Data aktualizacji

Ostatnio szukane

Artykuły o szybkich pożyczkach

Leasing bez BIK- czy to możliwe?
Niegdyś z leasingu opłacało się skorzystać tylko właścicielom firm, i to też nie zawsze. Od jakiegoś czasu leasing stał się także łatwo dostępny dla konsumentów, z których wielu to kredytobiorcy z niekoniecznie pozytywną historią kredytową. Takie osoby są głównym adresatem propozycji ze strony firm leasingowych, które reklamując swoje produkty używają sformułowań w rodzaju „kredyt bez BIK” lub leasing bez BIK. Dowiedzmy się więcej, zbadajmy, czy rzeczywiście taka usługa może być świadczona.

Kredyt bez BIK? Tylko z wysokimi opłatami
„Pokaż mi swoją historię kredytową, a powiem Ci kim jesteś”. Albo nie mów. Nie potrzebuję też szklanej kuli. Wystarczy mi dostęp do BIK. Co jeśli Twoja historia kredytowa nie wygląda ciekawie i masz wątpliwości ze skierowaniem oferty do banku? Wśród dostępnych na rynku kredytów znajdziemy kredyt bez BIK. Nie należy on jednak do tanich.

Kredyt bez BIK
Zaciągając kredyt w banku przestajemy być anonimowi. Wpadając w finansowe tarapaty i zalegając ze spłatami nie zdajemy sobie sprawy z późniejszych konsekwencji. Wszystkie zaległości są rejestrowane w Biurze Informacji Kredytowej. Czy można jednak ominąć BIK? Comperia sprawdziła jak wygląda i ile kosztuje kredyt bez BIK.

Gdzie warto pożyczać?
Gdy potrzeba pieniędzy - czy to na bieżące wydatki, czy na realizację marzeń - po pomoc można udać się do wiarygodnej instytucji finansowej, albo... do znajomego. Nie warto do organizacji parabankowych, które kuszą szybkimi i elastycznymi pożyczkami na dowód i bez żyrantów. Z daleka trzymać się też należy od inicjatyw typu „partnerstwo finansowe” oferujących kredyty bez BIK-u i tzw. chwilówki. Chyba że komuś niestraszne oprocentowanie rzędu... 561 proc., i wyższe. Przede wszystkim trzeba sprawdzić i porównać, kto oraz na jaki procent udzieli nam pożyczki.

Jak zaciągnąć bezpieczną pożyczkę na święta?
Okres świąteczny to czas ponadprzeciętnych zysków nie tylko dla sklepów. Także naciągacze kredytowi chcą wykorzystać nieroztropność tych osób, które w poszukiwaniu funduszy na organizację wystawnych świąt zapominają o podstawowych zasadach bezpiecznego zapożyczania się. Czego powinien wystrzegać się rozsądny pożyczkobiorca? Jakich reguł musi przestrzegać?

Pożyczki bez BIK

Szybkie pożyczki bez BIK to dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz niewielkiej kwoty pieniędzy (500-1000 zł), które zamierzasz zwrócić w przeciągu miesiąca czy dwóch tygodni. Instytucje udzielające takiego wsparcia nie weryfikują swoich klientów w bazie Biura Informacji Kredytowej, dlatego pożyczki bez BIK są szczególnie popularne wśród osób nieposiadających dobrej historii kredytowej. Porównaj na Comperia.pl pożyczki bez BIK, i wybierz najlepszą.

Pożyczki bez BIK - porównywarka

Speed Cash Polska

PRYWATNA POZABANKOWA POŻYCZKA POD ZASTAW

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
10 lat NIE 5 000 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Według ustaleń w umowie

Opis oferty: Pożyczka pod zastaw mieszkania, domu, firmy lub np. samochodu. Bez BIK i zaświadczeń z ZUS oraz US. Pożyczki dla osób prywatnych oraz firm od 30 tys. zł do 5 mln zł z okresem kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat.

Złóż wniosek
Portfello

Portfello - Pożyczka gotówkowa

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
5 lat NIE 300 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Spłata pożyczki następuje zgodnie z harmonogramem pożyczki, ustalonym przy zawarciu umowy pożyczki i odpowiednio aktualizowanym wraz z kolejnymi spłatami.Spłata pierwszej raty pożyczki nie może nastąpić wcześniej niż po 28 dniach od dnia zawarcia umowy pożyczki.

Opis oferty: Minimalna kwota pożyczki może wynieść zaledwie 50 zł, a maksymalnie zawnioskować można aż o 300 000 zł. W portfello.pl na klienta czekają gotowe oferty inwestorów. Dzięki systemowi odwróconej licytacji oprocentowania klient otrzyma najkorzystniejsze warunki pożyczki. Samodzielnie może ustalić górny limit oprocentowania i zaciągnąć pożyczkę na najkorzystniejszych dla siebie warunkach.

Złóż wniosek
Szalona Pożyczka

Szalona Pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
12 miesięcy NIE 25 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: do 1 miesiąca, możliwość spłaty w każdej chwili

Opis oferty: Możliwość udzielenia pierwszej pożyczki za darmo. Szalonapozyczka.pl nie jest pożyczkodawcą, lecz brokerem, który dopasowuje profil klienta do kryteriów pożyczkodawcy tak, aby klient otrzymał pożyczkę.

Złóż wniosek

PROFI CREDIT

Pożyczka Dla Ciebie

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
900 dni NIE 25 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Co miesiąc

Opis oferty: Wygodna obsługa klienta w domu klienta. Możliwość odroczenia rat nawet na 3 miesiące. Szybka decyzja i minimum formalności.

Złóż wniosek
Provident

Pożyczka z tygodniową ratą

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
90 tygodni NIE 10 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Cotygodniowa

Opis oferty: Obsługa pożyczki w domu klienta. Usługa nie zawiera ukrytych kosztów ani opłat za nieterminową spłatę. Pożyczka może być udzielona na każdy cel.

Złóż wniosek
Monedo Now

Monedo - Pożyczka na raty Monedo Now

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 lata NIE 10 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: miesięcznie

Opis oferty: Pożyczka dostępna 100% online, bez zaświadczeń, prosty proces wnioskowania, szybka wypłata środków.

Złóż wniosek
Ratka.pl

Ratka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 lata NIE 5 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty:

Opis oferty: O pożyczkę może biegać się osoba, która: ma co najmniej 20 lat; nie figuruje w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF, KRD); posiada stały adres zamieszkania w Polsce; ma udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury)

Złóż wniosek
Szybka Gotówka

Szybka Gotówka - Pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 5 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Przed upłynięciem terminu spłaty należy przelać kwotę wraz ze wszystkimi kosztami na konto Szybkiej Gotówki.

Opis oferty: Możliwa do uzyskania suma pożyczki gotówkowej zawiera się w przedziale od 100 do 5000 zł, natomiast okres pożyczki od 1 do 30 dni. Stały klient może zaciągnąć pożyczkę na 60 dni. Prowizja 0% tylko dla pierwszej pożyczki w kwocie do 300 zł.

Złóż wniosek

Wandoo Finance

Wandoo - Pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 5 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Spłata jednorazowa w dniu zakończenia umowy

Opis oferty: Pierwsza pożyczka do 1500 zł. W przypadku terminowych spłat kolejne pożyczki dostępne do kwoty nawet 5000 zł. Oferta dla osób w wieku od 20 do 70 lat, posiadających konto bankowe i telefon komórkowy.

Złóż wniosek
Parkmar Inkaso

Daiglob Finance

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 2 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Zgodnie z umową

Opis oferty: Decyzja w ciągu 2 godzin. Możliwe udzielenie pożyczki nawet w przypadku zajęć komorniczych. Istnieje możliwość przesunięcia harmonogramu spłaty pożyczki.

Złóż wniosek
Pokaż więcej Wszystkie szybkie pożyczki bez BIK