• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:49
czy orientujecie sie moze gdzie dostane najtańsze ubezpieczenie mieszkania? Kredyt hipoteczny mam z pekao sa, wartość nieruchomości która kupiłam to około 450 000 zł czy w ogóle warto szukać gdzieś poza pekao sa czy to po prostu zbędny ruch jak myślicie bo opinie mam w rodzinie podzielone :(
Cytuj
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:15
Z tego co wiem Generali ma dość tanie ubezpieczenie mieszkania ale musiałabyś się do nich przejść bo nie znam szczegółów. Znajomi korzystają z ich usług i są zadowoleni. My mamy ubezpieczeni w banku w którym braliśmy kredyt czyli w WBK-u. Nie chciało nam się szukać innego ubezpieczyciela a oferta naszego banku wydała się nam korzystna.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 7:12
Też mam ubezpieczone mieszkanie w WBK-u i jest ok. Na Twoim miejscu ubezpieczyłabym mieszkanie w banku w którym masz kredyt powinni mieć dla ciebie atrakcyjną ofertę. Zawsze możesz też skorzystać z AXA, PZU lub innej firmy ubezpieczeniowej. Wybór masz spory.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 9:18
też wydaje mi sie ze to bezsensu bo mnożysz tylko papierki, zostan tam gdzie masz kredyt a nie kombinuj żeby oszczędzać 50 zł miesięcznie - jesli sie coś robi to od a do z i bierze się pod uwagę ze beda dodatkowe koszta :)
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:24
Też uważam, że najlepiej wziąć ubezpieczenie w banku w którym masz kredyt. Po co latać i kombinować z firmami ubezpieczeniowymi. Nie zaoszczędzisz na tym za dużo a może się okazać, że w razie wypadku będzie trudno z odszkodowaniem.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:08
A to teraz takie ubezpieczenia można brać w bankach? Mnie się wydaje że od ubezpiczeń są firmy ubezpieczeniowe i wzięcie u nich ubezpieczenia jest bardziej opłacalnie niż oferty jakie mają banki.W końcu w ich interesie sa inne sprawy finansowe a nie ubezpieczanie.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:57
nie miałem pojecia że można brać ubezpieczenie w bankach. Lepiej chyba zrobic jak pójdziesz do jakiegoś agenta i poprosisz żeby Ci przedstawił kilka konkretnych ofert. Bedziesz miała w czym wybierać.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:30
Ale przecież banki też podpisują umowe z jakąś firmą ubezpieczeniową i dopiero w ten sposób świadczą takie usługi, wiec są tak jak by pośrednikami a co za tym idzie koszty takiego ubezpieczenia są wieksze niż normalnie.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:21
nie no w banku nie ma sie co ubezpieczać. Lepiej jest iść do jakiejś firmy ubezpieczeniowej i tam popytać o takie ubezpieczenie.Zdecydowanie wtedy lepiej na tym wyjdziesz. kto to słyszał ubezpieczać sie w banku.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:29
A niby dlaczego nie warto ubezpieczać się w bankach? Ja mam ubezpieczone mieszkanie w ING i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Składki są niskie a ubezpieczenie obejmuje to co chciałam. Nie rozumiem twojego negatywnego nastawienia do banków jako ubezpieczycieli. Sprawdzałaś chociaż kiedyś ofertę jakiegoś banku?
Cytuj
Odpowiedź