07.03.2011, 14:22

Allianz Bank przedłuża "Złotą hipotekę"

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

"Złota hipoteka" tak atrakcyjna, że bank przedłuża ofertę. Promocja kredytu hipotecznego dla osób aktywnie korzystających z konta potrwa aż do końca maja tego roku.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne w naszej porównywarce!

Allianz Bank daje możliwość skorzystania z niższego oprocentowania kredytu i braku opłaty przygotowawczej za jego udzielenie. W ramach promocji, dla kredytów do 500 000 złotych marża wynosi od 1,5% do 1,7%, a dla tych powyżej kwoty pół miliona złotych, od 1,3% do 1,7%.

Ostateczna wysokość marży zależy od wkładu własnego. Tyle daje bank. A co musi dać klient? Aby skorzystać z promocyjnej obniżki marży wystarczy otworzyć konto w Allianz Banku i zasilać je comiesięcznymi wpływami w wysokości min. 2 000 zł dokonując jednocześnie 3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Jeśli dodatkowo klient zdecyduje się przystąpić do ubezpieczenia grupowego-oferowanego wraz z kredytem hipotecznym-na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, czasowej niezdolności do pracy, poważnego zachorowania albo utraty pracy, nie poniesie kosztów opłaty przygotowawczej.

Widać wyraźnie, że banki przygotowują się do ofensywy kredytowej związanej z rozpoczynającym się wiosną sezonem budowlanym. Chwalimy takie promocje i prosimy o więcej.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne w naszej porównywarce!

Szymon Ostrowski
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (07.03.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora