• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie dla seniora.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
henryka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 19:05
Moja babcia 79 lat ,pojęcia nie mam gdzie ,wyczytała czy usłyszała o ubezpieczeniach dla osób w jej wieku.Nie wiem po co jej to ubezpieczenie ,najwyraźniej chce ,żeby rodzina coś dostała po jej śmierci.Nie mam juz siły z Nią walczyć o to ,żeby dała spokój ,uparła się i koniec.Czy takie ubezpieczenia w ogóle są dostępne?Kiedyś były jakieś reklamy za złotówkę dziennie.Ale to chyba jakiś przekręt był?
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2016 13:38
A mój dziadek miał to samo I co najlepsze nawet nie wiemy czy się czasami nie ubezpieczył za tą złotówkę dziennie? Trochę to jest żerowanie na starości ,naobiecują a potem jak co do czego to wypłacają marne grosze.Sama oglądałam w tv program Jaworowicz o takim przypadku.Zapytaj babcię czy jej nie wystarczy ubezpieczenie w PZU.Takie to raczej kazdy ma jak się nie zrzeknie jako kontynuację .
Cytuj
helen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 20:19
A moja mam zrobiła najlepiej .Nie pytała nikogo ,ubezpieczyciel przyjechał do domu i sama sobie zorganizowala polise .Wychodzi miesięcznie ok 30 zł.,więc chyba też za złotowkę .Wszystkie kwity pochowała ,dostępu nie mam .Tylko się pochwaliła interesem życia.A mnie coś trafia ,bo jak tak mozna żerować w jakiś sposób na ludziach starych?
Cytuj
Odpowiedź