17.05.2016, 10:57

Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 9.7     / 10 (oddano 3 głosów)

Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych
Najtańszy pakiet OC+AC na dziesięcioletnie Subaru Tribeca oferuje obecnie Proama. Tak wynika z najnowszego rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowanego przez Comperia Ubezpieczenia. Które jeszcze towarzystwa oferują klientom względnie atrakcyjne warunki? Szczegóły poniżej.

Porównywarka finansowa Comperia.pl przy współpracy z ekspertami Comperia Ubezpieczenia postanowiła sprawdzić, w którym towarzystwie posiadacz pojazdu Subaru Tribeca 3.0 TE Exclusive rocznik 2006 może liczyć na najtańszy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC+AC. Oferta została przygotowana dla 35-letniego mieszkańca Warszawy posiadającego 60 procent zniżek.

Warto wspomnieć, że powyższe parametry zostały wytypowane przez użytkowników Fast50Club w drodze ankiety, a dzisiejszy zwycięzca został uhonorowany statuetką Comperia Stars i tym samym weźmie on udział w walce o tytuł najlepszego Towarzystwa Ubezpieczeniowego w 2016 roku.

Najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne

 

TOP5 ubezpieczeń komunikacyjnych
ubezpieczenia OC + AC
Samochód: Subaru Tribeca 3.0 TE Exclusive
Klient: mężczyzna, rocznik 80, zamieszkały w Warszawie
Towarzystwo
Wysokość składki
Proama
1 702,00 zł
Liberty Ubezpieczenia
1 901,00 zł
Link4
1 901,00 zł
Generali
2 100,00 zł
Gothaer
2 152,00 zł
zestawienie obejmuje towarzystwa ubezpieczeniowe współpracujące z Comperia Ubezpieczenia
źródło: Comperia Ubezpieczenia (ub.comperia.pl)

Dla przyjętych założeń najtańszą ofertą ubezpieczeniową może się pochwalić Proama. Wysokość składki za dobrowolne ubezpieczenie OC powiększone o ochronę Autocasco w tym Towarzystwie wynosi 1702 złote.

Tuż za zwycięzcą dzisiejszego rankingu uplasowały się oferty Liberty Ubezpieczenia oraz Link4. W ich przypadku roczna składka ubezpieczeniowa wynosi 1901 złotych, czyli o 199 złotych więcej niż u zwycięzcy.

Pierwszą piątkę powyższego zestawienia zamykają pakiety ubezpieczeniowe oferowane przez Generali oraz Gothaer. W pierwszym przypadku wysokość składki ubezpieczeniowej wynosi równe 2100 złotych, a w drugim jest o 52 złote wyższa i przyjmuje wartość 2152 złote.

Na zakończenie warto dodać, że zakup ubezpieczenia OC jest obowiązkowy dla każdego posiadacza pojazdu, a co za tym idzie osoby nie posiadające takiej polisy muszą się liczyć z finansowymi konsekwencjami. Ubezpieczenie Autocasco z kolei jest całkowicie dobrowolne, ale to właśnie ta druga polisa chroni posiadacza pojazdu przed szkodami wyrządzonymi przez nieznanych sprawców (zadrapania na parkingu) czy też spowodowanymi przez siły natury (silny wiatr zrzucił gałąź na nasz samochód, uszkodzona karoseria po gradobiciu).

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (17.05.2016).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
4380 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych - kwiecień 2016
38-letnia Warszawianka pakiet OC+AC+NNW+Assistance najtaniej otrzyma w Link4. Takie są rezultaty najnowszego rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych Comperia Ubezpieczenia.
Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych - marzec 2016
Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC otrzyma właściciel 9-letniego Volkswagena Golfa. Jak wynika z danych Comperia Ubezpieczenia – w AXA Direct. Które jeszcze towarzystwa mają najatrakcyjniejsze oferty. O tym w rankingu.
Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych - styczeń 2016
60-letni Łodzianin z Citroenem C4 z 2014 r. najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne znajdzie w Liberty Ubezpieczenia oraz Gothaer – wynika z danych porównywarka Comperia Ubezpieczenia. Kto wie, czy realia w jakich w 2016 r. przyjdzie działać towarzystwom ubezpieczeniowym nie zamieszają w cennikach ubezpieczycieli.
Promocja-sfinansuj pojazd z BZ WBK Leasing, a polisę odnowisz po tej samej cenie
BZ WBK Leasing wystosował do przedsiębiorców specjalną ofertę - finansując nowy samochód osobowy i korzystając z udostępnianego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, w 2012 r. otrzyma się odnowioną polisę ubezpieczeniową w tej samej cenie. Ta promocja potrwa do końca grudnia br.
Zobacz dyskusje na forum
Forum o ubezpieczeniach