Twój cel kredytowania

Sprawdź na jakie cele dany bank udzieli finansowania.

Wybierz cel kredytu:
Rynek
Pierwotny
Wtórny
Przedmiot zakupu
działka
mieszkanie lub dom

Cel kredytowania ma znaczenie przy wyborze kredytu.

Szukasz najlepszego kredytu hipotecznego? Pomożemy Ci to zrobić! Oferty banków różnią się między sobą w zależności od celu kredytowania, dlatego tak ważne jest określenie, na co tak naprawdę potrzebne Ci są pieniądze.

Wybierz cel kredytowania, w zależności od tego, co planujesz zrobić – kupić dom lub mieszkanie, wybudować wymarzony dom, zrefinansować stary kredyt lub skonsolidować wszystkie dotychczasowe zobowiązania.

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze oferty na finansowanie zakupu nieruchomości, wpisz, co będzie przedmiotem kredytowania. Z kolei jeśli chcesz wyszukać ofertę pożyczki hipotecznej, kredytu konsolidacyjnego lub refinansowego, wskaż przedmiot zabezpieczenia.

O ile Twoim celem jest zakup domu lub mieszkania, musisz jeszcze wybrać typ rynku, na którym dokonywana będzie transakcja. Zaznacz opcję rynek pierwotny, jeśli kupujesz dom lub mieszkanie od spółdzielni lub dewelopera, lub wtórny jeśli zakupu dokonujesz od innej osoby.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking na najbardziej hipoelastyczny bank
Comperia.pl cyklicznie przeprowadza ranking na najbardziej hipoelastyczny bank. Jest to bank, który posiada w ofercie kredyt na zakup niestandardowych nieruchomości. Comperia.pl doradza, do których banków udać się po takie kredyty.
Kalkulator kredytowy ING Bank Śląski
Polski rynek zalewa coraz większa fala banków. Coraz to nowe oddziały pojawiają się, niektóre szybko znikają, inne zaś łączą się w większe oddziały i umacniają swoją pozycje. ING Bank Śląski to jeden z tych banków, które radzą sobie dobrze, pomimo nadciągającej drugiej fali kryzysu gospodarczego. Jego strategia oparta jest na rozwoju i umacnianiu kondycji w polskim sektorze bankowym poprzez oferowanie zintegrowanych usług finansowych.
Ranking najbardziej hipoelastycznych banków
Po raz kolejny Comperia postanowiła przeprowadzić ranking banków, które oferując nam kredyt hipoteczny godzą się na finansowanie za jego pomocą jak najszerszej palety różnych nieruchomości.
Kredyt na PIT - gdzie takowy brać?
Na finansowe podsumowanie 2010 roku zostało już doprawdy tylko kilka dni. Jeśli jednak to nie brak czasu, ale środków na dopłatę do podatku martwi Cię bardziej, podpowiadamy, że nie jesteś pozostawiony sam sobie. Są banki, które chętnie Cię wspomogą.
Kredyt na PIT czy PIT na kredyt?
W połowie lutego banki ruszają z ofensywą kredytów na PIT. Nie wszystkie przeznaczone są na spłatę podatku. Niektóre są zwykłymi kredytami gotówkowymi na dowolny cel.
Lub sprawdź najlepsze kredyty hipoteczne:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Ekologiczny kredyt hipoteczny
1369 PLN
2.00 %
3.88 %
BOŚ - Ekologiczny kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny "Mój Dom" - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
1384.24 PLN
1.90 %
3.96 %
Bank BPS - Kredyt hipoteczny Mój Dom - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna
1418.44 PLN
1.99 %
4.18 %
Bank Pekao - Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna