• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skreślony z KRUS grozi przeniesienie do ZUS

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
arekM

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 19:47
Prowadzę firmę ,zapomniałem złożyć zaświadczenie o uzyskanych dochodach .Dziś dostałem pismo że ustanie ubezpieczenie .Co w tej sytuacji zrobić ,czy mam prawo odwołać się ? Mogę liczyć że pozostanę w KRUS czy już nie .Czy rozwiązać firmę i ponownie ubezpieczyć się w KRUS a jak to zrobię czy znów muszę czekać 3 lata bym mógł prowadzić firmę i korzystać z ich ubezpieczenia ?
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:05
O kurde chyba jesteś w niezaciekawej sytuacji. A byłeś może pytać się w KRUS-ie jak tak to wygąda? Na jakiej zasadzie oni to widza, może idz do nich i pogadaj to jakoś zrobią tak żeby to ubezpieczenie nie zostało wstrzymane albo zapłać szybko to co masz do zapłacenia i oni wezmą to pod uwagę.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:48
Idź do KRUS i zapytaj co i jak. Wtedy ktoś CI pomoże bo będą znali Twoją sytuację, takie gdybanie nie ma żadnego sensu, bo i tak nie wiesz jak to prawnie wygląda. Po prostu idź i się dowiedz.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 14:54
Już trochę czasu minęło i sprawa pewnie została rozwiązana, więc mam pytanie do autora - jak rozwiązałeś te sytuację? Mój wujek ma podobny problem i nie wie co zrobić ? Bardzo prosze o odpowiedz jak najszybciej.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:50
ja mam nadzieje że nie bede nigdy w takiej sytuacji ale też zastanawia mnie jak rozwiazał to autor tego wątku. Bo był w niezbyt ciekawej sytuacji.
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:24
Na miejscu osób , ktre są w podobnych sytuacjach poszłabym dogadać się do Krusu. To jest an chwile obecną jedyne sensowne rozwiązanie.Bo gdybanie tutaj niczego nie zmieni.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:38
Nie mam pojęcia, najlepiej zadzwoń tam do nich i zapytaj wtedy będziesz wiedział co i jak. Takie domysły na forum nie mają sensu, więc po prostu zadzwoń i zapytaj.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 12:57
Felicja napisał
Na miejscu osób , ktre są w podobnych sytuacjach poszłabym dogadać się do Krusu. To jest an chwile obecną jedyne sensowne rozwiązanie.Bo gdybanie tutaj niczego nie zmieni.


Ja też bym poszedł się zapytać do KRUS oni Ci tam powiedzą co masz robić nie wydaje mi się żeby od razu Cię wyrzucali ale lepiej się zapytaj co w takim przypadku masz zrobić i do kogo zwrócić się po ewentualną pomoc.
Wypowiedź została zmieniona przez: mateudusz 5.9.2014 12:59
Cytuj
Odpowiedź