• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po OC na rower?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2015 17:23
Kupiłam ostatnio dobry rower, na którym czasami rozwijam bardzo duże prędkości. W mieście staram się tak szybko ie jeździć, ale już miałam kilka razy sytuacje, gdzie ludzie wchodzą mi na ścieżkę rowerową, często też dzieci wbiegają pod koła. Na razie udało mi się zawsze jakoś zahamować, ale to chyba tylko kwestia czasu, aż na kogoś najadę. Chciałam więc wykupić oc, podobno można na rower, żeby w razie czego odszkodowanie płaciła firma ubezpieczeniowa. Gdzie mogę się po to zwrócić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 12:39
OC jest nie na rower tylko na szkody jakie może wyrządzić osoba z niego korzystająca.

Jaka suma ubezpieczenia Cię interesuje? Można wykupić samo OC w życiu prywatnym lub np. połączyć z ubezpieczeniem mieszkania, w tym drugim przypadku OC na 40.000 zł kosztuje tylko 1 zł rocznie
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 12:44
Irena napisał
Kupiłam ostatnio dobry rower, na którym czasami rozwijam bardzo duże prędkości. W mieście staram się tak szybko ie jeździć, ale już miałam kilka razy sytuacje, gdzie ludzie wchodzą mi na ścieżkę rowerową, często też dzieci wbiegają pod koła. Na razie udało mi się zawsze jakoś zahamować, ale to chyba tylko kwestia czasu, aż na kogoś najadę. Chciałam więc wykupić oc, podobno można na rower, żeby w razie czego odszkodowanie płaciła firma ubezpieczeniowa. Gdzie mogę się po to zwrócić?

Odsyłam do tematu:Ubezpieczenie dla rowerzysty
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 8:47
W PZU masz np. ubezpieczenie dla rowerzysty. Suma ubezpieczenia -200 000 zł, to jest Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jeśli jadąc rowerem okaleczysz lub pozbawisz kogoś życia, zniszczysz cudzą własność, np.zarysujesz karoserię czyjegoś samochodu
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 13:43
Ile to kosztuje? Jest składka jednorazowa?
Cytuj
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 15:40
achodak napisał
W PZU masz np. ubezpieczenie dla rowerzysty. Suma ubezpieczenia -200 000 zł, to jest Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jeśli jadąc rowerem okaleczysz lub pozbawisz kogoś życia, zniszczysz cudzą własność, np.zarysujesz karoserię czyjegoś samochodu


O, no to całkiem ładna sumka, myślę, że więcej rowerzyście nie potrzeba. Jaka jest do tego składka?
Jeśli nieduża to ja bym się skusił, bo obecnie szukam czegoś podobnego, może niekoniecznie na rower, ale tak ogólnie.
Cytuj
Odpowiedź