.pl
2019-03-14
BANKING TECH & SECURITY już 27 marca 2019 w Warszawie!

Cała prawda o wyzwaniach IT w bankowości

www.comperia.pl
2019-03-05
Rusza rekrutacja do drugiej edycji akceleratora RBL_START

Startuje nabór do drugiej edycji programu akceleracyjnego RBL_START. Akcelerator Alior Banku tym razem szuka rozwiązań z obszarów analizy danych, wspierania lojalności klientów, bezpieczeństwa oraz takich, które pozwolą na oferowanie usług finansowych w dotychczas niezagospodarowanych kanałach dystrybucji. Na zakwalifikowanych czeka m.in. rozbudowany program mentoringowy, szansa na finansowanie i możliwość wdrożenia swoich rozwiązań w Alior Banku lub PZU.

www.comperia.pl
2019-03-01
Ranking kont bankowych: marzec 2019 r.

Bezwarunkowe 0 zł za konto, 0 zł za kartę po wykonaniu zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą miesięcznie, a do tego 150 zł premii i podwyższone do 2,5% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Co najmniej tyle korzyści mogą zyskać posiadacze eKonta osobistego w mBanku - rachunku, który zajął pierwsze miejsce w najnowszym rankingu kont bankowych, przygotowanym przez Comperia.pl.

www.comperia.pl
2019-02-12
Konferencja IT w ubezpieczeniach GIGACON

Zapraszamy przedstawicieli sektora finansowego do wzięcia udziału w XVIII edycji konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego.

www.comperia.pl
2019-02-06
BEZPŁATNA KONFERENCJA DATA CENTER 19 LUTEGO W WARSZAWIE!

Zastanawiasz się jak zaprojektować nowoczesne centrum danych? A może chcesz wiedzieć, jak nim sprawnie zarządzać? Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania możesz znaleźć podczas konferencji Data Center, która odbędzie się już 19 lutego (wtorek) w Warszawie.

www.comperia.pl
2018-12-27
ŚWIAT CYFROWEJ REKLAMY- DIGITAL SIGNAGE SUMMIT- 24 STYCZNIA 2019

Digital Signage to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. Rozwiązania Digital Signage mają szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przekazanie aktualnej oraz dynamicznej informacji reklamowej. Systemy DS mają wiele niewątpliwych zalet, dzięki którym stają się niepodważalnym konkurentem w obszarze nowoczesnych nośników reklamy. Kluczową zaletą rozwiązań Digital Signage jest przede wszystkim możliwość aktualizacji przekazu oraz treści poprzez Internet oraz szybka komunikacja z wieloma odbiorcami jednocześnie – w jednej lub wielu lokalizacjach. O tych oraz wielu innych możliwościach systemów DS, będą rozmawiać branżowi liderzy oraz eksperci.

Poznaj najnowsze technologie komunikacji cyfrowej, zarejestruj się na wydarzenie Digital Signage Summit już dziś!

www.comperia.pl
2018-12-20
Bezpłatna konferencja - IT SECURITY TRENDS, już 23 stycznia 2019 w Warszawie!

Wydarzenie IT Security Trends to wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej wiedzy i spostrzeżeń w zakresie najnowszych trendów bezpieczeństwa oraz ich funkcjonowania w organizacji. Rozwój nowoczesnych technologii jest obecnie globalny i niezwykle szybki. Wywiera duży wpływ na bezpieczeństwo firm oraz instytucji. Celem utrzymania odpowiedniego poziomu polityki bezpieczeństwa, przedsiębiorstwo musi chronić swoje zasoby przed cyberatakami, kradzieżą danych, awariami, a jednocześnie zwiększać dostępność danych i aplikacji. To trudne zadanie i wymaga odpowiednich narzędzi, wiedzy i kwalifikacji. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania, zapewniające skuteczną i niezawodną politykę bezpieczeństwa w organizacji.

www.comperia.pl
2018-11-22
Kongres Bezpieczeństwa Sieci w Krakowie już 31 stycznia 2019 r.

Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń! Już 11 grudnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :)

www.comperia.pl
2018-11-20
Cały świat na Targach TT Warsaw

Już w dniach 22-24 listopada do stolicy przyjadą goście z całego świata, aby zaprezentować swoje oferty podczas 26. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.

www.comperia.pl
2018-11-14
24-25 listopada: Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym

Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

www.comperia.pl
2018-11-13
Ranking kont firmowych z darmowym terminalem

Porównaliśmy oferty kont firmowych, dostępnych w pakiecie z darmowym terminalem płatniczym. Osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą i chcą zacząć przyjmować płatności kartą, mogą liczyć nawet na 18 miesięcy dzierżawy terminali za 0 zł. Oprócz tego mogą zgarnąć 200 zł premii, a po spełnieniu prostych warunków, będą korzystać z rachunku firmowego za 0 zł.

www.comperia.pl
2018-11-09
Najlepsze konta oszczędnościowe na 50 000 zł. Ranking: listopad 2018 r.

Twoje oszczędności mogą teraz zarabiać dla ciebie nawet 2,5% w skali roku – i to aż przez 6 miesięcy. Na najwyższe odsetki mogą liczyć osoby, które skorzystają z promocji Konta Oszczędnościowego w banku Citi Handlowy – zwycięzcy listopadowego rankingu rachunków oszczędnościowych, przygotowanego przez Comperia.pl.

www.comperia.pl
2018-11-09
Najlepsze konta osobiste: listopad 2018 r.

Karta multiwalutowa za 0 zł, bezpłatne konto, darmowe przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a do tego moneyback – na m.in. takie korzyści mogą liczyć osoby, które przeniosą konto do Alior Banku. Więcej o Koncie Jakże Osobistym i pozostałych ofertach najlepszych rachunków bankowych w listopadowym rankingu ROR-ów, przygotowanym przez Comperia.pl.

www.comperia.pl