15.09.2011, 10:59

Doradca kredytowy

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Dla wielu osób, kredyt to jedyna możliwość, żeby zaspokoić swoje potrzeby. Skutecznie przekonują nas do tego reklamy i coraz „korzystniejsze” oferty bankowe. Niestety, nie wszystko jest takie klarowne, jak przedstawiane jest to w sloganach telewizyjnych. Jak nie dać wpuścić się w maliny i dokonać słusznego wyboru pożyczki? Pomoże nam w tym niezależny doradca kredytowy!

Nie znasz się na finansach lub masz problem z wyborem odpowiedniego funduszu inwestycyjnego? Porównałeś już wszystkie oferty dostępne na rynku, a i tak nie potrafisz podjąć decyzji, bo obawiasz się ukrytych kosztów? W wyborze może nam pomóc doradca kredytowy.

Wśród ogromu ofert kredytowych, które stopniowo zalewają polski rynek trudno o 100% pewności. W procesie ubiegania się o kredyt odkrywamy bowiem szereg niespodzianek. Mogą one dotyczyć dodatkowego ubezpieczenia lub wyższej prowizji.
 
Oprocentowanie kredytu, którym tak chętnie operują bankowcy, to nie jest jedyny koszt naszego zobowiązania. Jeżeli już zapoznamy się ze wszystkimi parametrami kredytu,  to okaże się, że  kolejnym, bardzo ważnym aspektem, są czynniki, od których zależy nasze oprocentowanie. W tej materii wymagana jest kompleksowa wiedza odnośnie rynku walut, czy innych wskaźników, takich jak np. stopa referencyjna.
 
Osoby, które nie czują się pewnie w świecie finansów, mogą skorzystać z doradztwa kredytowego. Obecnie dostępnych jest kilka wiodących firm, które świadczą usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa. Na co możemy liczyć idąc do takiej firmy?

Każdy klient dostaje swojego osobistego doradcę finansowego. To, jakie usługi zostaną wliczone w cenę zależy, od osobistych potrzeb i preferencji klienta. Doradca kredytowy na wstępie porównuje wszystkie oferty banków, pod kątem preferowanego kredytu. Następnie  przeprowadza symulację wszystkich kosztów związanych z pożyczką i pomaga nam w załatwianiu formalności.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (15.09.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Odpowiedzialność doradcy kredytowego 18.2.2015 16:41 przez:
k_korocz
Kredyt mieszkaniowy z doradcą czy bez? 22.9.2014 14:53 przez:
kajabroja

forum o kredytach