Dane aktualne na dzień 7.07.2016

Chcę nowy numer

Chcesz otrzymać nowy numer telefonu? Planujesz rozpocząć współpracę z nowym operatorem komórkowym? Comperia.pl to internetowa porównywarka ofert GSM, dzięki której szybko poznasz parametry dostępnych na rynku ofert i wybierzesz najlepszą z nich. Bez problemu znajdziesz optymalną dla siebie propozycję - podejmowanie decyzji jest teraz znacznie łatwiejsze!
Sortuj wyniki:
Umowa
Minuty
SMSy
Internet
Cena
Powiązane artykuły
Mix czy karta?

Osoba kupująca nowy numer telefonu zawsze stoi przed dylematem, którą ofertę wybrać. Operatorzy dają nam do dyspozycji: abonament, mix lub kartę. Postaramy przyjrzeć się bliżej dwóm ostatnim propozycjom.

11.03.2015
Jak sprawdzić swój numer telefonu?

Po zmianie karty SIM i numeru telefonu zazwyczaj musi upłynąć trochę czasu, zanim ponownie go zapamiętamy. Wtedy ważne jest, aby wiedzieć, jak w dowolnej chwili sprawdzić nowy numer.

30.05.2014
Przenosimy konto do nowego banku. Czy stary numer zostaje?

Masz dość swojego dotychczasowego konta? Jest za drogie, niefunkcjonalne, zbyt przestarzałe lub wprost przeciwnie - zbyt nowoczesne? Nie musisz tracić czasu na zakładanie nowego rachunku, a potem tracenie czasu na zamykanie tego dotychczasowego. Nowy bank może zrobić to za Ciebie. Tylko co z numerem starego konta po przeniesieniu usług?

29.11.2016