Najnowsze porady
Twoje źródło dochodu

Sprawdź, które banki akceptują inne źródła dochodów niż umowa o pracę.

Źródło dochodów:
miesięcy
Ile miesięcy do zakończenia czasu trwania obecnej umowy?

Które banki udzielają kredytów, niezależnie od źródła dochodu?

Szukając optymalnego kredytu mieszkaniowego należy zwrócić uwagę nie tylko na parametry oferty ale też na jej dostępność i dopasowanie do własnych możliwości. Zbyt niska zdolność kredytowa to nie jedyny problem, jaki mogą napotkać potencjalni kredytobiorcy - nie wszystkie banki akceptują źródła dochodów inne niż umowa o pracę.

Osoby zatrudnione na podstawie innego rodzaju umowy mogą też natknąć się na stawiane przed nimi szczególne warunki lub zmodyfikowaną ofertę kredytową. Wszystkie wątpliwości wyjaśni nasz kalkulator – sprawdź które banki akceptują Twoje źródło dochodu!


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking kont oszczędnościowych - luty 2017
Zyski, przychody, profity - słów jakimi można opisać otrzymywane pieniądze jest naprawdę wiele. Z punktu widzenia osoby posiadającej nadwyżki finansowe ważne jest jednak znalezienie takiego instrumentu finansowego, który sprawi że owy dochód będzie jak najwyższy. Ciekawym produktem nadającym się do tego zadania są konta oszczędnościowe. Zobaczmy, w którym banku można obecnie znaleźć najlepsze takie rachunki.
Kalendarium produktowe 19-25 marzec 2012
19.03.2012 ING Bank Śląski Od 18.03.2012 ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty promocyjną pożyczkę gotówkową Pakiet 5000 zł. Pakiet 5000 zł zawiera pożyczkę na kwotę 5 tys. zł i udzielany jest na okres 84 miesięcy, a miesięczna rata wynosi 89 zł. Oprocentowanie jest zmienne i wynosi 12 proc. Ubezpieczenie na życie w tej ofercie jest bezpłatne. Brak również prowizji za udzielenie pożyczki. Aby otrzymać pożyczkę wymagany minimalny dochód netto to 800 zł.
Zarabiasz, więc płać. Zmiany w podatkach w 2012 r.
Każda osoba osiągająca dochód musi liczyć się z koniecznością zapłacenia podatku dochodowego. Nie ma znaczenia, czy pieniądze zarobiliśmy tradycyjnie, czy też na inwestycjach giełdowych. Konieczność zapłaty podatku dotyczy, niestety, wszystkich.
Aviva wylicza wysokość Twojej emerytury
Grupa Aviva udostępniła na swojej stronie internetowej kalkulator emerytalny. Całkiem proste w obsłudze narzędzie pozwoli obliczyć szacowaną wysokość świadczenia emerytalnego oraz kwotę, którą należałoby co miesiąc odkładać, aby zapewnić sobie na emeryturze pożądany miesięczny dochód.
Czy premie podwyższą zdolność kredytową?
Premie za dobre wyniki w pracy, czy też prowizje za wykonane zadania są dla wielu Polaków regularną składową pensji. Obok części stałej, ich dochód uzupełniany jest o część zmienną, zależną od rezultatów. Jak na taki rodzaj zarobku patrzą banki przy ustalaniu zdolności kredytowej? Okazuje się, że całkiem przychylnie.
Lub sprawdź najlepsze kredyty hipoteczne:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt mieszkaniowy
889.18 PLN
0.00 %
3.47 %
Citi Handlowy - Kredyt mieszkaniowy
Kredyt hipoteczny "Mój Dom" - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
890.29 PLN
1.90 %
3.66 %
Bank BPS - Kredyt hipoteczny Mój Dom - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
Ekologiczny kredyt hipoteczny
890.29 PLN
2.00 %
3.68 %
BOŚ - Ekologiczny kredyt hipoteczny