01.09.2010, 10:47

Allianz nagradza za kredyty gotówkowe

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Allianz Bank uruchomił właśnie promocję „Kredyt z prezentem”. Biorąc w banku kredyt gotówkowy spełniający pewne warunki, klient otrzyma kod promocyjny o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym merlin.pl.

Aby zostać nagrodzonym przez Allianz Bank, należy w okresie od 1 września do 15 października złożyć w banku poprawny wniosek o Allianz kredyt gotówkowy oraz naturalnie otrzymać pozytywną decyzję banku. Kredyt musi być zaciągnięty na okres od 6 do 60 miesięcy, i opiewać na kwotę od 15 do 60 tys. zł. Dodatkowym wymogiem jest korzystanie w okresie trwania Promocji z ubezpieczenia grupowego dla osób posiadających Allianz kredyt gotówkowy.

O przyznaniu kodu promocyjnego do merlin.pl decyduje data złożenia wniosku o kredyt. Klient kod otrzyma najpóźniej 3 tygodnie po uruchomieniu Allianz kredytu gotówkowego.

W okresie trwania promocji można zaciągnąć tylko jeden kredyt.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (01.09.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora