• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania w IPolisa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:42
Co sądzicie o ubezpieczeniu mieszkania w IPolisa? Przejrzałam wczoraj ich ofertę i zastanawiam się czy warto. Kupiłam niedawno nowe mieszkanie i na razie jest nieubezpieczone co mnie trochę stresuje. Możecie mi coś powiedzieć na temat powyższej firmy lub polecić jakąś inną?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 10:28
iPolisa to porównywarka ubezpieczeń. Znajdziesz tam oferty rożnych firm.
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 17:01
rzeczywiście firma którą podałaś to porównywarka ofert. Ja polecam Allianz. mam do nich zaufanie i chyba nie wybrałbym innego ubezpieczyciela, choćby było 1000 bardziej korzystnych ofert. w przypadku ubezpieczen to wlaśnie pewność i zaufanie do firmy jest tym czym kieruję swój wybór.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 18:59
Ja z pewnym dystansem podchodzę do takich porównywarek. Już pare razy widziałem te porównywarki kredytów czy lokat. Na stronie wszystko , ładnie , pięknie a jak sie kontaktuje z konkretna firmą to okazuje sie że oferta się różni od tej zaprezentowanej w porównywarce.
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:11
Ups... Mój błąd, przepraszam:) W takim razie jaką firmę ubezpieczeniową polecacie? O Allianz nie słyszałam zbyt wielu dobrych opinii więc odpada. Co sądzicie o ubezpieczeniu mieszkania w banku? Warto? Myślałam też o PZU.
Cytuj
frankensztajn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 19:17
mojej mamy koleżanka pracuje właśnie w Allianz i mama ubezpiecza tam swój samochód - oferta dobra, chociaż zależy jaki samochód się ubezpiecza... jeśli chodzi o mieszkanie to ubezpieczyłem w PZU, wszyscy w rodzinie ubezpieczają w PZU i nie chciało mi się za bardzo szukać. Jestem zadowolony, pomagają gdy coś się dzieje.
Cytuj
lara-cr0ft

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 20:49
A ja polecam wartę - chociaż niektórzy mają o tej firmie złe zdanie. sama korzystam własnie z tego ubezpieczenia i nie mogę narzekać. a mają teraz jakąś ofertę 20 procent mniej za ubezpieczenie zamówione przez internet. Nie wiem skąd bierze się tak zła sława tej firmy... ale w sumie, każdemu się nie dogodzi, ile ludzi opinii.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:14
Prześwietl kilku ubezpieczycieli zanim zdecydujesz się na jednego. Bardzo ważne jest to abyś wiedziała czego oczekujesz w ubezpieczeniu, gdy będziesz miała to określone ubezpieczyciel dopasuje ofertę do Twoich potrzeb
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:22
My mamy ubezpieczone zdaje się w PZU, ale zapewne są lepsze oferty niż tą, którą my mamy. Najlepiej zrób sobie jakąś listę tego co chciałabyś i od czego ubezpieczyć i wtedy dopiero orientuj się w cenach.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 13:05
Gość napisał
iPolisa to porównywarka ubezpieczeń. Znajdziesz tam oferty rożnych firm.


No dokładnie. Porównaj sobie dzięki temu i wybierz jakąś sensowną ofertę taka, na którą będzie Cię stać i taka która spełni twoje wymagania. Skoro mieszkanie jest nowe to warto je ubezpieczyć.
Cytuj
Odpowiedź