• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie zmiany w Zusie w 2014 ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:36
Witam,
niedawno doczytałam gdzieś że w obecnym roku mają byc jakieś zmiany dotyczące ZUSu- ktoś coś o tym wie?
Orientujecie sie jakie będa zmiany emerytalne i przedemerytalne? I nie mam tu namyśli tego szumu który jest obecnie wokół OFE
Cytuj
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:28
A to będą jeszcze jakieś dodatkowe zmiany? Znając życie to dla nas na gorsze. Aż z ciekawości bedę sobie obserwował ten watek. Bardzo mnie teraz zaciekawiłaś. A może cos Ci sie wydawało i nie bedzie juz zadnych dodatkowch zmian?
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:42
Zmiany w naszym kraju. Jak zwykle brzmi groźnie. Nie orientuje się konkretnie i to zależy od tego co już wiesz a czego jeszcze nie. Myślę, że odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej ZUS-u. Widziałam tam konkretne zakładki, które myślę mogą Cie zainteresować.
Cytuj
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:44
Po za zmianami, które weszły w życie od 1 stycznia tego roku to nie słyszałem o kolejnych. I chyba już się bardziej pogorszyć nie da, bo nie dość że harujemy całe życie to jeszcze później dadzą nam parę marnych groszy co w naszym kraju starcza prawie na nic. Już emerytura starcza głównie na leki, a gdzie reszta? Co z rachunkami, jedzeniem?
Cytuj
JadziaQ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:49
Oo ja nawet nie chce słyszec o jakiś zmianach w naszym kraju. Przeciez to zawsze jest jakiś dodatkowy obowiązek lub jakiś zakaz lub uniemożliwienie czegoś naszemu polskiemu narodowi. Zus jak zwykle chce coś zmieniac by ukrasc jeszcze więcej.
Cytuj
Marzenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:52
Pierwsze słysze o jakichkolwiek zmianach. Zapewne to nic dobrego nie wróży. Ostatnie były chyba na poczatku tego roku, o innych zmianach jeszcze nie słyszałam. Ale lepiej zeby innych zmian nie było bo po prostu ręce opadają co do naszego polskiego zusu.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:13
Mnie onet.pl wprowadził w błąd - wczoraj przeglądając artykuły wyświetlił mi się tytuł właśnie dotyczący zmian w ubezpieczeniach i składkach w ZUSie, a jako że ja zazwyczaj czytam od połowy to myślałam, że znów coś zmieniają. Artykuł był jednak opublikowany w grudniu 2013 roku, ale wyświetla się w dalszym ciągu dość wysoko, ponieważ ludzie często go czytają i komentują. Ja w pierwszej chwili spanikowałam, że jeszcze dobrze styczniowe zmiany się nie rozgościły, a już zawitają nowe.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:01
A to może osoba zakładająca temat przeczytała cos takiego jak Ty i dlatego pyta sie o zmiany w Zus-ie. Ja mam nadzieje ze nic już zmieniać nie mogą chociaż wydaje mi sie że gorzej niż jest teraz już być nie może. Jak wprowadzą jakieś zmiany to mam nadziej na lepsze.
Cytuj
frankensztajn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 19:09
a ja tych wszystkich zmian w ogóle nie widzę, a nawet nie słyszę że jakieś mają być. Niby to wszystko mnie dotyczy a tak jakby działo się obok. czy Wy te wszelkie wprowadzane przez nich zmiany na prawdę odczuwacie? rozumiem, że interesować się warto, żeby nie być potem zaskoczonym, ale ja ich na prawdę nigdy nie widzę, nawet jak wiem, że jakieś mają być
Cytuj
desperados

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 16:45
Italiano napisał
A to może osoba zakładająca temat przeczytała cos takiego jak Ty i dlatego pyta sie o zmiany w Zus-ie. Ja mam nadzieje ze nic już zmieniać nie mogą chociaż wydaje mi sie że gorzej niż jest teraz już być nie może. Jak wprowadzą jakieś zmiany to mam nadziej na lepsze.
ja bym chciał zmian w skarbówce, najlepiej takich obniżających podatki. również widziałem ten artykuł, chociaż było to dosyć dawno. zmiany są i będą najczęściej przychodzą wraz z nowym rokiem, więc teraz byłoby za późno na nowości.
Cytuj
Odpowiedź