• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie zdrowotne osoby bezrobotnej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 18:27
Co zrobić w sytuacji gdy Urząd Pracy odmówił zarejestrowania mojego brata jako osoby bezrobotnej? Brat nie ma teraz ubezpieczenia zdrowotnego a ma małe dzieci. Chciał ubezpieczyć się prywatnie w NFZ ale składki są bardzo wysokie. Co można poradzić w takiej sytuacji?
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 19:32
To Urząd Pracy może odmówić zarejestrowania osoby bezrobotnej? Wydawało mi się, że takie coś może nastąpić tylko wtedy gdy ktoś nie stawi się na spotkanie ale wtedy trzeba odczekać chyba 180 dni i znowu można się zarejestrować. Dziwna sytuacja... Może niech się ubezpieczy w AXA lub PZU?
Cytuj
Lady Flower

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 20:48
A brat nie posiada pracującej żony? Jeśli nie, a jest bezrobotnym z dziećmi, może zwrócić się o pomoc do Ośrodka Pomocy Społecznej. Jest to trudna sytuacja i MOPS powinien znaleźć rozwiązanie i udzielić pomocy. A na jakiej podstawie UP odmówił nadania statusu osoby bezrobotnej?
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:32
a jaki jest powód odmówienia mu statusu? bo słyszałam, że można utracić status, ale nie, że można w ogóle go nie otrzymać... wykupienie pakietu zdrowotnego chyba też w tej sytuacji nie wchodzi w grę, najlepiej, by brat zgłosił się o pomoc do MOPS-u
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 11:50
Też mnie ciekawi dlaczego mu odmówili. Chyba, że z góry powiedział, że zapisuje się do UP tylko po to aby mieć ubezpieczenie no to może dlatego. Jeżeli nie no to nie mieli podstaw.
Jeżeli Twój brat ma żonę która pracuje to może się podpiąć pod jej ubezpieczenie i dzieci również.
Cytuj
Odpowiedź