BGŻOptima Fundusz z 6% lokatą

<< Wróć do wyników wyszukiwania

Przykładowe parametry dla: Lokaty z funduszem 1000 zł, okres: 3 miesiące

Oprocentowanie lokaty
(w skali roku)

6 %

Odsetki po podatku
 

12,15 zł

Odsetki przed opodatkowaniem
 

15 zł

Ocena klientów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ulicy Konstruktorskiej 13, Warszawa 02-673, moich danych osobowych (w tym także na cel tworzenia baz danych) w celu przekazania ich do Partnerów Spółki i kontaktu ze strony Banku i Partnerów Spółki w celach związanych z obsługą Użytkownika i świadczeniem Usług przez Spółkę, w tym w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści Danych, ich poprawiania i usuwania stosownie do Ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że zapoznałem/ zapoznałam się z treścią dostępnej na stronie WWW Polityką prywatności, akceptuję jej warunki i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, jako administratora danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych (w tym przesyłanie Newslettera), w tym na udostępnianie moich danych Partnerom, renomowanym dostawcom produktów lub usług oraz na otrzymywanie od. ww podmiotów informacji handlowej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)

Szczegóły produktu

Oprocentowanie:

Rozwiń

6 %

Podane oprocentowanie przedstawione jest w ujęciu rocznym.

Odsetki przed podatkiem:

 

15 zł

Podatek od odsetek:

 

2,85 zł

Odsetki po podatku:

 

12,15 zł

Dodatkowe informacje

W Funduszu z 6% lokatą, wysokooprocentowanej lokacie towarzyszy koszyk subfunduszy zarządzany przez TFI BGŻ BNP Paribas S.A.

Minimalna kwota inwestycji wynosi 3 000 zł, z czego 2 000 zł musi zostać przeznaczone na nabycie jednostek uczestnictwa w funduszach.

Do wyboru oferowanych jest 6 subfunduszy o zróżnicowanym poziomie ryzyka:
- Zabezpieczenia Emerytalnego,
- Zrównoważony,
- Akcji,
- Top 25 Małych Spółek,
- Obligacji,
- Gold Otwarty
- Akcji Spółek Wzrostowych

Aby skorzystać z oferty należy posiadać Konto Indywiduane BGŻOptima.

Promocyjne oprocentowanie lokaty w wysokości 6% jest stosowane w przypadku gdy klient w określonym terminie złoży zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa w wybranym subfunduszu. Kwota przeznaczona na nabycie jednostek musi stanowić co najmniej dwukrotność środków ulokowanych na lokacie.

W przypadku braku spełnienia ustalonych warunków zostanie zastosowane standardowe oprocentowanie w wysokości 2% w skali roku.

Promocja obowiązuje od 10.10.2016 r. do 31.01.2017 r.

Plusy oferty

  • Brak opłat za nabycie i odkupienie jednostek uczestnictwa subfunduszy
  • Atrakcyjne oprocentowanie

Minusy oferty

  • Tylko dla posiadaczy Konta Indywidualnego BGŻOptima
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)