Ile zyskuję konsolidując zadłużenie

Oblicz, o ile obniżą się Twoje miesięczne zobowiązania, jeżeli połączysz kilka spłacanych obecnie kredytów.

Kredyt 1
Rodzaj kredytu
 
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
 
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
%
Ilość miesięcy do końca spłaty
 
Wysokość płaconej raty
 
Kredyt 2
Rodzaj kredytu
 
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
 
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
%
Ilość miesięcy do końca spłaty
 
Wysokość płaconej raty
 
Kredyt konsolidacyjny
Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego
%
Okres spłaty kredytu konsolidacyjnego
miesiące

Konsolidacja sposobem na podreperowanie budżetu domowego

Jeśli choć raz przeszło Ci przez głowę pytanie: ile zyskuję konsolidując zadłużenie, skorzystaj z kalkulatora przygotowanego przez analityków porównywarki Comperia.pl. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, o ile obniżą się Twoje miesięczne wydatki, jeżeli połączysz kilka spłacanych obecnie kredytów w jeden.

Wystarczy wpisać w odpowiednie pola informacje o dotychczasowych zobowiązaniach – ich rodzaj (czy spłacasz kredyt gotówkowy, czy kartę kredytową), kwotę pozostałą do spłaty, oprocentowanie, ilość miesięcy, które pozostały do ostatecznego uregulowania pożyczki oraz wysokość aktualnie płaconej raty.

Po podaniu parametrów kredytu konsolidacyjnego - jego oprocentowania i okresu spłaty – przekonasz się, jaka kwota co miesiąc zostanie w Twoim portfelu.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Co zrobić aby pozbyć się zadłużenia?
Kredyty, pożyczki, karty czy choćby zakupy na raty to tylko niektóre rozwiązania, które nieświadomego konsumenta mogą doprowadzić do nadmiernego zadłużenia i tym samym pozbawić go wolności finansowej. Wynika to z faktu, że wszystkie te produkty nieumiejętnie używane prowadzą do punktu, w którym stanie się on zakładnikiem własnej konsumpcji. Nadmierne zadłużenie sprawi, że będzie on pracować wyłącznie po to, aby spłacać zaciągnięte wcześniej zobowiązania. Co zrobić gdy już znajdziemy się w takiej sytuacji? Jak sprawnie pozbyć się pochopnie nabranych zobowiązań?
Bank spłacił kredytobiorcom 10 procent zadłużenia
Wszyscy wokół narzekają na brak pracy, na niewystarczające zarobki i ogólnie na wszystko to co ich otacza. Na rynku jest jednak pewna grupa osób, która nic nie robiąc dostała od losu kilkadziesiąt tysięcy złotych. Co to za społeczność i dlaczego akurat ona otrzymała taką zapomogę?
W Dniu bez Długów radzimy, jak uniknąć pętli zadłużenia
Nadmierne zadłużenie to problem, z którym mierzy się wielu Polaków. Co można zrobić, gdy nie starcza na spłatę comiesięcznej raty?
Jak sobie radzić z zadłużeniem?
Banki kuszą klientów łatwym dostępem do pożyczek gotówkowych, kart kredytowych czy kredytów mieszkaniowych. Wydaje się, że zdobycie dodatkowych środków na realizację marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Mało kto myśli wtedy, że zadłużenie to trzeba będzie spłacić, a to nie zawsze jest takie proste. Co robić, gdy pojawia się problem z terminowym regulowaniem rat?
Jak wyjść z pętli zadłużenia? Comperia.pl radzi
Problem nadmiernego zadłużenia dotyczy nie tylko Grecji, ale również wielu Polaków. Co zrobić w sytuacji, w której spłata pożyczek przekracza nasze możliwości finansowe?
Lub sprawdź najlepsze kredyty gotówkowe::
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
 
Kredyt Gotówkowy - tylko dla nowych klientów
430,31 zł
0%
6,16%
Deutsche Bank Polska - Kredyt Gotówkowy - tylko dla nowych klientów
Pożyczka Konsolidacyjna - dla nowych klientów banku
437,23 zł
0%
9,37%
Millennium - Pożyczka Konsolidacyjna - dla nowych klientów banku
Pożyczka gotówkowa z konsolidacją zaangażowań z obcych banków
437,23 zł
0%
9,37%
ING Bank Śląski - Pożyczka gotówkowa z konsolidacją zaangażowań z obcych banków

Najnowsze porady