Deutsche Bank Polska Inwestycyjny Duet - Pakiet Srebrny

<< Wróć do wyników wyszukiwania

Przykładowe parametry dla: Lokaty z funduszem 1000 zł, okres: 3 miesiące

Oprocentowanie lokaty
(w skali roku)

5 %

Odsetki po podatku
 

10,12 zł

Odsetki przed opodatkowaniem
 

12,50 zł

Ocena klientów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ulicy Konstruktorskiej 13, Warszawa 02-673, moich danych osobowych (w tym także na cel tworzenia baz danych) w celu przekazania ich do Partnerów Spółki i kontaktu ze strony Banku i Partnerów Spółki w celach związanych z obsługą Użytkownika i świadczeniem Usług przez Spółkę, w tym w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści Danych, ich poprawiania i usuwania stosownie do Ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że zapoznałem/ zapoznałam się z treścią dostępnej na stronie WWW Polityką prywatności, akceptuję jej warunki i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, jako administratora danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych (w tym przesyłanie Newslettera), w tym na udostępnianie moich danych Partnerom, renomowanym dostawcom produktów lub usług oraz na otrzymywanie od. ww podmiotów informacji handlowej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)

Szczegóły produktu

Oprocentowanie:

Rozwiń

5 %

Podane oprocentowanie przedstawione zostało w ujęciu rocznym.

Odsetki przed podatkiem:

 

12,50 zł

Podatek od odsetek:

 

2,38 zł

Odsetki po podatku:

 

10,12 zł

Dodatkowe informacje

Oprocentowanie w wysokości 5% w skali roku dotyczy wyłącznie kwoty zgromadzonej w ramach oferty „Inwestycyjny Duet – Pakiet Srebrny” na Lokacie na 90 dni o oprocentowaniu stałym. W ramach Pakietu 50% środków Klienta lokowanych jest na Lokacie 5%, a 50% środków inwestowanych jest przez Klienta w tytuły uczestnictwa funduszy zagranicznych.

Minimalna kwota pakietu: 2 000 zł (lub wyższa - zgodnie z minimalną kwotą nabycia danego funduszu określoną w Prospekcie).
Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł.

Plusy oferty

  • Ponadprzeciętne zyski
  • Zniżka w opłacie za nabycie funduszy w wysokości 50%

Minusy oferty

  • Ryzyko inwestycyjne w przypadku funduszy
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)