• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

KLIKOCHRON - CO SĄDZICIE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
aleksanderS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 15:35
Słyszałem, że nie da się w PL ubezpieczyć roweru od kradzieży (TYLKO RABUNEK), a tu taka niespodzianka.Trafiłem na takie ubezpieczenie -KLIKOCHRON . W sumie cena zależy od wartości roweru, ciężko mi ocenić czy to mało czy dużo.Po tym jak ukradli mi rower zabezpieczony zapięciami w żadne już nie wierzę .To ubezpieczenie jest ważne też za granica .Przy okazji dowiedziałem się ,że firma ubezpiecza tez telefony ,laptopy,tablety ,itp.Moze ktoś juz skorzystał z tej firmy i np . powie jak działa w naprawianiu szkód?
Cytuj
Lov

Niezarejestrowani

3.3.2016 8:35
Może być ciekawe ubezpieczenie - widzę że takie zagraniczne - możesz powiedzieć coś o warunkach ubezpieczenia które Tobie zaproponowano ? Dobre rowery strasznie kradną, ostatnio mojej dziewczynie ukradli przy banku miała przypięty do stojaka i zwinęli (ca. 5tyś pln ).
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 8:46
hejka.poczytalem o tym klikochronie ,bo ubezpieczylbym i rower i telefon ,ale jakos teraz przekonania nie mam .po to sa opinie zeby sie nimi dzielic a o tej firmie najlepszych nie ma .kasy kupe wyciagaja a w razie zdarzenia - kombinacje na calego.cos mi to brzydko pachnie.chyba najlepsze to te sprawdzone firmy.moze i drozsze ,jeszcze nie wiem ,ale chociaz pewne.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 12:19
dario napisał
hejka.poczytalem o tym klikochronie ,bo ubezpieczylbym i rower i telefon ,ale jakos teraz przekonania nie mam .po to sa opinie zeby sie nimi dzielic a o tej firmie najlepszych nie ma .kasy kupe wyciagaja a w razie zdarzenia - kombinacje na calego.cos mi to brzydko pachnie.chyba najlepsze to te sprawdzone firmy.moze i drozsze ,jeszcze nie wiem ,ale chociaz pewne.

Nie bedę się wypowiadał nt. tego ZU, bo go nie znam. Uwaga ogólna. Jeśli spotkacie się Państwo z ofertą jakiegoś ubezpieczyciela, którego nie znacie, warto wejść na stronę KNF i sprawdzić czy jest na liście ubezpieczycieli i jaki ma status, następnie sprawdzić podmiot oferujący, tj. jeśli to jakiś pośrednik, to powinien również być zaewidencjonowany przez KNF, tzn. powinien mieć nr i ewentualnie nr zezwolenia PUNU.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Ela34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 15:27
Bardzo dziekuję Panie Marianie .Pojęcia nie miałam ,ze można tak sprawdzić ubezpieczyciela.Mnożą się te firmy jak grzyby po deszczu pod aktualne zapotrzebowanie klienta.Łatwo ubezpieczyć ,tylko co potem z odszkodowaniem ? A może ktoś wie ,gdzie na dobrych warunkach ubezpieczyć laptop plus telefon ? Może pakiet? I żeby firma była godna zaufania ,bo ten klikochron po opiniach w necie jakoś mnie nie kusi.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 16:51
Ela34 napisał
Bardzo dziekuję Panie Marianie .Pojęcia nie miałam ,ze można tak sprawdzić ubezpieczyciela.Mnożą się te firmy jak grzyby po deszczu pod aktualne zapotrzebowanie klienta.Łatwo ubezpieczyć ,tylko co potem z odszkodowaniem ? A może ktoś wie ,gdzie na dobrych warunkach ubezpieczyć laptop plus telefon ? Może pakiet? I żeby firma była godna zaufania ,bo ten klikochron po opiniach w necie jakoś mnie nie kusi.

Wszystko zależy od tego, czy mówimy o sprzęcie będącym własnością jakiejś firmy, czy prywatnym. W przypadku sprzętu "firmowego" warto zapytać jak go firma ubezpiecza. Jest możliwość ubezpieczenia wyposażenia firmowego poza lokalizacjami. Po szczegóły odsyłam do konkretnych ubezpieczycieli, bo wszędzie nie jest tak samo. Często bywa tak, że firma godzi się na to by wykorzystywać telefon, laptop, etc., poza firmą, np. w domu. Ubezpieczając mieszkanie, dom, często ubezpieczamy "ruchomości domowe". Większość firm, o ile nie wszystkie, ochroną ubezpieczeniową obejmuje także mienie nie będące własnością Ubezpieczonego i/lub jego bliskich, a znajdujące sie w obrębie posesji, mieszkania, tj. mienie użyczone przez pracodawcę. W razie ew. szkody ważne jest by okazać likwidatorowi ważną umowę użyczenia takiego mienia. Co jednak z szkodami które mogą się zdarzyć poza mieszkaniem, domem? Warto zainteresować się rozszerzeniami ochrony ubezpieczeniowej w takich ubezpieczeniach jak wspomniane ubezpieczenie mieszkania/domu, turystyczne, czy komunikacyjne, o ubezpieczenie bagażu. Przykładowo Warta oferuje AC/KR wersja Komfort, gdzie ubezpieczenie bagażu jest w cenie tego ubezpieczenia. Wspomniałem już w innym wątku o rozszerzeniach ochrony ubezpieczeniowej mieszkań o ochronę mienia od rabunku poza lokalizacją, np. na chodniku, w tramwaju, etc. Są takie możliwości, wspomniana Warta oferuje tzw. "pakiet torebka" ale nie jest oczywiście jedyną firmą mającą takie rozszerzenie ochrony. Proszę pytać się swoich agentów o te kwestie.
Rozwiązania o których tu wspominam nie zapewniają oczywiście kompletnej ochrony. Zanim jednak zaczniecie Państwo zastanawiać się nad "nadspodziewanie atrakcyjnymi wynalazkami" w tym zakresie, jeszcze raz spojrzyjcie na swoje ubezpieczenia pod kątem tego o czym piszę wyżej. Może to co już jest w zasięgu ręki wystarczy?
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Gość

Niezarejestrowani

8.3.2016 11:38
Ja tam uważam, że najlepszą opcją jest skorzystanie z usług multiagencji, które w jednym miejscu zestawia kilka rożnych opcji. w ten sposób pomogą ci dobrać sensowne rozwiązanie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Melior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 15:20
Nie wszędzie takie multiagencje istnieją. Ja mam swojego stałego ubezpieczyciela od lat tego samego.Zawsze mi chętnie doradzi i poszuka najlepszej opcji ubezpieczenia .Najlepiej to trafić na doświadczonego ,rzetelnego i bogatego w wiedzę ubezpieczyciela.Teraz mnożą się firmy jak grzyby po deszczu ,człowiek niezorientowany może się dać bardzo wykorzystać.
Cytuj
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 18:21
A ja uważam ,ze lepiej ubezpieczyć drożej ,niż szukać najtańszej oferty na rynku.Dla mnie pewny ubezpieczyciel to taki ,który jest długo na rynku i ma dobre opinie wśród klientów na wypadek szkody.Najtańszy nie znaczy godny zaufania i konsekwentny.Zresztą jest takie stare powiedzenie - tanie mięso ,psy jedzą .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.3.2016 21:39
Ja jestem z usług Klikochron póki co zadowolona. Jakiś czas temu spadł mi na ziemię telefon tak, że pękł cały wyświetlacz. Naprawiony telefon dostałam po około 2 tygodniach. Miła obsługa, wszystko przebiegło bezproblemowo. Dowiedziałam się od znajomych z Niemiec, że tam firma jest popularna, to przekonało mnie żeby u nich ubezpieczyć.
Cytuj
Odpowiedź