Kalkulator Mieszkanie dla Młodych

Oblicz wysokość dopłaty w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych - Mieszkanie dla Młodych
Województwo
Miasto
Liczba dzieci na wychowaniu
Rodzaj nieruchomośœci
Rynek zakupu
Powierzchnia użytkowa nieruchomośœci m2
Cena za m2 PLN
Cena nabycia nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Okres spłaty lat
Oprocentowanie kredytu %
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon

Ile dostanę dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych?

Rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych Mieszkanie dla Młodych zapewnia finansową pomoc przy zakupie pierwszego mieszkania. To, jak duża będzie kwota tej dopłaty, zależy jednak od kilku czynników: lokalizacji, powierzchni czy ceny nieruchomości. Do tego dochodzą parametry kredytu hipotecznego uwzględniającego wszystkie te warunki…

Wysokość dopłaty można jednak wyliczyć bardzo szybko – wykorzystując kalkulator MdM. Po wpisaniu odpowiednich danych system w kilka chwil pozwoli poznać przewidywaną kwotę dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Mieszkanie dla Młodych i bezdzietnych. Raport Comperia.pl
Program Mieszkanie dla Młodych ruszył w styczniu 2014 roku. Debaty nad tym, jak ostatecznie będzie wyglądał zastępca popularnej Rodziny na Swoim trwały dość długo. Ostatecznie ustalono szereg warunków, które musi spełnić zarówno kredytobiorca, jak i kupowane przez niego mieszkanie, aby w ogóle mieć szansę na dopłatę.
Mieszkanie dla Młodych czeka na lifting
W 2015 r. Mieszkanie dla Młodych przejdzie remont generalny. W ustawie mają zostać uściślone kwestie, które dziś hamują rozwój programu dofinansowania wkładu własnego do kredytu.
Mieszkanie dla Młodych - eurobanku strzał w dziesiątkę!
Eurobank jest dziesiątym bankiem, który podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę, na mocy której przystępuje do programu Mieszkanie dla Młodych. Wnioski o dofinansowanie zacznie przyjmować od 19 maja br.
Kryzys zainteresowania programem Mieszkanie dla Młodych
W kwietniu br. banki zaakceptowały jedynie 1 242 wnioski o dofinansowanie wkładu własnego w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. To o blisko 28 proc. mniej niż jeszcze miesiąc temu. Czyżby w pierwszym kwartale roku z MdM skorzystali prawie wszyscy zainteresowani?
Mieszkanie dla Młodych - spółdzielnie mają problem
Natychmiastowych zmian wymagają zapisy ustawy regulującej program Mieszkanie dla Młodych - alarmują spółdzielnie. Choć w zamyśle rządowe dofinansowanie miało przysługiwać na równi osobom nabywającym mieszkanie od spółdzielni jak od dewelopera, w praktyce, jak często, wyszło na opak. Przez absurdalne zasady programu mieszkania spółdzielcze są często wykluczone z programu.
Lub sprawdź najlepsze kredyty hipoteczne:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Ekologiczny kredyt hipoteczny
1369 PLN
2.00 %
3.88 %
BOŚ - Ekologiczny kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny "Mój Dom" - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
1384.24 PLN
1.90 %
3.96 %
Bank BPS - Kredyt hipoteczny Mój Dom - oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna
1418.44 PLN
1.99 %
4.18 %
Bank Pekao - Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna