• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firma AEGON - Program finansowania studiów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Caterina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 20:36
Znalazłam firmę o której wcześniej nigdy nie słyszałam - AEGON. Czy ktoś z Was miał z tą firmą do czynienia? Zainteresował mnie Program Finansowania Studiów, o którym można poczytać tutaj:
http://www.aegon.pl/pl/Strona-glowna/Edukacja/Oferta-produktowa/Produkt-edukacyjny/aegon_program_finansowania_studiow/
Jest to jakieś zabezpieczenie na przyszłość dziecka, ale nie słyszałam nic o tej firmie i chciałabym najpierw poznać o niej opinie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:21
Niezle jest, w pierwszej dziesiatce towazystw zwykle, takze nie ma sie co obawiac jesli podoba Ci sie oferta.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:44
AEGON na prawdę jest w pierwszej dziesiątce? Ja nawet nie wiedziałam, że takie towarzystwo istnieje, a szkoda, bo oferta wydaje się nawet nawet. Co prawda ja już jestem po studiach ale przypuszczam że ta firma działa nie od dziś, szkoda że się nie reklamują w jakiś bardziej dochodzący do uszu ludzi sposób.
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 12:50
koleżanka zdecydowała się na ten program i nawet swego czasu mi go polecała ale ja nie jestem przekonana do takich mniej znanych firm a o tej słyszałam wtedy od niej pierwszy raz. nie mówiła mi później nic na niekorzyść tej firmy żeby miała jakieś problemy więc jak do tej pory mogę powiedzieć że jest ok, a co będzie dalej to się okaże za jakiś czas
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:05
nie no aegon dosc dlugo jest na rynku tylko nie jest tak bardzo znaczaca firmą i dlatego pewnie o niej nie slyszeliscie :) program wydaje sie byc ciekawy dosc ale wiadomo diabeł tkwi w szczegółach
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:26
obczaj sobie ich strone sa na rynku od 99 roku http://www.aegon.pl/Strona-glowna/O-firmie/informacje_o_firmie/Aegon-Towarzystwo-Ubezpiecze-na-ycie-Spoka-Akcyjna/ jakos długo to moze nie jest :) nie słyszałam w sumie zadnych negatywnych opinii o tej firmie wiec powinna byc ok :)
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 20:49
no niby krótko, ale w sumie coraz więcej o nich słychać. ja w sumie byłabym skłonna im zaufać ,ale raczej zdecydowałabym się na polisę na edukację bodajże w PZU. z drugiej strony ich krótkie działanie może być podejrzane, żeby tylko nagle nie zniknęli z rynku...
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 18:53
Program wygląda fajnie, ale firma na rynku jest chyba za krtótko żeby ocenić ich wiarygodność. Ja ufam tym, które utrzymały się przynajmniej 20 lat jeśli chodzi o ubezpieczenia, bo w takim czasie i klientów mają sporo i sytuacji pewnie dużo się wydrzyło więc w necie można znaleźć doświadczenia innych związane z nimi.
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:31
Ja teraz widziałam podobną ofertę w PZU i chyba właśnie tam wolałabym wybrać tego typu produkt. Być może jestem staroświecka ale raczej nie ubezpieczałabym się w firmie nowince.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 20:44
Hej, Ja wzięlam ten program u takiej Pani z Aegona. Spoko młoda babka, wszystko wytłumaczyła i powiem że też byłam w szoku, że firma jest 15 lat w Polsce, bo wczesniej nie slyszałam. Nie przypominam sobie, żeby się gdzieś reklamowali.
Cytuj
Odpowiedź