Kalkulator Mieszkanie dla Młodych

Oblicz wysokość dopłaty w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych - Mieszkanie dla Młodych
Województwo
Miasto
Liczba dzieci na wychowaniu
Rodzaj nieruchomośœci
Rynek zakupu
Powierzchnia użytkowa nieruchomośœci m2
Cena za m2 PLN
Cena nabycia nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Okres spłaty lat
Oprocentowanie kredytu %
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon

Ile dostanę dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych?

Rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych Mieszkanie dla Młodych zapewnia finansową pomoc przy zakupie pierwszego mieszkania. To, jak duża będzie kwota tej dopłaty, zależy jednak od kilku czynników: lokalizacji, powierzchni czy ceny nieruchomości. Do tego dochodzą parametry kredytu hipotecznego uwzględniającego wszystkie te warunki…

Wysokość dopłaty można jednak wyliczyć bardzo szybko – wykorzystując kalkulator MdM. Po wpisaniu odpowiednich danych system w kilka chwil pozwoli poznać przewidywaną kwotę dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Kredyt na kartę pobytu, czyli o pożyczkach na mieszkanie dla imigrantów
Imigranci - zwłaszcza z Ukrainy i Białorusi - stanowią coraz liczniejszą grupę pracowników nad Wisłą. Czy obcokrajowcy - tak chętnie witani przez polskie firmy narzekające na brak rąk do pracy, będą równie mile widziani przez banki? Sprawdziliśmy, jakie warunki musi spełnić cudzoziemiec, który chce zaciągnąć kredyt na mieszkanie.
Mieszkanie dla Młodych 2017: nowe wnioski o kredyty MdM już od dziś!
Dziś (8 sierpnia 2017 r.) banki wznowiły przyjmowanie wniosków o kredyty MdM. Ponowienie możliwości ubiegania się jeszcze w tym roku o kredyty hipoteczne z dofinansowaniem z programu Mieszkanie dla Młodych to efekt nowelizacji ustawy. Udostępniona dodatkowa pula dopłat na ten rok - 67 mln zł - może jednak zniknąć już w pierwszych dniach.
MdM zastąpią Indywidualne Konta Mieszkaniowe
Wygasający program dofinansowań do zakupu nieruchomości: Mieszkanie dla Młodych zostanie wkrótce zastąpiony. I to nie przez jeden, a przez dwa programy: raczkujące już Mieszkanie Plus i startujące w przyszłym roku Indywidualne Konta Mieszkaniowe. Ustawa o IKM już wkrótce.
Nowe dopłaty MdM na 2017 r. dostępne już od sierpnia
Już za kilka tygodni ponownie będzie można składać wnioski o dofinansowanie MdM z wypłatą jeszcze w tym roku! 7 lipca Sejm przyjął nowelizację ustawy o programie Mieszkanie dla Młodych.
MdM: Kwota wnioskowanych dopłat najwyższa od pół roku
Jak podaje Bank Gospodarstwa Krajowego, w lutym tego roku Polacy wnioskowali o dofinansowanie z programu Mieszkanie dla Młodych na łączną kwotę 45,5 mln zł. To więcej niż w którymkolwiek miesiącu drugiej połowy ubiegłego roku. Jeśli obecne tempo aplikacji zostanie utrzymane (a możliwe, że będzie rosnąć), BGK zakończy przyjmowanie kolejnych wniosków najprawdopodobniej jeszcze przed wakacjami.
Lub sprawdź najlepsze kredyty hipoteczne:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt mieszkaniowy
889.18 PLN
1.50 %
3.6 %
Citi Handlowy - Kredyt mieszkaniowy
Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna
890.29 PLN
1.90 %
3.65 %
Bank Pekao - Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna
Kredyt hipoteczny "Mój Dom" - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
890.29 PLN
1.90 %
3.66 %
Bank BPS - Kredyt hipoteczny Mój Dom - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA

Najnowsze porady