• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nowa usługa Poczty Polskiej - ubezpieczenia

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 10:03
Na pewno juz państwo słyszeli o tym, że Poczta Polska, a raczej Bank Pocztowy zamierza zaoferować ubezpieczenia na życie. Co myślicie o tym posunięciu? W tym momencie oferują już grupowe ubezpieczenia, które podobno bardzo dobrze się sprzedają.
Myślicie, że warto będzie skorzystać z ich oferty? Że staną się znaczącym graczem na rynku ubezpieczeń?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 10:20
Zawsze to cos nowego, nowe oferty to lepsza konkurencyność
Cytuj
izzy

Niezarejestrowani

5.8.2015 11:24
Coś co jest związane z Pocztą Polską nie może byc dobrym produktem.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 12:09
izzy napisał
Coś co jest związane z Pocztą Polską nie może byc dobrym produktem.


Izzy a skąd takie informacje? Sam obecnie posiadam konto firmowe w banku pocztowym i jestem z niego bardzo zadowolony. Konto jest darmowe. Bardzo wygodny interfejs oraz darmowe przelewy do innych banków. Muszę przyznać,ze jest nawet wygodniejsze niż to pełne wodotrysków konto w mbanku ( mam tam osobiste). Usługi poczty polskiej w ostatnich latach znacznie się poprawiły, również te bankowe.Poza tym jest to polski bank, polski kapitał co powinniśmy wspierać.
BartStec masz może więcej informacji na temat ubezpieczeń ? Czy porównywałeś sobie oferty z ofertami towarzystw ubezpieczeniowych?
Cytuj
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 15:46
No właśnie nie widziałem jeszcze ofert, tylko czytałem o tym, że szykują się takie zmiany.
Z Bankiem Pocztowym nie mam do czynienia, więc w sumie nie wiem, czego się spodziewać. Miałem nadzieję, że może ktoś korzystał na przykład z tego grupowego, które już jest dostępne od paru miesięcy i powie coś więcej na ten temat.

A tak w ogóle to o co chodzi z tymi 'wodotryskami' w mBanku, bo któryś raz słyszę termin, ale go nie rozumiem?
Cytuj
Odpowiedź