Raporty, rankingi, poradniki


Oszczędzaj bez zobowiązań. Ranking lokat 6M bez konta: październik 2017
2017-10-17
Klienci, którzy poszukują korzystnej lokaty, ale nie chcą spełniać żadnych dodatkowych warunków, mogą zyskać nawet 2,5% na lokacie 6-miesięcznej (w Alior Banku). Maksymalna kwota wpłaty to aż 200 tys. zł.
www.comperia.pl
Najlepsze konta oszczędnościowe dla każdego: październik 2017
2017-10-17
Aż 2,7% przez 4 miesiące zapewnia najkorzystniejszy rachunek oszczędnościowy, z którego może skorzystać każdy – nie tylko nowy, ale i dotychczasowy klient. Sprawdź w najnowszym rankingu Comperia.pl, które banki oferują oszczędzającym najwięcej.
www.comperia.pl
Ranking najlepszych ubezpieczeń na życie i zdrowie do rachunków bankowych
2017-10-02
Chcesz w prosty i jednocześnie skuteczny sposób zabezpieczyć finansowo siebie lub swoich bliskich na wypadek poważnego zachorowania czy własnej śmierci? Wybierz odpowiednie ubezpieczenie. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, jakie warunki polis na życie i zdrowie mają do zaproponowania swoim klientom poszczególne banki.
www.comperia.pl
Najlepsze konta firmowe: wrzesień 2017
2017-09-21
Jedynie 7 kont firmowych ma do wyboru przedsiębiorca, który chce założyć rachunek bieżący za bezwarunkowe 0 zł. W pozostałych przypadkach dopiero spełnienie dodatkowych wymogów pozwala na obniżenie kosztów obsługi konta.
www.comperia.pl
Najlepsze pożyczki pozabankowe na wysokie kwoty
2017-09-11
Potrzebujesz większej sumy pieniędzy na remont, naprawę auta lub inne nagłe wydatki, ale nie chcesz pożyczać od rodziny, ani narażać się na bankowe formalności? Masz do dyspozycji jeszcze jedno rozwiązanie: szybka pożyczka pozabankowa. Sprawdziliśmy, która z dostępnych ofert będzie najtańsza.
www.comperia.pl
Najlepsze kredyty gotówkowe na 4000 zł
2017-09-01
Poszukujesz taniego kredytu na drobne wydatki? Redakcja Comperia.pl sprawdziła, w których bankach można pożyczyć 4000 zł na 24 miesiące na najkorzystniejszych zasadach. Zwycięzcą okazał się PlusBank.
www.comperia.pl
2017-08-20
Kilkudniowe opóźnienie w spłacie raty kredytu może zakończyć się telefonem od pracownika banku, który poinformuje nas o zaległościach. Dwumiesięczna zwłoka w płatności skutkować będzie wypowiedzeniem umowy i wszczęciem procedury windykacyjnej.
www.comperia.pl
2017-08-02
Szukając optymalnego sposobu finansowania samochodu, w grę wchodzą przede wszystkim 2 opcje - leasing oraz kredyt samochodowy. Co w jakiej sytuacji wybrać?
www.comperia.pl
2017-08-01
Oprocentowanie w największym stopniu wpływa na ostateczny koszt kredytu hipotecznego. Na jego wysokość składają się dwa elementy.
www.comperia.pl
2017-08-01
Rozwój rynku finansowego i podążający zanim rozwój nowych technologii spowodował, że pomnażanie oszczędności jeszcze nigdy nie było takie proste. Mowa tutaj o zdalnym dostępie do instrumentów finansowych. Dobrym przykładem tego rozwiązania jest chociażby możliwość zakładania lokat bankowych przez internet. Jak sprawnie przeprowadzić taką operację? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakładania depozytu online? Porównywarka finansowa Comperia.pl podpowiada.
www.comperia.pl
Ranking kart wielowalutowych: czerwiec 2017
2017-06-06
Często podróżujesz za granicę? Jeśli tak, dobrze wiesz, ile problemów potrafi sprawiać posługiwanie się obcą walutą. Rozwiązania są dwa: albo operowanie gotówką, albo kartą. Niestety oba wiążą się z niedogodnościami i dodatkowymi kosztami. Na szczęście można je ograniczyć – za pomocą karty wielowalutowej. Którą z nich wybrać, dowiesz się z najnowszego rankingu kart wielowalutowych, przygotowanego przez Comperia.pl.
www.comperia.pl
Skazani na stratę, czyli ile
2017-03-28
Pomnażanie oszczędności to trudne i odpowiedzialne zadanie. Osoby posiadające nadwyżki finansowe muszą stale szukać produktów nie tylko oferujących im wysokie odsetki, ale także gwarantujące względne bezpieczeństwo wpłaconych środków. Jednym z najpopularniejszych produktów spełniających te wymagania są lokaty bankowe. Czy jednak oszczędzanie na tych instrumentach pozwala jeszcze cokolwiek zarobić? Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła to sprawdzić.
www.comperia.pl
Bezwarunkowe ZERO, czyli kto oferuje najlepsze konto osobiste?
2017-03-20
Jest jednym z najpopularniejszych produktów bankowych, z powodzeniem służy do efektywnego zarządzania domowym budżetem i to z niego wykonywane są płatności za różne dobra i usługi. Mowa tutaj oczywiście o rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym dostępnym niemal w każdym banku. Czy wiadomo która instytucja oferuje najlepsze takie konto? Co wyróżnia dobry ROR na tle konkurencji? Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła to sprawdzić.
www.comperia.pl
Kredyt na dłużej, czyli ranking firm udzielających dwuletnich pożyczek
2017-03-01
Wyjazd na ferie, remont mieszkania, awaria samochodu - to tylko wybrane wydarzenia, które niosą ze sobą konieczność poniesienia znacznych wydatków. Niestety wielu Polaków nie dysponuje na tyle dużym zapleczem finansowym aby móc pozwolić sobie na swobodną realizację tych kosztów. Wyjściem z takiej sytuacji jest sięgnięcie po zewnętrzne źródło finansowania typu pożyczka gotówkowa. Zobaczmy jaka instytucja pozabankowa ma w swojej ofercie najlepszy taki produkt.
www.comperia.pl
Nowa Pożyczka Poszukiwana dostępna już online
2017-02-21
Rynek pożyczek krótkoterminowych z pełnym procesem online zyskał nowego gracza. Jest to portal PozyczkaPoszukiwana.pl, na którym można złożyć wniosek o kredyt na kwotę 5 000 zł, którego okres spłaty może wynieść nawet 30 miesięcy.
www.comperia.pl
Zadbaj o swoje codzienne bezpieczeństwo
2017-02-14
Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Na szczęście w dzisiejszych czasach jej zaspokojenie jest dużo łatwiejsze niż kilkadziesiąt lat temu. Produktami idealnie nadającymi się do spełnienia tego zadania są polisy ubezpieczeniowe. Zobaczmy, które z nich najlepiej pasują do przeciętnego obywatela.
www.comperia.pl
Dają nie tylko na chwilę, czyli kto udziela długich chwilówek
2017-01-26
Organizacja Świąt, zakup prezentów, a teraz wyjazd na ferie - to tylko wybrane wydatki, z którymi musiała się zmierzyć większość osób w ostatnich tygodniach. Niestety dla niektórych ludzi takie obciążenia spowodowały duże spustoszenia w ich budżetach domowych. Jedną z metod naprawienia tej sytuacji jest zaciągnięcie pożyczki gotówkowej. Sprawdźmy, która firma pozabankowa udziela takich produktów na nieco dłuższy czas.
www.comperia.pl


Najnowsze porady