• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie wakacyjne.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 11:00
Witam. Z grupka znajomych wyjeżdżamy na wakacje w góry. Jest to wyjazd prywatny. Część z nas jest studentami /ubezpieczenie na studiach/ a pozostała pracuje i ma tylko ubezpieczenie grupowe w zakładzie pracy. Czy nasze ubezpieczenia gwarantują nam wypłatę odszkodowania w razie wypadku na wakacjach? Czy powinniśmy się na okoliczność tego wyjazdu ubezpieczyć? Jeżeli tak to jakie wykupić ubezpieczenie?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 11:46
Zielony-Adam napisał
Witam. Z grupka znajomych wyjeżdżamy na wakacje w góry. Jest to wyjazd prywatny. Część z nas jest studentami /ubezpieczenie na studiach/ a pozostała pracuje i ma tylko ubezpieczenie grupowe w zakładzie pracy. Czy nasze ubezpieczenia gwarantują nam wypłatę odszkodowania w razie wypadku na wakacjach? Czy powinniśmy się na okoliczność tego wyjazdu ubezpieczyć? Jeżeli tak to jakie wykupić ubezpieczenie?

Pobyt w kraju czy za granicą?
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 20:05
Tatry, ale bez chodzenia w trudne szlaki. Ewentualnie jakiś wyjazd jednodniowy na Słowację.
Wypowiedź została zmieniona przez: Zielony-Adam 23.5.2016 20:06
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 11:53
Warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Jego zakres jest inny niż grupówki w zakładach pracy. Koszt takiego ubezpieczenia to zwykle ok. kilkudziesięciu złotych...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Maciej

Niezarejestrowani

24.5.2016 15:02
Ja polecam ubezpieczenie w TU Compensa . Na 10 dni płaciłem jakieś 45zł i co najważniejsze - zwracajcie uwagę czy ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia w razie wypadku podczas Waszego pobytu, czy będziecie musieli zapłacić za nie sami, a ubezpieczyciel zwróci Wam koszty (tak jest w większości, więc warto 3x się upewnić zanim się wybierze) . Takie ubezpieczenie w razie co normalnie załatwia się wszystko online.
Cytuj
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:30
Ubezpieczenie turystyczne można wykupić indywidualnie? Myślałem, że zawsze dotyczy tylko zorganizowanych grup w ramach wyjazdów z biura podróży. A odnośnie Compensy mogę ubezpieczyć się tylko na te dni mojego wypoczynku czy na cały miesiąc? Dzięki za wskazówki, wiem o co pytać.
Cytuj
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:30
Ubezpieczenie turystyczne można wykupić indywidualnie? Myślałem, że zawsze dotyczy tylko zorganizowanych grup w ramach wyjazdów z biura podróży. A odnośnie Compensy mogę ubezpieczyć się tylko na te dni mojego wypoczynku czy na cały miesiąc? Dzięki za wskazówki, wiem o co pytać.
Cytuj
Klems

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2016 10:34
Można. Sam co roku w taki sposób się ubezpieczam. Nie wybieram tez najtańszej opcji, ale ubezpieczam się solidnie na wypadek choroby czy wypadku. Często ludzie chcą jak najmniej zapłacić a potem jak się coś stanie, to są zdziwieni. Warto pamiętać, że warto się ubezpieczyć też na wypadek powrotu do kraju.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

25.5.2016 16:10
Zielony-Adam wyraźnie napisał, że planuje pobyt w polskich Tatrach, z ew. 1-dniowym wypadem na Słowację.Typowe polisy turystyczne, w przypadku pobytu tylko na terenie RP, nie obejmują kosztów leczenia, jedynie NNW, OC, czasem assistance, bagaż podróżny, natomiast na czas 1-dniowego wypadu na Słowację można już klasyczne ubezpieczenie turystyczne wykupić.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2016 19:23
Tzn. że możemy wykupić ubezpieczenie turystyczne na /zaokrąglając/ miesiąc naszego wspólnego wyjazdu? Odnośnie Słowacji, być może pojedziemy i kilka razy - klasyczne turystyczne? Z KLZ?
Cytuj
Odpowiedź