Data aktualizacji

Ostatnio szukane

Artykuły o szybkich pożyczkach

Leasing bez BIK- czy to możliwe?
Niegdyś z leasingu opłacało się skorzystać tylko właścicielom firm, i to też nie zawsze. Od jakiegoś czasu leasing stał się także łatwo dostępny dla konsumentów, z których wielu to kredytobiorcy z niekoniecznie pozytywną historią kredytową. Takie osoby są głównym adresatem propozycji ze strony firm leasingowych, które reklamując swoje produkty używają sformułowań w rodzaju „kredyt bez BIK” lub leasing bez BIK. Dowiedzmy się więcej, zbadajmy, czy rzeczywiście taka usługa może być świadczona.

Kredyt bez BIK? Tylko z wysokimi opłatami
„Pokaż mi swoją historię kredytową, a powiem Ci kim jesteś”. Albo nie mów. Nie potrzebuję też szklanej kuli. Wystarczy mi dostęp do BIK. Co jeśli Twoja historia kredytowa nie wygląda ciekawie i masz wątpliwości ze skierowaniem oferty do banku? Wśród dostępnych na rynku kredytów znajdziemy kredyt bez BIK. Nie należy on jednak do tanich.

Kredyt bez BIK
Zaciągając kredyt w banku przestajemy być anonimowi. Wpadając w finansowe tarapaty i zalegając ze spłatami nie zdajemy sobie sprawy z późniejszych konsekwencji. Wszystkie zaległości są rejestrowane w Biurze Informacji Kredytowej. Czy można jednak ominąć BIK? Comperia sprawdziła jak wygląda i ile kosztuje kredyt bez BIK.

Gdzie warto pożyczać?
Gdy potrzeba pieniędzy - czy to na bieżące wydatki, czy na realizację marzeń - po pomoc można udać się do wiarygodnej instytucji finansowej, albo... do znajomego. Nie warto do organizacji parabankowych, które kuszą szybkimi i elastycznymi pożyczkami na dowód i bez żyrantów. Z daleka trzymać się też należy od inicjatyw typu „partnerstwo finansowe” oferujących kredyty bez BIK-u i tzw. chwilówki. Chyba że komuś niestraszne oprocentowanie rzędu... 561 proc., i wyższe. Przede wszystkim trzeba sprawdzić i porównać, kto oraz na jaki procent udzieli nam pożyczki.

Jak zaciągnąć bezpieczną pożyczkę na święta?
Okres świąteczny to czas ponadprzeciętnych zysków nie tylko dla sklepów. Także naciągacze kredytowi chcą wykorzystać nieroztropność tych osób, które w poszukiwaniu funduszy na organizację wystawnych świąt zapominają o podstawowych zasadach bezpiecznego zapożyczania się. Czego powinien wystrzegać się rozsądny pożyczkobiorca? Jakich reguł musi przestrzegać?

Pożyczki bez BIK

Tzw. pożyczki bez BIK oferowane są przez instytucje niebankowe klientom, którzy nie posiadają zadowalającej historii kredytowej. Czyli takich pożyczkobiorców, którzy nie wywiązywali się rzetelnie ze wcześniejszych zobowiązań, i przez to w Biurze Informacji Kredytowej widnieją negatywne informacyjne na ich temat. Comperia.pl stworzyła zestawienie ofert pożyczek bez BIK - gdzie będzie najtaniej, gdzie uda się pożyczyć najwięcej? Sprawdź!

Pożyczki bez BIK - porównywarka

Portfello

Portfello - Pożyczka gotówkowa

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
5 lat NIE 300 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Spłata pożyczki następuje zgodnie z harmonogramem pożyczki, ustalonym przy zawarciu umowy pożyczki i odpowiednio aktualizowanym wraz z kolejnymi spłatami.Spłata pierwszej raty pożyczki nie może nastąpić wcześniej niż po 28 dniach od dnia zawarcia umowy pożyczki.

Opis oferty: Minimalna kwota pożyczki może wynieść zaledwie 50 zł, a maksymalnie zawnioskować można aż o 300 000 zł. W portfello.pl na klienta czekają gotowe oferty inwestorów. Dzięki systemowi odwróconej licytacji oprocentowania klient otrzyma najkorzystniejsze warunki pożyczki. Samodzielnie może ustalić górny limit oprocentowania i zaciągnąć pożyczkę na najkorzystniejszych dla siebie warunkach.

Szalona Pożyczka

Szalona Pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
12 miesięcy NIE 25 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: do 1 miesiąca, możliwość spłaty w każdej chwili

Opis oferty: Możliwość udzielenia pierwszej pożyczki za darmo. Szalonapozyczka.pl nie jest pożyczkodawcą, lecz brokerem, który dopasowuje profil klienta do kryteriów pożyczkodawcy tak, aby klient otrzymał pożyczkę.

PROFI CREDIT

Pożyczka Dla Ciebie

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
48 miesięcy NIE 25 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Co miesiąc

Opis oferty: Wygodna obsługa klienta w domu klienta. Możliwość odroczenia rat nawet na 3 miesiące. Szybka decyzja i minimum formalności.

Złóż wniosek

Provident

Pożyczka z tygodniową ratą

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
90 tygodni NIE 10 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Cotygodniowa

Opis oferty: Obsługa pożyczki w domu klienta. Usługa nie zawiera ukrytych kosztów ani opłat za nieterminową spłatę. Pożyczka może być udzielona na każdy cel.

Parkmar Inkaso

Daiglob Finance

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 5 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: co miesiąc

Opis oferty: Decyzja w 2 godzin. Możliwe udzielenie pożyczki nawet w przypadku zajęć komorniczych. Istnieje możliwość przesunięcia harmonogramu spłaty pożyczki.

Szybka Gotówka

Szybka Gotówka - Pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
30 dni NIE 4 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Przed upłynięciem terminu spłaty należy przelać kwotę wraz ze wszystkimi kosztami na konto Szybkiej Gotówki.

Opis oferty: Możliwa do uzyskania suma pożyczki gotówkowej zawiera się w przedziale od 100 do 4000 zł, natomiast okres pożyczki od 1 do 30 dni. Stały klient może zaciągnąć pożyczkę na 60 dni. Prowizja 0% tylko dla pierwszej pożyczki w kwocie do 300 zł.

KredytOK

KredytOK do 3000 zł

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 lata NIE 3 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Spłata ratalna, co miesiąc.

Opis oferty: Szybka pożyczka na dowolny cel nawet od 200 do 3 000 zł. Klient wnioskujący o kwotę równą lub wyższą niż 500 zł zyskuje premię 100 zł. Premia jest całkowicie darmowa i nie jest wliczana w koszt pożyczki. Dla wszystkich Klientów możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Niska rata miesięczna. Szybki czas realizacji. Infolinia dla Klientów czynna całą dobę.

Złóż wniosek
Ekspres Kasa

Mikropożyczka Ekspres Kasa

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 miesiące NIE 2 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Zwrot pożyczki w 2 miesięcznych ratach.

Opis oferty: W przypadku ubiegania się o pożyczkę po drugi i kolejny istnieje możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet 2 000 zł na okres aż do 60 dni.

Złóż wniosek

Cashper

Cashper - Szybka pożyczka

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 miesiące NIE 2 000 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Pożyczka powinna zostać spłacona w terminie zgodnie z zaakceptowanymi warunkami.

Opis oferty: Usługi dostępne są wyłącznie po zarejestrowaniu się na stronie www.cashper.pl , wypełnieniu formularza oraz przesłaniu kopii dokumentów.Pożyczka przez SMS jest opcją dostępną dla stałych klientów, którzy otrzymali i spłacili minimum jedną pożyczkę w Cashper.

Złóż wniosek
Ekspres Kasa

Mikropożyczka Ekspres Kasa (Pierwsza pożyczka)

Maksymalny okres: Weryfikacja w BIK: Maksymalna kwota:
2 miesiące NIE 1 500 zł
  • Częstotliwośc spłaty: Zwrot pożyczki jest możliwy w każdej chwili od momentu jej otrzymania do czasu zakończenia okresu spłaty całkowitej kwoty pożyczki.

Opis oferty: Początkowa kwota udzielanej pożyczki może wynosić od 100 do 1000 zł na okres 15, 30 lub 60 dni. W przypadku ubiegania się o pożyczkę po drugi i kolejny istnieje możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet 2 000 zł.

Pokaż więcej Wszystkie szybkie pożyczki bez BIK