• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie Opiekun Rodziny BZWBK/ AVIVA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lucyna zajac

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 19:15
A ja dodaje ten wątek ,bo widzę ,że jednak ludzie tego rodzaju ubezpieczeń szukają.W ten sposób ubezpieczył się mój mąż a zrobił to, przy okazji załatwienia czegoś w naszym banku.Nie planowaliśmy tego ,ale jak stwierdził - przezorny zawsze ubezpieczony.Składki są dla nas bardzo wygodne i nie obciążające.Zastanawiam się czy dużo osób w ten sposób się zabezpiecza ? Przecież jest jeszcze OC. i ubezpieczenie w pracy.A myślenie o rzeczach ostatecznych takie odległe...
Cytuj
Staś Ton

Niezarejestrowani

9.2.2016 19:32
Ja także chętnie bym się tak fajnie ubezpieczyl, nie chciałbym zbyt dużo płacić za to ubezpieczenie i aby ktoś w prosty sposób wytłumaczył i ubezpieczyl. Nie mam czasu czytac tych malym drukiem pisanych umów. Podobno sa też polisy z których po kilku latach zwracają składkę. Czy moze mi ktos pomóc w tej sprawie, jakieś doradztwo ?
Cytuj
tmaria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 9:58
Ja jestem jedynym żyjącym opiekunem moich dzieci i tez szukam .Poszłam tym tropem i zadzwoniłam na informacja BZWBK. wygląda to mnie więcej tak ,ze suma ubezpieczenia od 50 - 300000zł.Składki kwartalne albo roczne.Nie wpłaca się żadnej dodatkowej kwoty na początku.Okres ubezpieczenia do 67 roku życia.Wysokośc składki uzależniona od wieku i sumy.Chyba umówię się na wizytę z doradcą banku .Jak będę wiedziała coś bliżej to się odezwę .Chyba składek nie zwracają .Tak się wydaje i takie sa właśnie ubezpieczenia.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 14:01
Są ubezpieczenia, w których składki zwracają jeżeli w ciągu trwania umowy nic się nie wydarzy...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 15:44
Robert Sierant napisał
Są ubezpieczenia, w których składki zwracają jeżeli w ciągu trwania umowy nic się nie wydarzy...


No właśnie tak, są a tu nie, jedynie w określonych sytuacjach i o ile dobrze zrozumiałem, część składki z tyt. opłat za jedno z ryzyk. Nie oferuję "Opiekuna Rodziny" ale skoro przeczytałem tyle pozytywnych opinni, to z ciekawości zapoznałem się z o.w.u. Na pierwszy rzut oka wyglada na to, że jest to zwykła tzw. terminówka, typowe "casco" na życie. To oferta jedna z bardzo wielu tego typu na rynku. Proszę mnie nie posądzać o złośliwość, czy jakieś uprzedzenia ale tym razem jako pośrednik chciałem się Państwa PT. Klientów zapytać, by zrozumieć motywacje; jakie ważkie atuty ma ta oferta że zdecydowaliście się ją polecać? Zapoznałem się z zakresem ochrony wyłączeniami, karencjami, etc. i chcę zrozumieć tok Państwa myślenia, co tu jest tak niezwykle atrakcyjne i godne polecenia. Znam ofertę Warty, trochę Ergo Hesti (np. Duo Protect),wiem co nieco o ofercie ING, PZU, ostatnio zapoznaję się z ofertą jednego z Coverholderów Lloyd`s i zastanawiam się jakie argumenty przemawiają za promowanym przez Państwa ubezpieczeniem. Z zainteresowaniem zapoznam się z Państwa argumentacją, a może otworzymy tu oddzielny wątek dyskusyjny poświęcony wyborom własciwej ochrony ubezpieczeniowej w odniesieniu do polis na życie? Zapraszam do wymiany opinii.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 16:31
A ja myślę ,że jak się pójdzie do ubezpieczyciela to tak pięknie przedstawi daną polisę ,że człowiekowi wyda się ona tą najlepszą .Stwierdzi ,ze nie ma czasu chodzić i porównywać ofert ,coś gdzieś przeczyta dodatkowo pozytywnego i idzie jak w dym .I po to właśnie są doradcy ,zeby człowiekowi w głowie rozjaśnić .Mowy nie ma ,żebym ja w dzisiejszym swiecie wybrał trafną polisę - gubię sie w tym.
Cytuj
Odpowiedź