Data aktualizacji

Ostatnio szukane

Artykuły o szybkich pożyczkach

Leasing bez BIK- czy to możliwe?
Niegdyś z leasingu opłacało się skorzystać tylko właścicielom firm, i to też nie zawsze. Od jakiegoś czasu leasing stał się także łatwo dostępny dla konsumentów, z których wielu to kredytobiorcy z niekoniecznie pozytywną historią kredytową. Takie osoby są głównym adresatem propozycji ze strony firm leasingowych, które reklamując swoje produkty używają sformułowań w rodzaju „kredyt bez BIK” lub leasing bez BIK. Dowiedzmy się więcej, zbadajmy, czy rzeczywiście taka usługa może być świadczona.

Kredyt bez BIK? Tylko z wysokimi opłatami
„Pokaż mi swoją historię kredytową, a powiem Ci kim jesteś”. Albo nie mów. Nie potrzebuję też szklanej kuli. Wystarczy mi dostęp do BIK. Co jeśli Twoja historia kredytowa nie wygląda ciekawie i masz wątpliwości ze skierowaniem oferty do banku? Wśród dostępnych na rynku kredytów znajdziemy kredyt bez BIK. Nie należy on jednak do tanich.

Kredyt bez BIK
Zaciągając kredyt w banku przestajemy być anonimowi. Wpadając w finansowe tarapaty i zalegając ze spłatami nie zdajemy sobie sprawy z późniejszych konsekwencji. Wszystkie zaległości są rejestrowane w Biurze Informacji Kredytowej. Czy można jednak ominąć BIK? Comperia sprawdziła jak wygląda i ile kosztuje kredyt bez BIK.

Gdzie warto pożyczać?
Gdy potrzeba pieniędzy - czy to na bieżące wydatki, czy na realizację marzeń - po pomoc można udać się do wiarygodnej instytucji finansowej, albo... do znajomego. Nie warto do organizacji parabankowych, które kuszą szybkimi i elastycznymi pożyczkami na dowód i bez żyrantów. Z daleka trzymać się też należy od inicjatyw typu „partnerstwo finansowe” oferujących kredyty bez BIK-u i tzw. chwilówki. Chyba że komuś niestraszne oprocentowanie rzędu... 561 proc., i wyższe. Przede wszystkim trzeba sprawdzić i porównać, kto oraz na jaki procent udzieli nam pożyczki.

Jak zaciągnąć bezpieczną pożyczkę na święta?
Okres świąteczny to czas ponadprzeciętnych zysków nie tylko dla sklepów. Także naciągacze kredytowi chcą wykorzystać nieroztropność tych osób, które w poszukiwaniu funduszy na organizację wystawnych świąt zapominają o podstawowych zasadach bezpiecznego zapożyczania się. Czego powinien wystrzegać się rozsądny pożyczkobiorca? Jakich reguł musi przestrzegać?

Pożyczki bez BIK

Szybkie pożyczki bez BIK to dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz niewielkiej kwoty pieniędzy (500-1000 zł), które zamierzasz zwrócić w przeciągu miesiąca czy dwóch tygodni. Instytucje udzielające takiego wsparcia nie weryfikują swoich klientów w bazie Biura Informacji Kredytowej, dlatego pożyczki bez BIK są szczególnie popularne wśród osób nieposiadających dobrej historii kredytowej. Porównaj na Comperia.pl pożyczki bez BIK, i wybierz najlepszą.

Pożyczki bez BIK - porównywarka

PROFI CREDIT

Pożyczka na zaświadczenie

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
48 miesięcy NIE 9 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Co miesiąc

Opis oferty: Wygodna obsługa klienta w domu klienta. Możliwość odroczenia rat nawet na 3 miesiące. Szybka decyzja i minimum formalności.

Złóż wniosek
Ekspres Kasa

Mikropożyczka Ekspres Kasa

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 miesiące NIE 2 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Zwrot pożyczki jest możliwy w każdej chwili od momentu jej otrzymania do czasu zakończenia okresu spłaty całkowitej kwoty pożyczki.

Opis oferty: W przypadku ubiegania się o pożyczkę po drugi i kolejny istnieje możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet 2 000 zł na okres aż do 60 dni.

Złóż wniosek
Cashper

Cashper - Szybka pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 miesiące NIE 2 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Pożyczka powinna zostać spłacona w terminie zgodnie z zaakceptowanymi warunkami.

Opis oferty: Usługi dostępne są wyłącznie po zarejestrowaniu się na stronie www.cashper.pl , wypełnieniu formularza oraz przesłaniu kopii dokumentów.Pożyczka przez SMS jest opcją dostępną dla stałych klientów, którzy otrzymali i spłacili minimum jedną pożyczkę w Cashper.

Złóż wniosek

Credy.pl

Credy.pl - Szybka pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 1 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Termin spłaty jest liczony od dnia, w którym operator wyśle pieniądze. Niektórzy pożyczkodawcy mogą odebrać kwotę bezpośrednio z konta, jeśli jest tam ich wystarczająca ilość.

Opis oferty: Jeśli operator zaakceptuje wniosek i zatwierdzi go do godziny 15.00 klient otrzymuje pieniądze na konto jeszcze tego samego dnia. Możliwość wydłużenia terminu spłaty po wcześniejszym ustaleniu z dostawcą pożyczki.Credy nie sprawdza rejestrów dłużników, ani nie ocenia historii płatności.

Złóż wniosek
SMS365

Pożyczka na 15 dni

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 600 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Zwrot pożyczki jest możliwy w każdej chwili od momentu jej otrzymania do czasu zakończenia okresu spłaty całkowitej kwoty pożyczki. Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty o kolejne 15 lub 30 dni.

Opis oferty: Pierwsza pożyczka może wynosić: 200, 300 lub 600 zł. Przy powtórnych wnioskach o udzielenie pożyczki istnieje możliwość uzyskania nawet do 3 000 zł.

Złóż wniosek
SMS365

Pożyczka na 30 dni

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 600 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Zwrot pożyczki jest możliwy w każdej chwili od momentu jej otrzymania do czasu zakończenia okresu spłaty całkowitej kwoty pożyczki. Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty o kolejne 30 dni.

Opis oferty: Początkowa kwota udzielanej pożyczki może wynosić: 200, 300 lub 600 zł. W przypadku ubiegania się o pożyczkę po raz piąty i kolejny istnieje możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet 3 000 zł.

Złóż wniosek
Pożyczka Plus

Szybka pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 600 zł
  • Częstotliwośc spłaty: zgodnie z umową

Opis oferty: Pożyczkobiorcy, którzy mają problem ze spłatą mogą otrzymać przedłużenie spłaty o 2 dni bez odsetek. Kwota pierwszej pożyczki do 600zł, kolejne do 4500 zł. Maksymalny okres spłaty 30 dni przy pierwszej pożyczce, 45 dni przy kolejnej.

Złóż wniosek
Pokaż więcej Wszystkie szybkie pożyczki bez BIK