• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najtańsza polisa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:57
witam, czy macie Państwo jakiś ranking najtańszych polis na zycie na ten moment? Słyszałam dość dobre opinie o Hestii ale wiadomo to tylko opinie a potrzebowałabym jakiegoś zestawienia kosztów, żeby wiedzieć co warto wybrac. Z góry dziękuje za pomoc!
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 14:08
Zapraszamy serdecznie http://ub.comperia.pl/
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:04
Ja słyszałam o Hestii bardzo dużo dobrego. Mój tata ma u nich ubezpieczenie i gdy miał wypadek nie robili problemów z wypłatą odszkodowania. Z tego co wiem dobre jest też PZU, u nich ubezpieczona jest moja mama i też nie narzeka chociaż nie wiem jak tam jest z wypłatą odszkodowań.
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:50
Ja słyszałem dużo pozytywnych opinii o AXA ale jak rzeczywiście u nich jest to nie wiem. Sam jestem ubezpieczony w PZU i na razie nie mam zamiaru zmieniać ubezpieczyciela. Na Twoim miejscu przeszedłbym się po firmach ubezpieczeniowych w Twoim mieście i poszukał najlepszej oferty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.6.2014 9:55
PZU jest stabilne, warto tam zakladac polisy, bo przynajmniej masz pewnosc ze sa bezpieczne. A nie gdzies w jakiejs malej firemce zaplacisz troszke mniej, a potem firemka znika i znikaja pieniadze.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:15
Dla mnie PZu jest przereklamowane. Wiadomo ze od lat sa na naszym rynku ale teraz firmy ktore wchodzą na nasz rynek mają dużo lepsze oferty, To jest może spowodowane zacheceniem klientów ale warto z tego korzystać póki takie szanse są.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:33
czemu przereklamowane? Oni są na naszym rynku już ładnych pare lat i jak by to powiedzieć nasze społeczeństwo im zaufało tyle osób korzysta i nie narzeka. A to że wchodzę teraz inne firmy i proponują nam lepsze oferty to tylko trzeba korzystać.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:44
Ja tam PZU dalej ufam.Jak chciałem ubezpieczyć swój pierwszy samochód to mimo tego ze wszyscy mi ich odradzali dali ,mi najniższe składki do opłacenia. No i przy każdym jakimś nie korzystnym zdarzeniu mogłem na nich liczyć.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:27
Ja też bym był za PZu, jak kiedyś sam szukałem ubezpieczenia to właśnie tam wyniosło mnie najtaniej ale nie wiem od czego to jest zależne. Byłem , pytałem w kilku firmach ubezpieczeniowych, ofertę mają swietne ale dla mnie bardziej opłacało sie iść do PZU
Cytuj
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 21:50
Widzę, że wszyscy chwalą PZU to i ja nie będę gorsza:) Jestem u nich ubezpieczona już parę ładnych lat i jeszcze się na nich nie zawiodłam. Od jakiegoś czasu myślę jednak o skorzystaniu z ubezpieczenia Rakowi wspak w ING, w PZU nie ma takiej oferty.
Cytuj
Odpowiedź