• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie kupić samo assistance?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 8:28
Czy da się gdzieś kupić samo ubezpieczenie assistance, bez konieczności dokupowania do niego oc? Szukam jakiejś opcji z holowaniem, naprawą opony i otwieraniem zatrzaśniętych drzwi. Interesuje mnie tylko okres wakacji, bo będę trochę podróżować po kraju i przydałaby mi się taka dodatkowa ochrona. Obecnie mam polisę oc w YouCanDrive, ale nie brałam do niej żadnych dodatków. Może ktoś wie, czy gdzieś znajdę coś odpowiedniego?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.9.2015 10:39
candyq napisał
Czy da się gdzieś kupić samo ubezpieczenie assistance, bez konieczności dokupowania do niego oc? Szukam jakiejś opcji z holowaniem, naprawą opony i otwieraniem zatrzaśniętych drzwi. Interesuje mnie tylko okres wakacji, bo będę trochę podróżować po kraju i przydałaby mi się taka dodatkowa ochrona. Obecnie mam polisę oc w YouCanDrive, ale nie brałam do niej żadnych dodatków. Może ktoś wie, czy gdzieś znajdę coś odpowiedniego?



Chyba można, ale nie jestem pewien jak to działa. A gdzieś na stronach nie ma? Wystarczy nieco poszukać, o przecież wszystkie informacje podają jeśli chodzi o najważniejsze sprawy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Poliodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 15:37
A co to jest ten starter? Pierwszy raz o czymś takim słyszę, to chyba nie jest jakaś znana firma ubezpieczeniowa?
Ja bym jednak nie brał tak pierwszej firmy z brzegu, raczej bym sprawdził, co oni sobą reprezentują.
A samo assistance na pewno można kupić, nawet kiedyś w mbanku było i pewnie nadal jest. Auto24 czy jakoś tak się nazywa, ale nie wiem, czy nie trzeba być ich klientem, żeby zamówić.
Cytuj
Martis

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 15:39
ja właśnie sam brałem niedawno assistance i w sumie wybrałem startera. Ae nie kupuj któtkoterminówek bo się mniej opłacają. Ja dopłaciłem grosze i wziąłem na cały rok. Tylko musisz zwracać uwagę do ilu km jest holowanie bo ja mam wybrane do 100km.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2015 18:35
hm nie wiem tylko czy to się opłaca? Jak chcesz to tutaj https://superpolisa.pl/ możesz sobie zrobić takie research i popytać czy jest opcja AC bez oc i gdzie jest najtaniej. A nuż ci się uda :)
Cytuj
nnatan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 7:50
karolsia napisał
hm nie wiem tylko czy to się opłaca? Jak chcesz to tutaj https://superpolisa.pl/ możesz sobie zrobić takie research i popytać czy jest opcja AC bez oc i gdzie jest najtaniej. A nuż ci się uda :)


Przecież AC to nie jest to samo, co assistance! I pewnie można kupować pojedyncze elementy, w końcu sprzedawcy zrobią wszystko, żeby coś sprzedać.
Oczywiście w pakiecie z OC jest na pewno dużo taniej, sam byłem ostatnio świadkiem, jak wraz z oc chcieli sprzedać NNW, ale jednak kupujący nie chciał.
A co do asisstance to też są różne rodzaje, sam mam coś z oponami (chyba, że mi wymienią, jak pęknie). Tylko cz y takie assistance też się automatycznie przedłuża, jak oc?
Cytuj
Odpowiedź