• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:29
Witam,
od dłuższego czasu mieszkam już na swoim. Ostatnio doszłam do wniosku że chcę ubezpieczyć mieszkanie. Chciałam zapytać czy możecie polecić mi jakąś firmę bądź konkretną polise, z której korzystacie i jesteście zadowoleni? Nie chciałabym wybierać pierwszej lepszej firmy.
Bardzo prosze o odpowiedz
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:31
ja mogę polecić ubezpieczenie w sygma bank. mi odpowiada z jednego powodu - jestem najemcą mieszkania (niestety pechowym bo już dwa razy zalało mi mieszkanie) i tam mogłem ubezpieczyć :) składka nie jest wysoka, a zawsze pewniej się czuje
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:33
Jak chcesz takie standardowe to np. Domownik w Generali tam masz teraz dodatkowo np. darmową informację prawną czy ubezpieczeniową, na rzeczy poza miejscem zamieszkania. Jak chcesz czegoś już full kompletnego to tam jeszcze pakiet diamentowy jest do wyboru
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:02
A może idz do paru firm ubezpieczeniowych, popytaj ich jakie mają warunki a jaką mogą zaproponować CI ofertę, Później będziesz miała jakieś porównanie i zobaczysz gdzie najbardziej będzie Ci się opłacało ubezpieczyć. Trochę Ci to czasu zajmie ale chyba warto.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:11
Ja słyszałam, że w WBK-u mają dobrą ofertę ubezpieczeniową. Mi bardzo spodobał się ASSISTANCE DOMOWY w razie potrzeby bank przysyła do domu elekryka, hydraulika lub innego fachowca:) Na chwilę obecną mam ubezpieczenie w PZU ale zastanawiam się nad przeniesieniem. Zależy mi na niższych składkach.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:08
ASSISTANCE DOMOWY masz aż takie udogodnienia? Ja myślałam że oni tylko tak na papierku są tacy fajni a tu jednak prosze. Musze zobaczyć czy aj swoje mieszkanie mogłabym, tam ubezpieczyć i czy taki hydraulik albo elektryk bez problemu by do mnie przyjechali. to jest fajne rozwiązanie.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:53
Wow! Pierwszy raz słyszę o takich luksusach:) Też bym chciała by bank wysyłał do mnie fachowców w razie wypadku. Zawsze jeden problem z głowy. Na pewno przejdę się do WBK-u zapytać o tą ofertę. Wstyd się przyznać ale nie mam jeszcze ubezpieczonego mieszkania. Nie wiedziałam jakiego ubezpieczyciela wybrać.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:47
Moja sąsiadka ma wykupiony Assistance Domowy i rzeczywiście bank przysyła fachowców. Ostatnio pękła jej rura w łazience i w ciągu kilku godzin od zgłoszenia pojawił się hydraulik. Nie wiem tylko czy to dlatego, że ma znajomości w banku czy dlatego, że ma to ubezpieczenie.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:58
Wybierając ubezpieczenie domu mieszkania nie kieruj się zniżkami proponowanymi przez firmy ubezpieczeniowe. Najważniejsze to porównać zakres ubezpieczeń i ewentualnie umowy dodatkowe. Na twoim miejscu omijałbym porównywarki. Lepiej sobie zrobić listę ubezpieczycieli i iść do nich osobiście.
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:01
O nawet nie miałam pojęcia że takie ubezpieczenia są , od zalania i pożarów tak , ale żeby bank przysyłał fachowców to myślę że pełny luksus to jest .A może wiecie jakie są koszty tego ubezpieczenia ile wynosi miesięczna opłata .Który bank takie ubezpieczenie oferuje ? .
Cytuj
Odpowiedź