• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Liberty- tanie ubezpieczenia

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 15:56
Dziś na pocztę przyszła mi własnie taka oferta.W sumie nie mam ubezpieczonego mieszkania ,ale pora zacząć .Za dużo się nie dowiedziałem z tego co przysłali ,trzeba pójść do ubezpieczyciela .Ale jest coś co mnie bardzo zaciekawiło.Bezpłatna pomoc fachowców Liberty
(hydraulik, elektryk, ślusarz, naprawa sprzętu RTV/AGD/PC)O co to właściwie chodzi? Przyjadę bezpłatnie do wszystkiego co się zepsuje i za darmo zreperują ?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 20:57
nastor napisał
Dziś na pocztę przyszła mi własnie taka oferta.W sumie nie mam ubezpieczonego mieszkania ,ale pora zacząć .Za dużo się nie dowiedziałem z tego co przysłali ,trzeba pójść do ubezpieczyciela .Ale jest coś co mnie bardzo zaciekawiło.Bezpłatna pomoc fachowców Liberty
(hydraulik, elektryk, ślusarz, naprawa sprzętu RTV/AGD/PC)O co to właściwie chodzi? Przyjadę bezpłatnie do wszystkiego co się zepsuje i za darmo zreperują ?


Opcja pomocy fachowców to nie jest jakaś rewelacyjna nowość. W prawie wszystkich znanych mi ofertach taka opcja występuje. Nie wiem co to znaczy "tania" oferta. Należałoby zapoznać sie z o.w.u., poprosić o ustawienie ubezpieczenia do konkretnych Pana potrzeb i porównać z innymi. Większość ZU stosuje promocje dla nowych klientów.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź