• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Polisa podróżna- gdzie warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:54
Witam,
jak każdy wie zbliżają sie wakacje i pora wyjazdów. Każdy chce odpoczać, ja też. Ale teraz pomyślałam sobie że może zanim wyjade wykupiłabym sobie polise podróżną , tylko nie wiem gdzie szukać kogoś kto miałby coś takiego w swojej ofercie i od czego zależy wysokość takiej polisy?. Chciałabym też wiedzieć co bede miała dzięki niej?
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:26
Taka polisa podróżna to jest coś takiego jak ubezpieczenie turystyczne? Czy to zupełnie coś innego? Bo jeśli to samo to takie ubezpieczenie turystyczne dostaniesz chyba w każdej firmie ubezpieczeniowej tylko wiadomo co firma to inna oferta i inne stawki.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:17
Według mnie i polisa podróżna i ubezpieczenie turystyczne to jedno i to samo, trzeba tylko wiedzieć gdzie sie po coś takiego zgłosić. A może powiedz gdzie Ty jedziesz na te wakacje? gdzieś za granice czy u nas nad Polskie morze albo mazury?
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 6:54
Ubezpieczenie turystyczne oferuje teraz coraz więcej biur podróży. Najlepsze jest chyba w Itace. Chciałem lecieć z tym biurem na wakacje do Grecji i z tego co wyczytałem z ich strony wynika, że w razie problemów z powrotem do kraju pokrywają w 100% koszty tego powrotu i zwracają wpłaty gdy wyjazd nie dojdzie do skutku.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:55
O to biura podróży same deklarują się z takim ubezpieczeniem? Chyba specjalnie żeby jeszcze bardziej zachęcić klientów. Bo kto uwierzy że taka firma jak Itaka nagle upadnie i nie bedzie wstanie sprowadzić ludzi których wysłała na wakacje.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 14:17
Rezerwowałam ostatnio wyjazd na wakacje i biuro samo zaproponowało mi ubezpieczenie turystyczne. Ja z kolei jestem ciekawa, czy można wykupić sobie coś takiego jadąc na wakacje na własną rękę? Np gdy sama wykupię sobie pobyt w hotelu i dojadę transportem własnym?
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:16
owllovesyou napisał
Rezerwowałam ostatnio wyjazd na wakacje i biuro samo zaproponowało mi ubezpieczenie turystyczne. Ja z kolei jestem ciekawa, czy można wykupić sobie coś takiego jadąc na wakacje na własną rękę? Np gdy sama wykupię sobie pobyt w hotelu i dojadę transportem własnym?


Chyba można to zrobić u każdego ubezpieczyciela. Wszystko też zależy od czego chcesz się ubezpieczyć i ile chcesz zapłacić. Ofert jest sporo więc jest w czym wybierać. A lepiej dmuchać na zimne niż potem się stresować na wakacjach
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 15:01
My będziemy wyjeżdżać w styczniu więc pewnie gdzieś w listopadzie będę też szukała takiego ubezpieczenia. Ale naprawdę warto się ubezpieczać. Moja przyjaciółka w zeszłe wakacje zgubiła torbę i ubezpieczenia właśnie na bagaż nie miała. Teraz już na bagaż też się ubezpiecza.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:52
Faktycznie, bagaż często lubi ginąć niestety i warto się ubezpieczać przed utratą go, my wyjeżdżamy na święta za granice i też teraz szukam czegoś odpowiedniego.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 7:28
Często jeśli lecimy z biurem podróży mamy już wykupione ubezpieczenie. Trzeba się zorientować. Sam jak leciałem w zeszłym roku z Itaką zobaczyłem na umowie,że mam ubezpieczony bagaż tak wiec jak widzicie bardzo miła niespodzianka.
Jednocześnie koniecznością zawsze jest wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego.
Czy wykupujecie coś takiego?
Czy po prostu liczycie na szczęście? ;)
Cytuj
Odpowiedź