• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie przed burzą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:42
Idź do ubezpieczyciela w którym teraz masz ubezpieczony dom i poproś o jakiś dodatkowy pakiet. Nie wiem czy znajdziesz taki konkretnie od burzy ale przynajmniej zapłacisz dużo mniej niż gdybyś się decydował na nowe ubezpieczenie
Cytuj
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 10:13
Wiem że takie ubezpieczenie istnieje bo mój sąsiad miał taką sytuacje że podczas burzy uległy zepsuciu sprzęty elektroniczne, a miał ubezpieczone mieszkanie pod tym względem i rzeczywiście z tego co słyszałam pieniądze dostał tylko nie wiem jak to dokładnie wygląda. Myślę że warto po pytać i się zabezpieczyć skoro wiesz dobrze że są częste burze a żywiołu się nie ominie
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 14:37
ewkama121 napisał
Wiem że takie ubezpieczenie istnieje bo mój sąsiad miał taką sytuacje że podczas burzy uległy zepsuciu sprzęty elektroniczne, a miał ubezpieczone mieszkanie pod tym względem i rzeczywiście z tego co słyszałam pieniądze dostał tylko nie wiem jak to dokładnie wygląda. Myślę że warto po pytać i się zabezpieczyć skoro wiesz dobrze że są częste burze a żywiołu się nie ominie
Szczególnie w Polsce może się to przydać. Znam przypadki, w których niestety dom nie był ubezpieczony od takich zjawisk i staty szły w dziesiątki tysięcy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.11.2014 15:29
Znam przypadek, gdy rolnik nie mial takiego ubezpieczenia i niestety były duze straty, takze polceam ubezpieczenia przed takimi kataklizmami.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:25
Z tego co wiem ubezpieczenie od burzy jest zawarte w standardowym ubezpieczeniu. Możesz ewentualnie ubezpieczyć sprzęty w domu bo piorun lubi je niszczyć. U nas kiedyś spaliły się telewizory, radio i telefon. Od tamtej pory mam pełne ubezpieczenie.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 9:11
towarzystwa ubezpieczeniowe mają w ofercie ubezpieczenie sprzętu przed wyładowaniami atmosferycznymi. Ale jesli mamy ubezpieczone mieszkanie od różnych sytuacji losowych, to dokupienie polisy od wyładowań zwykle nie jest drogie i mozna uzupelnic pakiet.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 14:37
Zwykle polisy maja w pakiecie takie ochrony, nie trzeba dodatkowo sie ubezpieczać. Chyba że nie masz pewności, to przejrzyj umowę raz jeszcze.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 13:46
np. w ofercie Warta DOM "Umowa obejmuje skutki działania 19 rodzajów zdarzeń losowych takich jak powódź, deszcz nawalny, napór śniegu, osuwanie się ziemi czy pożar. Można ją rozszerzyć o opcję kradzieży z włamaniem, rabunek i dewastację."
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 11:18
Polisy mieszkaniowe chronią przed takimi zdarzeniami. Moja np. w PZU i nie ma konieczności niczego dokupować.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2015 19:27
O, to mi by się bardzo przydało takie ubezpieczenie. A nie wiecie, czy obejmuje ono także uszkodzenie dysku twardego w komputerze? Mojemu znajomemu kiedyś piorun spalił komputer, no i niestety również dysk twardy na tym ucierpiał, a odzyskiwanie danych sporo go kosztowało. Może jakieś towarzystwo ma coś takiego w ofercie?
No i czy tego typu ubezpieczenie obejmuje wszystkie sprzęty AGD/RTV czy tylko powyżej jakiejś kwoty?
Cytuj
Odpowiedź