Raiffeisen Polbank Lokata Kapitalna

<< Wróć do wyników wyszukiwania

Przykładowe parametry dla: Lokaty z funduszem 5000 zł, okres: 1 rok

Oprocentowanie lokaty
(w skali roku)

3 %

Odsetki po podatku
 

121,50 zł

Odsetki przed opodatkowaniem
 

150 zł

Ocena klientów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ulicy Konstruktorskiej 13, Warszawa 02-673, moich danych osobowych (w tym także na cel tworzenia baz danych) w celu przekazania ich do Partnerów Spółki i kontaktu ze strony Banku i Partnerów Spółki w celach związanych z obsługą Użytkownika i świadczeniem Usług przez Spółkę, w tym w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści Danych, ich poprawiania i usuwania stosownie do Ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że zapoznałem/ zapoznałam się z treścią dostępnej na stronie WWW Polityką prywatności, akceptuję jej warunki i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, jako administratora danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych (w tym przesyłanie Newslettera), w tym na udostępnianie moich danych Partnerom, renomowanym dostawcom produktów lub usług oraz na otrzymywanie od. ww podmiotów informacji handlowej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)

Szczegóły produktu

Oprocentowanie:

Rozwiń

3 %

Podane oprocentowanie przedstawione jest w ujęciu rocznym.

Odsetki przed podatkiem:

 

150 zł

Podatek od odsetek:

 

28,50 zł

Odsetki po podatku:

 

121,50 zł

Dodatkowe informacje

Lokata Kapitalna jest połączeniem wysoko oprocentowanej lokaty z produktem inwestycyjnym opartym na Funduszu Raiffeisen SFIO Parasolowy.

Minimalna kwota pakietu wynosi 10 000 zł, z czego połowa przeznaczana jest na część inwestycyjną, a druga połowa na sześcio- lub dwunastomiesięczną lokatę terminową ze stałym oprocentowaniem.

W ramach części inwestycyjnej Kapitalnego Pakietu można wybrać spośród trzech pakietów modelowych, zbudowanych z subfunduszy wchodzących w skład Raiffeisen SFIO Parasolowego. Raiffeisen Polbank oferuje pakiet ostrożny, aktywny lub dynamiczny. Pakiety różnią się od siebie udziałem mniej lub bardziej ryzykownych subfunduszy.

Część inwestycyjna ma charakter bezterminowy, a złożenie dyspozycji umorzenia jednostek uczestnictwa można dokonać w każdym momencie.

Zarówno rozwiązanie lokaty terminowej, jak i umorzenie jednostek funduszy inwestycyjnych przed ostatnim dniem okresu na jaki została założona powoduje, że oprocentowanie zostaje obniżone do poziomu 0,00% (niezależnie od okresu na jaki lokata terminowa została założona).

Plusy oferty

  • Możliwość dywersyfikacji swoich oszczędności
  • Bezterminowy okres trwania części inwestycyjnej
  • Atrakcyjne oprocentowana lokata
  • Możliwość wyboru pakietu modelowego

Minusy oferty

  • W przypadku umorzenia jednostek lub zerwania lokaty przed terminem umownym oprocentowanie spada do 0%
  • Możliwość założenia wyłącznie w oddziale
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)