25.01.2013, 09:29

Archiwalny ranking kredytów gotówkowych - styczeń 2013

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 3 głosów)

Ferie zimowe to doskonała okazja do zorganizowania sobie aktywnego wypoczynku. Wyjazdy w góry i zimowe szaleństwo na stokach nie tylko pozwoli naładować swoje „baterie”, ale także zapomnieć o problemach dnia codziennego. Niestety takie wyjazdy sporo kosztują i część osób nie może sobie pozwolić na taki wydatek. Pomocne w rozwiązaniu tego problemu mogą być kredyty gotówkowe oferowane przez banki. Comperia.pl sprawdza, w której instytucji są obecnie najlepsze warunki takich zobowiązań.

Kredyt gotówkowy to jeden z najprostszych sposobów na szybkie naprawienie domowych finansów. Duża dostępność oraz bardzo szeroka oferta tych produktów powoduje, że takie zobowiązanie może zaciągnąć praktycznie każdy. Oczywiście, wymagane jest stałe źródło dochodów oraz posiadanie zdolności kredytowej, ale poza tym nie trzeba spełniać wyśrubowanych warunków.

Należy jednak pamiętać, że kredyt gotówkowy, tak jak każde inne zobowiązanie, trzeba będzie kiedyś spłacić. Dlatego decyzja o zaciągnięciu takiego kredytu powinna zostać dokładnie przemyślana. Warto też poświęcić trochę czasu i poszukać banku oferującego kredyty gotówkowe na najatrakcyjniejszych warunkach.

Comperia.pl przedstawia ranking kredytów gotówkowych dla najczęściej zaciąganych zobowiązań, czyli: kwota kredytu 5 tys. złotych (powinna wystarczyć na zimowe szaleństwo) oraz okres spłaty 24 m-ce.

1.Getin Bank11,79%
2.Bank Pocztowy12,12%
3.ING Bank Śląski13,24%

Szczegółowe zestawienie ofert kredytów gotówkowych znajdziesz tutaj

Dla przyjętych parametrów najlepszą ofertę kredytów gotówkowych znajdziemy w Getin Banku, Banku Pocztowym oraz ING Banku Śląskim. Wszystkie trzy instytucje nie dość, że nie pobierają prowizji za udzielenie takich zobowiązań, to jeszcze mogą się pochwalić najniższą wartością RRSO „swoich” kredytów.

Na uwagę zasługują także oferty Banku Millennium i Meritum Banku, w przypadku których wysokość płaconej raty jest tylko o 4 złote wyższa od wysokości raty zwycięzcy naszego zestawienia - Getin Banku.

Kredyt gotówkowy to najszybszy sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki. Niestety ta szybkość czasem nie popłaca. Pochopna decyzja o zaciągnięciu zobowiązania powoduje niekiedy problemy z utrzymaniem należytej płynności finansowej.

Autor: Jacek Kasperczyk
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (25.01.2013).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Jacek Kasperczyk
, ekspert Comperia.pl
612 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

zobacz blog autora


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking kredytów hipotecznych - lipiec 2019
Kupujesz mieszkanie warte pół miliona złotych? Wnosząc 200 tys. zł wkładu własnego i przy rozłożeniu spłaty na 20 lat, Twoja rata może wynieść od 1704,63 zł miesięcznie.
Ranking kredytów gotówkowych - lipiec 2019
Potrzebujesz kredytu na 10 000 zł? Rozkładając spłatę na dwa lata, w najkorzystniejszym przypadku za pożyczkę zapłacisz mniej niż tysiąc złotych
Ranking kredytów online: 16 tys. zł na 5 lat
Potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, ale nie masz czasu na wizyty w bankach? Sprawdziliśmy, które z nich najtaniej pożyczą 16 tys. zł przez internet.
Ranking kredytów hipotecznych - maj 2019
Poszukujesz taniego kredytu hipotecznego na 250 tys. zł? Pożyczając w maju, nie za płacisz prowizji, a Twoja marża wyniesie tylko 1,6% - to najlepsze warunki spłaty wg rankingu kredytów mieszkaniowych Comperia.pl.
Ranking kredytów hipotecznych - marzec 2019
Brak prowizji i niska marża – tylko 1,6% – to najkorzystniejsze warunki, na jakie mogą liczyć osoby poszukujące taniego kredytu hipotecznego na 250 tys. zł. Żeby skorzystać z ofert, nie trzeba wykupywać polisy na życie, ale należy założyć (lub posiadać) konto osobiste w banku i przelewać na nie dochód.