• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wakacyjne ubezpieczenie dziecka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JadwigaS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:44
Witam,
jak wszystkim wiadomo zaczęły sie wakacje. Dzieci się chyba cieszą z tego najbardziej, moja córka też. W sierpniu wyjeżdża na kolonie na dwa tygodnie. Zastanawiam sie czy nie wykupić jej jakiegoś ubezpieczenia. No bo chyba jak jedzie to przy opłacie za kolonie ma już jakieś ubezpieczenie prawda? A jak nie to jakiego ubezpieczenia mam szukać żeby ubezpieczyć dziecko na taki wyjazd?
Cytuj
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:45
To nie jest tak że jak ubezpieczasz dziecko w szkole to ubezpieczenie jest aż do września wiec jak jedzie na wakacje to ma ubezpieczenie? Może przejdź sie do jakiejś firmy ubezpieczeniowej i zapytaj o to.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:37
Z tego co pamiętam to w szkołach jest to ubezpieczenie z PZU bo pamiętam jak córka przynosiła do domu taką karteczkę. I jeśli się nie mylę to takie ubezpieczenie obejmowało szkołę czyli uczniów i personel wobec tego w trakcie roku szkolnego a tak to dzieci ubezpieczane są przy rodzicach. Możesz iść do oddziału np. PZU i dowiedzieć się jak to wygląda i w razie potrzeby dopytaj się o ubezpieczenie dziecka na wycieczkach typu kolonie.
Cytuj
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:01
Szkolne ubezpieczenie nie obejmuje okresu wakacji! Wlicza się w niego tylko 10 miesięcy roku szkolnego. Warto odwiedzić placówkę PZU, gdzie konsultanci udzielą Ci wskazówek, a także zaproponują ofertę ubezpieczenia na dziecko w okresie wakacyjnym.
Cytuj
Piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:39
Przy każdej wycieczce szkolnej czy koloniach organizowanych dzieci mają wykupowane ubezpieczenie tylko ciekawi mnie to najbardziej czy to jest kompleksowe ubezpieczenie czy tylko z jakiś najczestszych wypadków - samochodowych i lokalnych czy ogól?
Cytuj
Halszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:35
Własnie tez sie nad tym zastanawiam, bo moje dzieci Adrianna, Marianna i Konstanty jadą na kolonie na 3 tygodnie nad morze, a co jeśli stanie im się cos co ubezpiecznie nie przywiduje? Co wtedy ? Bo szkolne ubezpiecznie tutaj nie działa...
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:07
Moja siostra będąc na wakacyjnych koloniach nam morzem upadła i złamała rękę. A właściwie to nie złamała, tylko pękła jej kość pod małym palcem dłoni. Wiązało się to z założeniem gipsu i przysługiwały jej z tego tytułu pieniądze z ubezpieczenia, które było w cenie tej zorganizowanej wycieczki. Warto pytać przy wyborze wakacji dla dziecka o takie rzeczy, ale ubezpieczenia są zazwyczaj wszędzie, ponieważ jest to też ważne w przypadku pociągania opiekunów do odpowiedzialności.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 12:14
No nie mówcie, ze wysyłając dziecko na kolonie czy obozy zdarza sie, ze nie sa tam ubezpieczone. Nie wierze w to. Przecież to podstawowa rzecz, zeby zapewnić dziecku pełna ochronę.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:13
Dla mnie dziwne jest to ze ubezpieczenie jakie wykupuje sie w szkole nie obejmuje okresu wakacji. Z tego co ja pamietam opłacało sie je na ok, od września do września. Przecież jak dziecko wyjeżdża na kolonie musi być jakoś ubezpieczone.
Cytuj
frankensztajn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 18:59
nie musisz już córce wykupować ubezpieczenia, na pewno kolonie obejmuje ubezpieczenie, na wszelki wypadek dopytaj w instytucji, która te kolonie organizuje. takie ubezpieczenie jest też zabezpieczeniem dla organizatorów wycieczki, więc na pewno dzieci ubezpieczenie mają.
Cytuj
Odpowiedź