Porównaj
lokaty
zaawansowane
Data aktualizacji

Ostatnio szukane

Artykuły o lokatach bankowych

Lokaty bankowe po obniżce stóp procentowych
Jak zaznacza sam prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka, listopadowa obniżka stóp procentowych o 0,25 p. proc. to dopiero początek łagodzenia polityki pieniężnej. Niebawem, zapewne już na grudniowych posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej, dojdzie więc do kolejnej obniżki stóp procentowych. Jakie konsekwencje będzie to miało dla naszych oszczędności? Comperia.pl podpowiada, jak warto inwestować przy takiej perspektywie.

Rozsądni Polacy w akcji, czyli najbardziej poszukiwane lokaty bankowe
Zbadaliśmy preferencje użytkowników porównywarki finansowej Comperia.pl dotyczące lokat bankowych. Nie wiesz, co wybrać? W jakiej walucie lub na jaki okres ulokować pieniądze? Przekonaj się, jakie są najbardziej poszukiwane lokaty bankowe oraz zobacz, które z nich są warte Twych pieniędzy!

Lokaty bankowe w marcu-sprawdź najlepsze oferty-TOP 10
Chcesz skorzystać z lokat antybelkowych? Być może to ostatnia okazja by zarobić na depozytach bez płacenia podatku. A może któraś ze standardowych lokat również przynosi ponadprzeciętne zyski? Sprawdź z Comperią!

Najlepsze lokaty bankowe tylko z Comperią!
Niedawno z Comperią skontaktowali się pan Eugeniusz i pan Stefan. Obaj są operatorami dźwigów w pewnej warszawskiej firmie budowlanej. Obaj otrzymali ostatnimi czasy premie za sumienne i szybkie wykonanie swojej pracy-po 2 tys. zł. Z pomocą porównywarki zdecydowali o najefektywniejszym tę sposobie ulokowania nadwyżek.

Najkorzystniejsze lokaty bankowe-najwięcej można otrzymać 18 procent, ale...
Od kilku tygodni 5-6 procent w skali roku to maksymalne oprocentowania lokat oferowanych przez banki. Okazuje się jednak, że dostępne są opcje na ponad 8, a nawet 18%! Zastanawiasz się jak to możliwe? Sprawdź raport Comperii. Najatrakcyjniejsze lokaty bankowe-dowiedz się jak uzyskać dwucyfrowy procent na lokacie.

Lokaty bankowe

Chciałbyś zacząć oszczędzać, ale nie wiesz jak? Sięgnij po lokaty bankowe - produkty, które oferują zysk bez żadnego ryzyka. Oprocentowanie 2,5-4 proc., lokata na 3-12 miesięcy - to najczęściej dostępne warianty, ale oczywiście nie jedyne. Na Comperia.pl znajdziesz porównanie rożnych ofert, które pozwoli ci się zdecydować i wybrać najbardziej atrakcyjne rozwiązanie dla siebie.

PKO BP - oferty lokat bankowych

Sortowanie: od najwyższego oprocentowania

PKO BP PKO BP - Lokaty terminowe na rachunkach oszczędnościowych - oproc. stałe
Okres: Maksymalna wartość: Odnawialna: Oprocentowanie:
1 tydzień brak ograniczeń tak 0,05%
  • Sposób założenia: oddział
  • Zerwanie lokaty: częściowa utrata odsetek
  • Lokata bankowa: tak (gwarantowane bezpieczeństwo)
  • Szeroki wybór okresów
  • Minimalna wymagana kwota to tylko 500 zł
  • Minimalna wymagana kwota depozytu na 7,14 i 21 dni wynosi aż 10 000 zł
Ładowanie czekaj...

Zwiń

Pokaż więcej Wszystkie lokaty

Dla chcących zainwestować swoje oszczędności w bezpieczny sposób świetnym produktem są lokaty bankowe. PKO Bank Polski ma bogatą ofertę dla zainteresowanych tym sposobem oszczędzania. Lokaty bankowe PKO BP mogą być zakładane na różne okresy, w zależności od możliwości klienta. Także wysokość oprocentowania może być różna. Ciekawe oferty zostały przygotowane zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów decydujących się na inwestowanie poprzez lokaty bankowe. PKO Bank Polski umożliwia, oprócz standardowych form, także lokaty z funduszem, progresywne lub zakładane w obcych walutach lokaty bankowe. PKO Bank Polski proponuje również lokaty niestandardowe takie jak Lokata Parzysta lub Nieparzysta, które określają po jakim czasie inwestycji możliwe jest zerwanie jej bez utraty zgromadzonych już odsetek. PKO BP - oferty lokat bankowych, PKO BP - oferty kont osobistych

W Comperia.pl dostępne są również lokaty bankowe innych banków. BGŻ, mBank, Millennium, MultiBank, Bank BPH, PKO BP, Bank Zachodni WBK, Nordea Bank, BNP Paribas, Deutsche Bank Polska, BOŚ, Raiffeisen Bank , Bank Pekao, Santander Consumer Bank, Polbank EFG, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, Bank Pocztowy, Citi Handlowy, Toyota Bank, Eurobank, DNB Bank Polska, Getin Bank, Bank BPS, INVEST-BANK, Inteligo, Noble Bank, Volkswagen Bank Polska, Meritum Bank, Alior Bank, BIZ Bank, GetinOnline, IdeaBank, neoBank, Crédit Agricole, BGŻOptima, Alior Sync, GBS Bank.