Crédit Agricole Zyskowny Duet (wariant I)

<< Wróć do wyników wyszukiwania

Przykładowe parametry dla: Lokaty z funduszem 4000 zł, okres: 3 miesiące

Oprocentowanie lokaty
(w skali roku)

4 %

Odsetki po podatku
 

32,40 zł

Odsetki przed opodatkowaniem
 

40 zł

Ocena klientów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ulicy Konstruktorskiej 13, Warszawa 02-673, moich danych osobowych (w tym także na cel tworzenia baz danych) w celu przekazania ich do Partnerów Spółki i kontaktu ze strony Banku i Partnerów Spółki w celach związanych z obsługą Użytkownika i świadczeniem Usług przez Spółkę, w tym w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści Danych, ich poprawiania i usuwania stosownie do Ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że zapoznałem/ zapoznałam się z treścią dostępnej na stronie WWW Polityką prywatności, akceptuję jej warunki i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comperia.pl S.A., z siedzibą przy ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, jako administratora danych osobowych w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych (w tym przesyłanie Newslettera), w tym na udostępnianie moich danych Partnerom, renomowanym dostawcom produktów lub usług oraz na otrzymywanie od. ww podmiotów informacji handlowej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)

Szczegóły produktu

Oprocentowanie:

Rozwiń

4 %

Podane oprocentowanie przedstawiono w ujęciu rocznym

Odsetki przed podatkiem:

 

40 zł

Podatek od odsetek:

 

7,60 zł

Odsetki po podatku:

 

32,40 zł

Dodatkowe informacje

Część środków lokowana jest na 3 miesięcznej lokacie terminowej z wysokim, stałym oprocentowaniem na nawet 4,00% w skali roku.
Pozostała część kapitału wpłacana jest na fundusz inwestycyjny.
Inwestycja jest podzielona na część lokacyjną i inwestycyjną:
- wariant I: 50% środków na lokacie i 50% środków na dowolnym subfunduszu,

W części inwestycyjnej oferowany jest subfundusz Amundi Parasolowy FIO w ramach którego można wybrać 5 subfunduszy:
- Amundi Płynnościowy
- Amundi Obligacji
- Amundi Stabilnego Wzrostu
- Amundi Zrównoważony
- Amundi Akcyjny

Po zakończeniu lokaty środki przekazane będą na konto osobiste klienta lub lokata się odnowi (zgodnie z dyspozycją klienta), a środki wpłacone na fundusz będą dalej pracowały.

Plusy oferty

  • Brak ograniczeń w maksymalnej kwocie lokaty
  • Lokata odnawialna
  • Do wyboru 5 zróżnicowanych subfunduszy

Minusy oferty

  • Minimalna łączna kwota inwestycji w pakiecie Zyskowny Duet wynosi 4 000 zł
Złóż wniosek i sprawdź inne oferty
Zobacz szczegóły
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem (zobacz) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem (zobacz)