• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

KLIKOCHRON - CO SĄDZICIE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marzenapp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2016 9:18
Chciałam w klikochronie ubezpieczyć rower elektryczny. Składka 435zł/rok. Sprawę zapięcia i paragonu zakupu przelknęłam, ale rower przechowuję w garażu. Okazało się, że by uznano ubezpieczenie roqer w garażu powinin być przypięty do stałego elementu jak np. Słup, latarnia. Kto ma barierkę w murze w garażu???? Na odpowiedź mailową na moje zapytanie czekałam 3 dni robocze. Na infolinii czekałam 26 minut na połączenie z konsultantem !!!!! Nie wygląda to rzetelnie i wiarygodnie !
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

9.9.2016 11:36
Marzenapp napisał
Chciałam w klikochronie ubezpieczyć rower elektryczny. Składka 435zł/rok. Sprawę zapięcia i paragonu zakupu przelknęłam, ale rower przechowuję w garażu. Okazało się, że by uznano ubezpieczenie roqer w garażu powinin być przypięty do stałego elementu jak np. Słup, latarnia. Kto ma barierkę w murze w garażu???? Na odpowiedź mailową na moje zapytanie czekałam 3 dni robocze. Na infolinii czekałam 26 minut na połączenie z konsultantem !!!!! Nie wygląda to rzetelnie i wiarygodnie !

Zgadzam się z Panią.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
S

Niezarejestrowani

20.9.2016 12:03
NIE POLECAM!!! W myśl ustawy likwidacja szkody powinna być prowadzona przez PROFESJONALISTÓW. Telefon otrzymałem naprawiony po prawie miesiącu - jest już na pierwszy rzut oka nieudolnie naprawiony, a co gorsza usterki są pogłębione. Oddałem tel do serwisu iPhone. Wyświetlacz iPhone 6S był niedoklejony co od rzucało się w oczy, ciała obce pod wyświetlaczem, zabrudzony obiektyw kamery, uszkodzony został również moduł mikrofonu. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi od "firmy" co dalej mają zamiar z tym zrobić...
Cytuj
Ala

Niezarejestrowani

21.10.2016 10:34
Wystarczy sobie poczytac Klikochron nie jest ubezpieczycielem stoi jak byk na ich stronie internetowej. Ubezpieczycielem jest Allianz a to nie jest firma krzak. Ja ubezpieczylam rower od kradziezy dostalam zwrot nie bylo kombinacji ( wystarczy czytac OWU i przeslac wszystkie dokumenty jak nie dostarczysz zgloszenia z policji ze zglosiles kredziez to na jakiej podstawie maja ci dac kase) Ja dostarczylam wszystkie dokument i nie bylo problemu.
Cytuj
bartek

Niezarejestrowani

2.2.2017 10:55
Nie polecam firmy, co tydzień kłamią, że przelewają pieniądze za szkodę.
Cytuj
weryfikator

Niezarejestrowani

2.2.2017 12:28
Radzę wszystkim zainteresowanym przeczytać dokładnie Ogólne warunki ubezpieczenia Klikochron.pl, żeby nie być niemile zaskoczonym w przypadku szkody. Polecam przejść od razu do §4 pkt. 1, z którego wynika, że w przypadku jakiejkolwiek szkody wymagany jest udział własny w podanych zakresach kwot. Jeśli spodziewasz się zwrotu kosztów wymiany zbitego ekranu telefonu, tabletu itp. będziesz musiał zapłacić na wstępie kilkaset złotych ze swojej strony. Dla przykładu, dla iPhone'a wartego ponad 2000 zł wkład własny wynosi 220 zł. Dla iPhone'a i urządzeń, których wartość jest wyższa od 4400,01 zł wkład własny wynosić będzie 330 zł. Tego typu ubezpieczenie jest kolejnym, ładnie opakowanym naciąganiem ludzi.
Cytuj
gaara

Niezarejestrowani

1.5.2017 21:01
Omijać szerokim łukiem. Kupiłam ubezpiecznie na telefon Sony Xperia Z3 Compact. Telefon miał wartość 1400zł. Telefon spadł na ziemię i pękły mu obie szybki. Po wysłaniu do klikochron (było to jeszcze w pierwszym etapie ochrony, gdzie nie było jeszcze wkładu własnego w % od naprawy, ale i tak trzeba zapłacić ponad 100zł według umowy). Telefon wrócił naprawiony 'zgodnie z zaleceniami producenta'. Czyli zostały wstawione nowe szybki. Szybki, które nawet przy lekkim nacisku trzeszczały, a dookoła nich było widać przerwy między obudową. Także po naprawie klikochron mogłabym sobie wcisnąć szybkę przypadkowo w procesor. Dodatkowo obudowa była pęknięta w lewym górnym rogu. Telefon wyglądał jak jakaś chińska podróbka. Złożyłam reklamację, a oto odpowiedź jaką otrzymałam: "Pękniecie obudowy nie doszło na wskutek wymiany szyby.Serwis poinformował, iż telefon został wysłany w nienaruszalnym stanie. Aby zapewnić szczelność telefonu, został użyty specjalny klej, który jest widoczny jako czarna linia. Telefon zostal naprawiony zgodnie z zaleceniami producenta, dlatego też wniesiona przez Panią reklamacja nie jest podstawna." Nie po to kupuję dodatkową ochronę, żeby potem ktoś mi zwracał telefon wyglądający jak złom i jeszcze nie uwzględniał reklamacji od naprawy. Przestrzegam wszystkich o tej firmie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.1.2020 20:14
Wpisz treść wypowiedzi
Cytuj
Odpowiedź