Porównaj kredyty hipoteczne dla firm
zaawansowane
Data aktualizacji

Ostatnio szukane

Artykuły o kredytach hipotecznych dla firm

Kredyty dla firm gwarantem ich istnienia
W dzisiejszym, szybko zmieniającym się, świecie biznesu firmy chcące przetrwać w gospodarkach wolnorynkowych o dużym stopniu konkurencyjności potrzebują kapitału. Nieliczni szczęśliwcy wchodzą na rynek z własnym majątkiem, pozostałym banki oferują specjalne kredyty dla firm.

Czy kredyty hipoteczne dla firm to tylko teoria, a może powszechna praktyka?
Banki dużo dokładniej weryfikują przedsiębiorców niż klientów indywidualnych, ale to nie znaczy, że uzyskanie kredytu hipotecznego na firmę jest niemożliwe. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, jakie formalności czekają osoby zainteresowane takim zobowiązaniem.

Czy kredyty hipoteczne dla firm to tylko teoria, a może powszechna praktyka? Sprawdź z Comperią!
Kredyty hipoteczne dla firm to coraz popularniejszy sposób finansowania inwestycji. Zakup nowego lokalu, rozbudowa istniejącego – to tylko podstawowe przypadki zaciągania przez firmy kredytów hipotecznych. Na jakich warunkach są udzielane? Na jakie formalności trzeba się przygotować, aby je uzyskać? Czy kredyty hipoteczne dla firm są w ogóle dostępne? Sprawdź z Comperią!

mBank zareagował na decyzje RPP
Wyższe oprocentowanie mają nie tylko konta i lokaty, ale również kredyty.

Kredyty hipoteczne dla firm

Kredyty hipoteczne dla firm to doskonała metoda na sfinansowanie dużych przedsięwzięć inwestycyjnych. Dzięki zabezpieczeniu, jakim jest hipoteka, zobowiązania te należą do jednych z najtańszych rozwiązań służących wspieraniu prowadzonej działalności gospodarczej. Zestawienie najlepszych ofert kredytów hipotecznych dla firm znajdziesz w porównywarce finansowej Comperia.pl.

Sponsorowane kredyty hipoteczne dla firm

Najlepsze kredyty hipoteczne dla firm - porównywarka

Sortowanie: od najniższej marży
mBank

Kredyt hipoteczny

Prowizja: Waluta: Min. okres firmy: Marża od:
0% PLN, EUR,
USD
12 m-cy 4,3%
  • Bank udziela kredytu w PLN, EUR i USD.
  • Bank wymaga zabezpieczenia kredytu.
Ładowanie czekaj...

Zwiń