• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania od wlamania i kradzieży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krystynadu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2015 12:08
Witam. Chciałabym się zapytać czy i gdzie macie ubezpieczone mieszkania od włamiania oraz kradzieży. Czy Wasze ubezpieczenie obejmuje również ubezpieczenie roweru w piwnicy w środku? I czy jesteście obecnie zadowoleni z ubezpieczyciela? Czy moglibyście go polecić innej osobie?
Ile również rocznie kosztuje Was to ubezpieczenie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2015 0:21
czy i gdzie macie ubezpieczone mieszkania od włamiania oraz kradzieży.
tak, ja ubezpieczam - skoro wydałam tyle pieniędzy na mieszkanie, szkoda mi ryzykować i go nie ubezpieczyć; mam w compensie

Czy Wasze ubezpieczenie obejmuje również ubezpieczenie roweru w piwnicy w środku?
tak, mam ubezpieczone mienie także

I czy jesteście obecnie zadowoleni z ubezpieczyciela?
póki co nie mam zastrzeżeń, obsługa kompetentna, składka do przyjęcia, ale nie mogę być pewna, jak to będzie w razie szkody, na szczęście nie musiałam tego sprawdzać

Czy moglibyście go polecić innej osobie?
na tą chwilę tak, ale nie sprawdzony w każdej sytuacji

Ile również rocznie kosztuje Was to ubezpieczenie?
300 zł, ale to wszystko zależy m.in.jaki pakiet wybierzesz, na jaką kwotę chcesz ubezpieczyć to mieszkanie i jaki jest jego metraż
Cytuj
brita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 12:12
Gość napisał
czy i gdzie macie ubezpieczone mieszkania od włamiania oraz kradzieży.
tak, ja ubezpieczam - skoro wydałam tyle pieniędzy na mieszkanie, szkoda mi ryzykować i go nie ubezpieczyć; mam w compensie

Czy Wasze ubezpieczenie obejmuje również ubezpieczenie roweru w piwnicy w środku?
tak, mam ubezpieczone mienie także

I czy jesteście obecnie zadowoleni z ubezpieczyciela?
póki co nie mam zastrzeżeń, obsługa kompetentna, składka do przyjęcia, ale nie mogę być pewna, jak to będzie w razie szkody, na szczęście nie musiałam tego sprawdzać

Czy moglibyście go polecić innej osobie?
na tą chwilę tak, ale nie sprawdzony w każdej sytuacji

Ile również rocznie kosztuje Was to ubezpieczenie?
300 zł, ale to wszystko zależy m.in.jaki pakiet wybierzesz, na jaką kwotę chcesz ubezpieczyć to mieszkanie i jaki jest jego metraż


Mogłabym się pod tym podpisać rękami i nogami ponieważ u mnie sytuacja wyglada bardzo podobnie. Z tym,ze sama płacę rocznie za mieszkanie o wiele mniej bo 150 zł ( w zasadzie mama bo u niej obecnie mieszkamy).Mieszkanie ma o wiele mniejszą wartość.

Sama polecam ubezpieczyć mieszkanie nie tylko od kradzieży oraz włamania ale od kompleksowych szkód. Włamania wcale nie zdarzają się tak często jak na przykład zalania . Czy pożary. Rozmawiałaś już z jakimś doradcą od ubezpieczeń?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 12:41
najważniejsze na jakie kwoty i co chcecie ubezpieczyć, jeżeli jesteście zainteresowani to mogę zrobić kalkulację
Wypowiedź została zmieniona przez: Robert Sierant 13.7.2015 12:41
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 14:09
Wartość mieszkania, którego ubezpieczenie mnie interesuje to 200 tys.złotych. Zastanawialam się ostatnio na ile warto byłoby je ubezpieczyć i pomyslałam,że wystarczyłoby na 50 tys.

ile może kosztować takie ubezpieczenie? i w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym warto jest je wykupić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 16:30
mieszkanie ma wartość 200kzł

ubezpieczyć można tzw. mury (jeżeli mieszkanie jest kupione na kredyt to bank tego wymaga)

części stałe od zdarzeń losowych

ruchomości od zdarzeń losowych

ruchomości od kradzieży

ew. oszklenia od stłuczeń

to nie wszystkie możliwości (można również ubezpieczyć garaże, dzieła sztuki itp...), napisz na jakie kwoty chciałabyś ww. ubezpieczyć i policzę składkę

do tego jaka jest pow. mieszkania, kod pocztowy oraz czy znajduje się na parterze lub ostatnim piętrze
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 22:45
Wysokość składki jest zależna od metrażu, konstrukcji budynku oraz kwot na jakie chcesz ubezpieczyć dany element składowy polisy.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 11:48
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Jest to blok z lat 80 tych. Kod pocztowy to 24-100

Chciałabym ubezpieczyć mieszkanie tak do 50 tys. złotych. W zasadzie od wszystkiego. Od kradzieży również ponieważ sasiadka ostatnio miała włamanie i trochę sie przestraszyłam ( chociaż ona mieszka na parterze, u nas to raczej mniej prawdopodobne).
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 12:25
to podaj konkretne kwoty dla nw. ryzyk:
1.części stałe od zdarzeń losowych
2.ruchomości od zdarzeń losowych
3.ruchomości od kradzieży
4.ew. oszklenia od stłuczeń
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź