• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Polisolokata .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 13:08
Mam do ulokowania na jakiś czas (około 4 lata) sumę 20000zł. Słyszałem o polisolokatach.Jak dla mnie wyjście idealne - dwa w jednym.Gdzie można założyć dobrą polisolokate?Słyszałem ,że najlepsze oferty ma Santander.Czy polisolokata daje możliwość uniknięcia podatku od odsetek?
Cytuj
maria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 15:53
Nie wiem jak banki ,ale ja takie polisy założyłam swoim dzieciom swego czasu w PZU.Nazywały się Uśmiech dziecka.Trzeba było ulokować pieniądze na okres 5 lat z możliwością wcześniejszego zakończenia umowy.Córki jak znalazł miały pieniądze na studia.Byliśmy wszyscy miło zaskoczeni procentem Co roku otrzymywaliśmy droga pocztową wydruk jak wygląda stan środków na polisie.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 19:55
tales napisał
Mam do ulokowania na jakiś czas (około 4 lata) sumę 20000zł. Słyszałem o polisolokatach.Jak dla mnie wyjście idealne - dwa w jednym.Gdzie można założyć dobrą polisolokate?Słyszałem ,że najlepsze oferty ma Santander.Czy polisolokata daje możliwość uniknięcia podatku od odsetek?

Polisa jeśli jest tak skonstruowana, że wszystko to co ubezpieczyciel wypłaci w świetle prawa jest świadczeniem, to podatku nie będzie, ale... ostrożnie z tymi polisolokatami. Najczęściej jest tak, że w części tzw. inwestycyjnej mamy do czynienia z tzw. "odroczeniem podatku Belki". Ma to rozwiązanie swoje plusy oczywiście. "Polisolokata" to dość pojemne hasło.Kryją się tu różne produkty ubezpieczeniowe. Jak na polisę 4 lata to nie jest dużo.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź