• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki abonament medyczny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:25
Ja nie mam bo i tak muszę prywatnie z reguły chodzić, bo przecież jakby liczyć na NFZ to można by cztery razy umrzeć zanim dojdziesz do swojej kolejki. Niestety. Abonament medyczny to jest wyjście ale nie wiem jak on działa w rzeczywistości. Może popytaj osób w Twoim otoczeniu czy korzystają z czegoś takiego.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:45
A czemu akurat abonament medyczny a nie wystarcza Ci zwykłe ubezpieczenie NFZ? Co prawda one niczego specjalnego nie gwarantuje ale przynajmniej w razie hospitalizacji nie płacisz grubych pieniędzy. Przemyśl to jeszcze.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 9:57
Fajna oferte miał LuxMed, warto sie zainteresowac. Nie maja drogich pakietów, a zakres szeroki.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:46
Ja bym sobie pewnie wykupiła gdybym tylko miała na to pieniądze, niestety środków brak więc chcąc nie chcąc muszę korzystać z państwowej służby zdrowia i czekać w kolejkach i znosić nieuprzejmość i gburowatość lekarzy
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:26
u mnie w firmie korzystamy z pakietów lux medu. Są niezłe opcje za 30 i za chyba 60 zl. Ten droższy nawet dentystę obejmuje.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2014 11:21
lux med jest tanszy niz medicover ale niestety lekarze tam są wątpliwej jakości - idę tam tylko awaryjnie jak potrzebuje konkretnego papierka
Cytuj
HeNiO

Niezarejestrowani

29.9.2015 11:12
Abonamenty w formie ubezpieczenia medycznego to fajna sprawa. Zazwyczaj pracodawcy wykupuja je swoim pracownikom i partycypują czesciowo w kosztach. W moejj firmie mamy wykupiony abonament w Medica assistance i jest ok. Specjalisow maja bardzo duzo, praktycznie w calej polsce. Mam dwojke dzieci i powiem, ze rzeczywiscie jest to duze ulatwienie, bo nie musimy za kazdym razem czekac w kolejce do lekarzy. NFZ jest spoko tak jak mowicie, w mniejszych miejscowosciach. W krakowie zeby cokolwiek zalatwic trzeba swoje odczekac a jak wiadomo, nie zawsze sie da. Ogolnie jak macie szanse wykupic sobie takie ubezpieczenie, chocby przez swojego pracodawcę, to szczerze polecam.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:56
mamarta napisał
A czemu akurat abonament medyczny a nie wystarcza Ci zwykłe ubezpieczenie NFZ? Co prawda one niczego specjalnego nie gwarantuje ale przynajmniej w razie hospitalizacji nie płacisz grubych pieniędzy. Przemyśl to jeszcze.


Aby dostać się do lekarza "specjalisty" trzeba bardzo długo czekać, nie mówiąc o rehabilitacjach, bądź o wypadkach losowych. Korzystam z enelmedu i bardzo sobie chwalę, lekarzy mam praktycznie od ręki, a badania typu rezonans, tomograf itd za darmo po 4-5 dniach od skierowania.
Jeżeli nic większego się nie dzieje (katar, gorączka) to zwykłe ubezpieczenie NFZ wystarcza, lecz w momentach już ciut poważniejszych lepiej mieć zapewniony SZYBKI dostęp do szerokiego wachlarza zabiegów i diagnostyki.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 29.9.2015 11:56
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Marian

Niezarejestrowani

9.7.2016 10:43
Co do abonamentów medycznych to ceni się wachlarz możliwości które ustala się samemu, bo wiadomo na NFZ nie zawsze można liczyć. Na Medistore.com ostatnio wykupiłem abonament rodzinnny dla żony, dzieci i dla siebie oczywiście bo dzieki temu będziemy czuć się pewniej. Spodobała mi się też możliwość wykupywania pojedynczych usług w razie potrzeby. :)
Cytuj
Odpowiedź