PKO Bank Polski Lokata z funduszem

<< Wróć do wyników wyszukiwania

Przykładowe parametry dla: Lokaty z funduszem 20000 zł, okres: 6 miesięcy

Oprocentowanie lokaty
(w skali roku)

2,25 %

Odsetki po podatku
 

182,25 zł

Odsetki przed opodatkowaniem
 

225 zł

Ocena klientów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ulicy Konstruktorskiej 13, Warszawa 02-673, moich danych osobowych (w tym także na cel tworzenia baz danych) w celu przekazania ich do Partnerów Spółki i kontaktu ze strony Banku i Partnerów Spółki w celach związanych z obsługą Użytkownika i świadczeniem Usług przez Spółkę, w tym w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści Danych, ich poprawiania i usuwania stosownie do Ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że zapoznałem/ zapoznałam się z treścią dostępnej na stronie WWW Polityką prywatności, akceptuję jej warunki i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, jako administratora danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych (w tym przesyłanie Newslettera), w tym na udostępnianie moich danych Partnerom, renomowanym dostawcom produktów lub usług oraz na otrzymywanie od. ww podmiotów informacji handlowej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)

Szczegóły produktu

Oprocentowanie:

Rozwiń

2,25 %

Podane oprocentowanie przedstawione jest w ujęciu rocznym.

Odsetki przed podatkiem:

 

225 zł

Podatek od odsetek:

 

42,75 zł

Odsetki po podatku:

 

182,25 zł

Dodatkowe informacje

Lokata z funduszem - połączenie zyskownej lokaty z atrakcyjnym produktem inwestycyjnym

Minimalna kwota inwestycji wynosi 3 000 zł, z czego:
1) min. 1 500 zł to kwota lokaty terminowej,
2) min. 1 500 zł to kwota przeznaczona na nabycie jednostek uczestnictwa

W odniesieniu do jednostek uczestnictwa: zysk uzależniony jest od wyników wybranych subfunduszy: PKO Akcji Plus, PKO Akcji Małych i Średnich Spółek, PKO Zrównoważony oraz PKO Papierów Dłużnych Plus

Zysk z Lokaty inwestycyjnej 6 lub 12-miesięcznej z subfunduszami podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%

Plusy oferty

  • Minimalna kwota inwestycji wynosi 3 000 zł
  • Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie
  • Oferta jest dostępna na okres 6 miesięcy i na okres 12 miesięcy

Minusy oferty

  • Zysk podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)